• Informacje na temat:

  polka podbija

Artykuły na temat: polka podbija
 • Polka podbija Hollywood

  Czy Weronika Rosati może powiedzieć, że niepowodzenia zawodowe to już przeszłość?

 • Klaudia Antos: Polka, która podbija taneczny świat

  O Klaudii Antos głośno zrobiło się po udziale w programie "You Can Dance Po prostu tańcz!". To właśnie wtedy jej taneczna kariera nabrała tempa. Co robi teraz?

 • Natalia Safran jako Królowa Rybaków w filmie "Aquaman". Polka podbija Hollywood

  Na instagramowym profilu Natalii Safran możecie zobaczyć, jak wyglądała przemiana mieszkającej na stałe w USA poznanianki w Królową Rybaków w filmie "Aquaman". Wokalistka, aktorka i producentka wystąpiła u boku m.in. Nicole Kidman, Willema Dafoe i Jasona Momoa.

 • Folkowy cover Depeche Mode podbija sieć

  ..., zróżnicowane i nostalgiczne. Dlatego poprosiłam moich przyjaciół, by dobrze się bawili podczas nagrywania tej piosenki Depeche Mode" - napisała Polka. Wersja "Enjoy the Silence" w wykonaniu Zespołu Pieśni...

 • Piękna Polka w "Conanie Barbarzyńcy 3D"

  Katarzyna Wołejnio jest kolejną Polką, która z powodzeniem podbija Hollywood. Piękna, zdolna i rozchwytywana! Aktorka ma na swoim koncie role u boku takich sław jak Robert De Niro, Al Pacino ("Zawodowcy"), Sharon Stone, Val Kilmer ("Ulice we krwi") czy Jason Statham ("The Mechanic"). W sierpniu ruszają zdjęcia do filmu "The Iceman", w którym zagra jedną z głównych ról kobiecych. W "Conanie...

 • Trzeci "Idol" podbija Wielką Brytanię

  Po ogromnych sukcesach Willa Younga i Garetha Gatesa swoją szansę na podbicie brytyjskiej listy przebojów otrzyma Darius Danesh, kolejny z uczestników brytyjskiej edycji programu "Idol". Na sklepowych półkach pojawił się w poniedziałek, 29 lipca, jego debiutancki singel "Colourblind".

 • Clödie i jej cover "Zombie" The Cranberries podbija sieć. Już ponad 4 mln odsłon

  Prawie pół roku po opublikowaniu furorę w sieci robi akustyczna wersja przeboju "Zombie" grupy The Cranberries. Za jej nagranie odpowiada Clödie, czyli Klaudia Trzepizur.

 • Najpiękniejsze Polki 2008

  Bachlda-Curuś, o której "Viva!" pisze: "Polskę już podbiła. Teraz podbija świat". Zaraz za nią są Agnieszka Chylińska - "już nie chce szokować, a może nie ma takiej potrzeby, uwolniła się od własnego...

 • Michele Morrone: Miał depresję, nie miał pieniędzy

  Jak się okazuje, życie aktora, który aktualnie podbija serca większości Polek, nie zawsze było kolorowe. Michele Morrone w przejmującym wpisie na Instagramie przyznał się, że jeszcze niedawno cierpiał na depresję i nie miał pieniędzy.

 • Kasia Popowska debiutuje (płyta "Tlen")

  ...16 września ukaże się debiutancki album Kasi Popowskiej, która podbija listy przebojów utworem "Przyjdzie taki dzień".

Wideo na temat: polka podbija