• Informacje na temat:

  polka doktor

Artykuły na temat: polka doktor
 • Doktor House ożenił się z... Polką!

  W ostatnim odcinku "Dr. House'a" doszło do arcyciekawego zdarzenia z polskim akcentem w postaci pięknej kobiety!

 • Życie "Doktora Śmierć"

  Nazwany przez media "Doktorem Śmierć" amerykański lekarz Jack Kervorkian przez większą część swojego życia walczył o prawo do godnej śmierci dla swoich pacjentów, za co w 1999 roku został skazany na karę długoletniego więzienia. W piątek, 14 października, na sklepowe półki trafia DVD z biografią kontrowersyjnego doktora - uhonorowany Złotym Globem i nagrodą Emmy film "Jack, jakiego nie znacie...

 • Nie żyje aktorka Hanna Polk

  W wieku 56 lat zmarła aktorka Hanna Polk - poinformowała na Facebooku jej siostra. Była pierwszą żoną aktora Piotra Polka.

 • Polskie akcenty w Bondach

  Pierwowzorami pierwszej dziewczyny Bonda i jednego z jego przeciwników byli Polacy. W jednym z odcinków serii o 007, "Pozdrowieniach z Rosji", wystąpił polski aktor Władysław Sheybal. W piątek, 5 października, przypada 50. rocznica premiery pierwszego filmu o Bondzie, "Doktora No".

 • ...o tytuł najbardziej "przebojowej". O tym, która z pań zwycięży, zdecyduje publiczność, a "Przebojowa Polka" otrzyma samochód oraz możliwość podjęcia studiów na renomowanej uczelni. Dwójka przygotowała(...) "Złotopolskich" (Andrzej Nejman), czy doktor Artur Rogowski z "M jak Miłość" (Robert Moskwa). W każdym odcinku artyści wykonują największe polskie i zagraniczne przeboje, które oceniać będzie...

 • Marcin Bosak jako sadysta w mundurze

  W nowym spektaklu Teatru Polskiego "Król", na podstawie powieści Szczepana Twardocha, Marcinowi Bosakowi przypadła rola przedwojennego gangstera-sadysty, Doktora Radziwiłka, oficera Związku Strzeleckiego. Mówi on w kilku językach, ale w żadnym dobrze.

 • Czarno Czarni: Wciąż się rozwijamy

  Niedawno na sklepowych półkach pojawiła się najnowsza płyta zespołu Czarno Czarni, zatytułowana "Jasna strona Księżyca". Tym razem grupa dowodzona przez Jarka Janiszewskiego postanowiła pójść w stronę nieco ambitniejszej muzyki, wychodząc z założenia, że nie należy się powtarzać. Jak powiedział słynny "Doktor" w rozmowie z INTERIA.PL, jest to także efekt tego, iż zespół wciąż się rozwija.

 • 007 z Leśnej Góry

  Doktor Pawica z serial u "Na dobre i na złe", czyli Andrzej Zieliński użyczy swojego głosu postaci Jamesa Bonda w grze komputerowej "Quantum of Solace".

 • Aktorzy lekarzami w nowym serialu

  ...- To nie będzie polska wersja "Doktora House'a" ani kopia "Na dobre i na złe". "Szpital Alicji" to stworzony od postaw dla TVN polski serial, prezentujący autentyczne przypadki medyczne - zapewniła producentka Dorota Chamczyk.

 • Michał Żebrowski: Jestem góralem z Warszawy

  Święta to dla Michała Żebrowskiego czas refleksji. Patrzy, jak rosną dzieci i robi wszystko, by wierzyły w Mikołaja. Czekają go zdjęcia do słowackiego filmu, trzy premiery w Teatrze 6.piętro, rozstrzygnięcie Telekamer oraz kolejne spotkania z doktorem Falkowiczem w serialu "Na dobre i na złe".

Zdjęcia na temat: polka doktor
Dyskusje na temat: polka doktor