• Informacje na temat:

  polka pobiła

Artykuły na temat: polka pobiła
 • Najpiękniejsze Polki 2007

  Aleksandra Kwaśniewska, Małgorzata Foremniak, Monika Brodka i Edyta Herbuś znalazły na liście kandydatek do tytułu "Najpiękniejsza'2007". W ubiegłym roku zwyciężyła Joanna Brodzik.

 • "Piraci z Karaibów": Rekord sprzedaży DVD

  Druga część "Piratów z Karaibów" - "Skrzynia umarlaka" pobiła brytyjski rekord wszech czasów sprzedaży DVD - poinformował "Hollywood Reporter". Po pierwszym tygodniu na sklepowych półkach (premiera 20 listopada) płyta z przygodami kapitana Jacka Sparrowa znalazła 1,5 milionów nabywców.

 • Schwesta Ewa zatrzymana przez policję. Nowe informacje

  ...16 listopada niemiecka policja zatrzymała raperkę Schwestę Ewę. Obecnie Polka przebywa w zakładzie karnym we Frankfurcie.

 • Sekrety produkcji filmu "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" na Blu-ray 3D

  3 listopada na sklepowe półki trafia ekskluzywne wydanie kolekcjonerskie filmu "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" na Blu-ray 3D.

 • Ed Sheeran: Nie jestem najlepszym gitarzystą na świecie

  3 marca na sklepowe półki trafi najnowszy, trzeci album Eda Sheerana. Dwa dotychczas udostępnione utwory cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Kto pomagał brytyjskiemu wokaliście w nagraniach oraz skąd wzięła się blizna na jego prawym policzku?

 • Five przerabiają Bowiego

  W okolicach świąt Bożego Narodzenia na sklepowe półki trafi album z największymi przebojami grupy Five. Ten brytyjski boysband, cały czas pozostający w cieniu zespołu Westlife, ma zamiar wreszcie poważnie powalczyć o zmianę tej sytuacji.

 • Jerzy Hoffman: Filmy, wojny, romanse

  Na ekranach polskich kin "1920 Bitwa Warszawska", a na księgarnianych półkach "Filmy, wojny, rozróby" - wywiad-rzeka z reżyserem. To doskonała okazja, by kolejny raz rzucić okiem na twórczość "hetmana" polskiego kina i zapytać: czy jest coś czego nie wiemy o Jerzym Hoffmanie?

 • Rekordowe potwory

  W dniu amerykańskiego debiutu na video i DVD, film "Potwory i spółka" pobił "rekord otwarcia" należący do "Króla Lwa", który w 1995 roku, w pierwszym dniu dostępności na video, sprzedał się w ilości 4,5 miliona egzemplarzy. Pamiętajmy, że na rynku nie było jeszcze wtedy płyt DVD. "Potwory i spółka" osiągnęły imponujący wynik 5 milionów egzemplarzy!

 • "Czysty strumień energii"

  No i stało się. Dokonali wydawałoby się niemożliwego: najnowsze wydawnictwo Behemoth - DVD "Evangelia Heretika", pobiło wszelkie możliwe rekordy popularności. Ale z drugiej strony, czy kogoś to dziwi? Stojący za tą ekipą upór, wytrwałość i rozsądek, spowodował, iż są już obecnie nie tyle "dużym polskim zespołem", co jedną z najsilniejszych marek w światowym metalu.

 • Brytyjska grupa Hear'Say, znana też jako Popstars, której działalność już od momentu doboru występujących w niej wykonawców jest prezentowana na antenie programu telewizyjnego "Popstars", stała się wydarzeniem na brytyjskim rynku muzycznym. W pierwszym dniu sprzedaży jej debiutanckiego singla "Pure and Simple'', ze sklepowych półek zniknęło w sumie prawie 161 tysięcy jego egzemplarzy.

Dyskusje na temat: polka pobiła