• Informacje na temat:

  polka w niemieckim x

Artykuły na temat: polka w niemieckim x
 • Polka robi furorę w niemieckim "X Factor"

  Choć Polka po niemiecku potrafi się tylko przedstawić, nie przeszkodziło jej to urzec jurorów swoją interpretacją. Oceniających interesowało, dlaczego Ania postanowiła wystąpić w niemieckiej edycji(...)", gdzie zaśpiewała "Maskaradę" Kasi Kowalskiej. Występ Ani Hodowaniec w niemieckim "X Factor" możecie zobaczyć pod tym adresem .

 • Eurowizja: Polka z Litwy bez wsparcia

  Reprezentantka Litwy na konkursie Eurowizji Ewelina Saszenko, Polka z Wileńszczyzny, nie znalazła sponsorów na Litwie. Będzie ją sponsorowała firma z Polski - informuje dziennik "Lietuvos Rytas".

 • Ewa Müller: Kim jest Polka robiąca karierę w Niemczech

  ...31-letnia Ewa Müller to polska raperka mieszkająca w Niemczech. Kiedyś była prostytutką i narkomanką, dzisiaj jej teledyski śpiewane w języku niemieckim osiągają milionowe liczby odsłon w serwisie Youtube. Ewa przyszła na świat w Koszalinie, ale w wieku trzech lat przeniosła się wraz z matką do niemieckiej Kilonii. Kobiety musiały uciekać przed ojcem kryminalistą skazanym za zabójstwa oraz...

 • Jean Reno: Moje żony Polki

  Ukochanego żabojada Hollywoodu rozsławiła rola włoskiego melancholijnego mordercy Leona. Ale Jean Reno urodził się w Maroku. Jego rodzice pochodzili z hiszpańskiej Andaluzji, sam aktor gustuje zaś w Polkach. A wydawałoby się, że Jean Reno to najbardziej francuski z Francuzów...

 • Urodziny Piotra Polka

  Piotr Polk, aktor teatralny i telewizyjny, piosenkarz, obecnie znany przede wszystkim z popularnego serialu "Ojciec Mateusz", obchodził w niedzielę, 22 stycznia, 50. urodziny.

 • O polsko-niemieckich stereotypach

  Film "Weselna Polka" w reżyserii Larsa Jessena i Przemysława Nowakowskiego, wspólna produkcja Polski i Niemiec, w której w komediowy sposób przedstawiono stereotypy na temat obu narodów, trafi 21 października do naszych kin.

 • Niemieckie kino łamie tabu

  Film "Anonyma - kobieta w Berlinie" opowiadający o cierpieniach niemieckich kobiet, gwałconych pod koniec II wojny światowej przez żołnierzy Armii Czerwonej, wszedł w czwartek na ekrany niemieckich kin.

 • Schwesta Ewa aresztowana przez niemiecką policję

  ...seksualnego, oszustwa oraz pobicia. Jest również podejrzana o sutenerstwo. Dziennikarze "Bilda" ustalili, że Polka uzależniała finansowo swoje fanki, a następnie zmuszała je do prostytucji(...) prostytucję. Polka postanowiła zostać raperką, a w karierze pomógł jej kurdyjski raper Xatar. W 2012 roku wydała mixtape "Realität", natomiast w 2015 roku ukazał się jej album "Ku*wa", który dotarł...

 • Sasha: Naprawdę jestem Polką!

  "Z jednej strony Ameryka: styl, w którym śpiewają tamtejsi wykonawcy młodzieżowi; a z drugiej: ballady po polsku, które chcieliśmy nagrać tak, żeby były z polotem i chwytały za serce" - tak o swojej debiutanckiej solowej płycie mówi Sasha Strunin, wokalistka znana do tej pory z grupy The Jet Set.

 • Demis Roussos: Grecki amant uwielbiany przez Polki

  15 czerwca 2016 roku obchodziłby 70. urodziny. O kogo chodzi? O Demisa Roussosa, jednego z najpopularniejszych, o ile nie najpopularniejszego greckiego wokalistę na świecie.

Zdjęcia na temat: polka w niemieckim x
Dyskusje na temat: polka w niemieckim x
 • Re: "Bez tajemnic": Krystyna Janda błaga o pomoc

  Wczoraj na tym portalu niemieckim polecali Polakom pracę w Niemczech, nawet namiary podali gdzie jej szukać żeby niemiecka gospodarka nie podupadała. Ja nie jestem pewien czy Krystyna to Polka czy tylko mówi po polsku ale przecież przy zbieraniu szparagów sobie poradziła. Albo pupę Hansa też by obmyła, czy nie?