• Informacje na temat:

  półfinał miss polski

Artykuły na temat: półfinał miss polski
 • Półfinał Miss Polski i Finał Miss Polski Nastolatek na antenie TV4

  Najgorętszy początek wakacji - pod znakiem piękna i emocjonującej rywalizacji na żywo - czeka widzów Czwórki w ostatni weekend czerwca, kiedy to zbiegają się dwie niezwykle widowiskowe imprezy: Półfinał Miss Polski oraz Finał Miss Polski Nastolatek.

 • Lidia Kopania Miss Eurowizji!

  Chorwaci zdecydowaną większością głosów wybrali reprezentantkę Polski na najpiękniejszą uczestniczkę tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizja!

 • Lidia Kopania Miss Eurowizji?

  Reprezentująca Polskę w tegorocznym Konkursie Piosenki Lidia Kopania ma szansę zostać Miss Eurowizji 2009!

 • Eurowizja 2019 - finał. Gdzie oglądać?

  O godz. 21 w sobotę (18 maja) rozpocznie się drugi półfinał 64. Konkursu Piosenki Eurowizji w Tel Awiwie. Kto zalicza się do faworytów do zwycięstwa?

 • Izabella Krzan: Rafał nigdy by tak do mnie nie powiedział

  Trenowała wyczynowo taniec, zdobyła tytuł Miss Polonia 2016. Obecnie Izabella Krzan prowadzi z Rafałem Brzozowskim "Koło fortuny". Praca sprawia jej wielką radość.

 • "Hell's Kitchen": Już dziś poznamy półfinalistów!

  Druga edycja "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia" wkracza w decydującą fazę. Szef Wojciech Modest Amaro musi zdecydować, którzy uczestnicy trafią do półfinału kulinarnego show.

 • Europejski sprawdzian Dody

  Polski oddział fanów Eurowizji wybrał teledysk do utworu Dody "Nie daj się" na swojego reprezentanta w konkursie OGAE Video Song Contest.

 • 10 koncertów, o których będzie głośno w 2017 r.

  ..., 21 stycznia Po niespełna trzech latach do Polski wracają punkrockowcy z grupy Green Day. Amerykańskie trio zagra w Krakowie w ramach trasy promującej nową płytę "Revolution Radio" z października(...), a także kompozycje z najnowszego albumu, który ukaże się w tym roku. Bruno Mars - Kraków, Tauron Arena, 27 maja Ostatecznie nie Łódź, ale Kraków - to w tym mieście odbędzie się pierwszy polski koncert...

 • Odrzucony "Idol" hitem!

  ...w konkursie "Bursztynowy Słowik" międzynarodowego festiwalu piosenki w Sopocie, z pierwszym solowym utworem "Nieprawda" . Singel ten szybko stał się wielkim przebojem w kraju i trafił do półfinału polskich(...)Łukasz Zagrobelny jest aktorem musicalowym związanym z Teatrem Muzycznym Roma. Grał w takich wielkich produkcjach, jak: "Miss Sajgon", "Grease", "Koty", "Taniec wampirów" oraz "Akademia Pana Kleksa...

 • Magda Tul: Eurowizyjna silna kobieta

  Znana z programu "Jaka to melodia", występująca niegdyś w Studio Buffo i Teatrze Muzycznym Roma Magda Tul została kolejną reprezentantką Polski na konkurs Eurowizji. - Optymizm i radość z tego, co robię - to zdaniem 30-letniej wokalistki jej największe atuty.