• Informacje na temat:

  polka joanna

Artykuły na temat: polka joanna
 • Liliana Głąbczyńska-Komorowska: Polka w Kanadzie

  ...i Joanna". Pojawiała się także w epizodycznych rolach telewizyjnych, m.in. w "07 zgłoś się", "Karierze Nikodema Dyzmy" czy "Alternatywy 4". W 1982 roku otrzymała propozycję występu w amerykańskiej...

 • Joanna Kulig: W Cannes rozpiera mnie duma z bycia Polką

  ..."Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego jest, póki co, największym wydarzeniem tegorocznego Cannes. Świetne recenzje, kilkunastominutowa owacja na stojąco, gratulacje od Julianne Moore, Cate Blanchett i Guillermo Del Toro stały się faktem. Na dodatek wszyscy recenzenci powtarzają zgodnie, że to film Joanny Kulig, której wróży się nagrodę dla najlepszej aktorki. Polka jest w Cannes rozchwytywana. Od...

 • #Hot16Challenge2: Joanna Przetakiewicz dołączyła do wyzwania

  Joanna Przetakiewicz odpowiedziała na nominację Dawida Wolińskiego i wzięła udział w #hot16challenge2. Zaśpiewała w akompaniamencie Narodowej Orkiestry Dętej.

 • Joanna Krupa: Jak każdy Polak piję

  Joanna Krupa lubi alkohol, ale stara się go nie nadużywać. Na imprezach zazwyczaj ogranicza się do dwóch drinków. Twierdzi, że robi to, aby uniknąć kaca oraz ze względu na męża, który od dłuższego czasu jest abstynentem.

 • Kolejna Polka dziewczyną Bonda?

  Czy kolejna Polka zagra dziewczynę najsłynniejszego agenta świata? 25-letnia Joanna Ignaczewska, po castingach do 23. już części przygód Jamesa Bonda bardzo spodobała się producentom produkcji.

 • Polka w amerykańskim serialu

  Coolidge) to Polka od lat mieszkająca w Nowym Jorku. Postawna blondynka w średnim wieku, gustuje w seksownych sukienkach podkreślających jej kształty. Lubi nosić biżuterię i używać błyszczyka do ust firmy(...) w charakterze, jak przypuszczały, pań lekkiego obyczaju, ale sprzątaczek w prowadzonej przez niej firmie "Sophie's Choice - Cleaning Service". Polka zapewnia ich, że w jej serwisie sprzątającym zarobią więcej...

 • Polka na festiwalu Roberta De Niro

  Ponad 100 reżyserów z 32 krajów zaprezentuje swą twórczość na 10. Festiwalu Filmowym Tribeca w Nowym Jorku. Krótkometrażowy, fabularny "Rooms" pokaże tam Polka, Joanna Jurewicz.

 • Polka, która odniosła sukces w Hollywood

  Joanna Pacuła jest jedną z nielicznych Polek, które odniosły sukces za oceanem. W poniedziałek, 2 stycznia, kończy 55 lat i można się tylko zastanawiać, jak potoczyłaby się jej kariera, gdyby nie odrzuciła roli w filmie"9 1/2 tygodnia".

 • Joanna Krupa planuje "ślub tysiąclecia"

  Joanna Krupa wróciła w objęcia długoletniego partnera - impresario jednego z nocnych klubów na Florydzie - Romana Zago. Para, która rozstała się w listopadzie 2012 roku, planuje "ślub tysiąclecia".

 • Pierwsza Polka w Actors Studio

  Joanna Ignaczewska jest pierwszą polską aktorką, która odebrała dyplom prestiżowej nowojorskiej szkoły aktorskiej Actors Studio Lee Strasberg Theatre and Film Institute.

Zdjęcia na temat: polka joanna
Wideo na temat: polka joanna
 • Joanna Krupa: Mąż krzyczy na mnie, gdy piję alkohol. Ale jestem Polką, więc piję!

  Joanna Krupa lubi alkohol, ale stara się go nie nadużywać. Na imprezach zazwyczaj ogranicza się do dwóch drinków. Twierdzi, że robi to aby uniknąć kaca, oraz ze względu na męża, który od dłuższego czasu jest abstynentem. Jestem Polką, jak chyba każda Polka i każdy Polak piję. Jak idę na imprezę, trochę mogę wypić, mały relaks, winko czy szampana – mówi Joanna Krupa agencji informacyjnej

 • Joanna Horodyńska krytykuje styl Polek

  Polki nie słuchają siebie - uważa Joanna Horodyńska (43 l.). Jej zdaniem kobiety w Polsce obserwują trendy, nie potrafią jednak wybierać tych, które najbardziej im pasują. Zamiast inspirować się modą, kopiują styl znanych pań lub koleżanek. Zbyt mocno obawiają się też opinii innych kobiet, żeby odważyć się na bardziej szalone stylizacje.

 • Joanna Krupa wspomna dzieciństwo w USA: Śmiali się, że jestem głupią Polką!

  Joanna Krupa pojawiła się ostatnio w programie Agaty Młynarskiej, aby nieco się wypromować, tym razem w publicznej telewizji. Celebrytka opowiedziała m.in. o swoich trudnych początkach po przylocie do Stanów. Okazuje się, że "Dżoana" nie miała lekko! "W szkole śmiali się ze mnie, że jestem głupią blondyną i Polką" - wyznała Krupa. (TVP/x-news)

Dyskusje na temat: polka joanna