• Informacje na temat:

  polka w niemieckim x

Artykuły na temat: polka w niemieckim x
 • Niemiecki książę Karl-Heinz planuje ślub z 20 lat młodszą Polką. Niedawno zostawił żonę!

  W wyższych sferach szykuje się kolejny ślub, choć tym razem w cieniu skandalu i to z udziałem Polki. Niemiecki książę Karl Heinz von Sayn-Wittgenstein (64 l.) stracił głowę dla 45-letniej Sylwii...

 • Stefano Terrazzino: Polki za nim przepadają

  Za nami finał III edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Wielu od początku stawiało na tańczącego Włocha Stefano Terrazzino. Dziś dumny zwycięzca opowiada, jak szukał drogi do swoich postaci, za co lubi Polaków i czym są dla niego śpiew, taniec oraz... szczęście.

 • "Klan": Córka gwiazdy "Klanu" w niemieckiej edycji programu "The Voice Kids"!

  Aldona Orman, czyli Barbara Milecka z "Klanu", ma wielki powód do dumy. Jej córka - Idalia - stoi przed szansą zrobienia kariery za naszą zachodnią granicą. Jej głosem zachwycili się wszyscy jurorzy niemieckiej edycji show "The Voice Kids"! 10-letnia Polka pomyślnie przeszła etap przesłuchań w ciemno i zakwalifikowała się do bitew...

 • Gospel Of The Witches z kontraktem

  Debiutancki album projektu Karyn Crisis Gospel Of The Witches trafi na sklepowe półki z nalepką niemieckiej Century Media Records.

 • Urodziny Piotra Polka

  Piotr Polk, aktor teatralny i telewizyjny, piosenkarz, obecnie znany przede wszystkim z popularnego serialu "Ojciec Mateusz", obchodził w niedzielę, 22 stycznia, 50. urodziny.

 • Natalia Avelon po raz pierwszy w polskim serialu

  Piękna Polka, która do tej pory była znana i uznana za naszą zachodnia granicą, po raz pierwszy występuje w polskim serialu Natalię Avelon zobaczymy w "Na krawędzi 2" już w najbliższy czwartek, 2 października, o godzinie 22.05 w Polsacie.

 • Terrazzino w niemieckim "Tańcu z gwiazdami"

  Stefano Terrazzino nigdy nie bał się wyzwań. Przed nim kolejne: niemiecki "Taniec z gwiazdami". Czy Niemki pokochają go tak jak Polki?

 • Scorpions ponownie w Polsce. Występ w Łodzi na 50-lecie istnienia

  9 maja 2015 roku w Atlas Arenie w Łodzi zagra hardrockowa grupa Scorpions. Koncert odbędzie się w ramach trasy z okazji 50-lecia swojego istnienia.

 • ...-letnia Polka, Apolonia Chałupiec (Michalina Olszańska), marzy o aktorskiej karierze. Jej patronem zostaje młody niemiecki reżyser Ernst Lubitsch (Roland Bonjour). Brytyjski dziennikarz Charles Edward...

 • "Gottland": Mariusz Szczygieł poleca

  7 listopada trafi na ekrany kin trafi nowelowy dokument "Gottland" na podstawie cyklu reportaży Mariusza Szczygła. Autor porównał swoje teksty z ich kinematograficznymi odpowiednikami.

Zdjęcia na temat: polka w niemieckim x
Wideo na temat: polka w niemieckim x
 • Weselna polka

  Bohaterowie "Weselnej polki" to kochająca się para: Niemiec Frieder Schulz (Ulmen), porzucający beztroski tryb życia muzyka rockowego, i Polka Gosia Borówka (Maciąg), która niewiele wie o szaleństwach młodości narzeczonego. Frieder wiódł niegdyś szalone rock'n'rollowe życie. Kres pełnej młodzieńczego buntu sielance położyła praca na polskiej prowincji. W ciągu trzech lat pełen luzu Niemiec zamienił się w człowieka dbającego o swój domek, garaż i karierę. Podczas gdy trwają przygotowania do...

 • Kraina burz

  Pochodzący z Węgier Szabolcs gra w niemieckim klubie piłkarskim. Nie jest tam szczęśliwy, dlatego po przegranym meczu i kłótni ze swoim przyjacielem Bernardem wraca do rodzinnej wioski. Tam poznaje Árona i stopniowo nawiązuje się między nimi coraz głębsza relacja. Jednak wszystko się zmienia, kiedy niespodziewanie przyjeżdża Bernard.

 • Yuma

  Akcja filmu rozpoczyna się trzy lata po upadku PRL. Zyga (Gierszał) ma serdecznie dość oglądania kolorowego świata tylko w młodzieżowych pismach. Z pomocą kumpli, a także obrotnej ciotki (Katarzyna Figura), zostaje królem "jumy" - drobnych kradzieży w Niemczech. Proceder szybko się rozpowszechnia, miejscowość Zygi dokonuje prawdziwego skoku cywilizacyjnego, a lokalny król jumaków zyskuje powszechny szacunek i powodzenie u płci pięknej (o jego serce wojują w filmie Karolina Chapko i Helena...

Dyskusje na temat: polka w niemieckim x
 • Re: "Bez tajemnic": Krystyna Janda błaga o pomoc

  Wczoraj na tym portalu niemieckim polecali Polakom pracę w Niemczech, nawet namiary podali gdzie jej szukać żeby niemiecka gospodarka nie podupadała. Ja nie jestem pewien czy Krystyna to Polka czy tylko mówi po polsku ale przecież przy zbieraniu szparagów sobie poradziła. Albo pupę Hansa też by obmyła, czy nie?