• Informacje na temat:

  półfinaliści tylko muzyka

Artykuły na temat: półfinaliści tylko muzyka
 • "Must Be The Music 6": Słoneczko cudne i półfinaliści (relacja)

  ...z Łącka zaprezentowała opracowanie ludowej melodii "Bella ciao". Na "nie" był tylko znany "miłośnik" folkloru - Wojtek "Łozo" Łozowski. "Trochę się wynudziłem, brakowało mi ognia" - tłumaczył. Kora(...) Wałkowski utwór "Dopóki jesteś" Skaldów zadedykował swojej żonie. 44-latek z Szałe koło Kalisza nie urzekł tylko Łoza. "Ja tego nie szukam, ale doceniam wykon i odwagę" - powiedział. "Zazdroszczę...

 • Hollow Quartet "Monkey": Półfinaliści "Must Be The Music" debiutują

  ...grupa zagrała na castingu w "Must Be The Music". "To jest cudne, cudne, cudne, wspaniałe, wspaniałe, wspaniałe! Tylko grać, grać, grać!" - zachęcała Kora. "Zagraliście niby spokojnie, ale ile tu...

 • Zatańcz z Sayes (teledysk "Pustka")

  Tarnowski zespół Sayes (półfinaliści piątej edycji "Must Be The Music") planuje nakręcenie nowego teledysku do piosenki "Pustka". W internecie muzycy zbierają na niego pieniądze.

 • "Must Be The Music": Do czego się przywalić?

  Niemal wszyscy półfinaliści dostali komplet głosów na "tak" od jurorów, ale na tym etapie decydują już widzowie. To za ich sprawą do finału awansowali 13-letni gitarzysta Maciej Krystkowiak i były żołnierz zawodowy Przemysław Radziszewski.

 • Jak debiutant spisuje się w roli jurora?

  O emocjach towarzyszących show "Tylko muzyka. Must be the music" mówi debiutujący w roli jurora Wojciech Łozowski.

 • Osiem dni rockowego grania

  Laureaci "Hard Rockowej Sceny Muzzo", grupa Lee Monday i półfinaliści IV edycji "Must Be The Music" - białoruskie trio The Toobes 11 kwietnia, występem w Krakowie, rozpoczną wspólną trasę koncertową.

 • Afromental spuszcza "bombę"

  ..."The B.O.M.B." to tytuł nadchodzącej, trzeciej płyty grupy Afromental. Nowy materiał formacji dowodzonej przez jurora "Must Be The Music. Tylko muzyka" - Wojtka "Łozo" Łozowskiego - ukaże się 15 listopada.

 • Przystanek Woodstock: Coraz wyżej

  Poznaliśmy wyniki eliminacji do tegorocznego Przystanku Woodstock. Wśród 32 półfinalistów znaleźli się tak znani wykonawcy, jak m.in. Ania Rusowicz (7 nominacji do Fryderyków), Marika, Agressiva 69, Deriglasoff, Poparzeni Kawą Trzy czy Eris Is My Homegirl, laureaci 2. miejsca telewizyjnego show "Must Be The Music. Tylko muzyka".

 • Przystanek Woodstock: Znamy półfinalistów

  Damian Ukeje, Audiofeels, Future Folk, Power Of Trinity to tylko niektórzy wykonawcy zakwalifikowani do półfinałów Eliminacji do Przystanku Woodstock.

 • "The Voice of Poland": Niedopracowane single? Uczestnicy wyjaśniają

  Przypomnijmy, że półfinaliści "The Voice of Poland" - Alicja Szemplińska , Bartek Deryło , Damian Kulej , Kasjan Cieśla , Daria Reczek , Jakub Dąbrowski , Stanisław Ślęzak oraz Tadeusz(...). "Przez tydzień robili singel i chciałabym powiedzieć tylko, że tak się nie pisze piosenek. Nie robi się tego w jedną noc. Tak się zdarza, ale to jest dużo dłuższy proces. Dlatego pytałam, czy oceniam...