• Informacje na temat:

  polsat gwiazdom

Artykuły na temat: polsat gwiazdom
 • "Wieczór z Gwiazdami" w Polsacie!

  Już w najbliższą niedzielę, 30 sierpnia, o godz.19:40 zapraszamy na antenę Polsatu na program "Wieczór z Gwiazdami. Jesień 2020", w którym zaprezentujemy nową ofertę programową stacji.

 • Polsat zawiesza "Taniec z Gwiazdami"

  Żadna para nie pożegnała się z "Tańcem z Gwiazdami" w drugim odcinku show. Na zakończenie programu Krzysztof Ibisz odczytał oświadczenie Telewizji Polsat, która zdecydowała o zawieszeniu bieżącej edycji "TzG".

 • Dzień Disneya w Polsacie

  Telewizja Polsat postanowiła powtórzyć ubiegłoroczną inicjatywę i po raz kolejny zaprasza na Dzień Disneya. Najlepsze produkcje amerykańskiego studia będzie można zobaczyć w Polsacie w Wielkanocny Poniedziałek.

 • Kolędy w telewizji w Wigilię. Każda stacja przygotowała coś specjalnego [KOLĘDY POLSAT, TVP, TVN]

  Koncerty kolęd i pastorałek emitowane są w telewizji co roku. Każda ze stacji na okres świąteczny przygotowuje specjalny koncert z udziałem największych gwiazd.  Kolędowanie z Polsatem Dla Polsatu(...) z Fundacją Polsat . Na scenie pojawią się Barbara Kurdej-Szatan z mężem Rafałem, Sławomir z żoną Kajrą oraz podopieczni Fundacji POLSAT.  Kolędy w TVP Telewizja Polska będzie...

 • Kolędy w telewizji w drugi dzień świąt. Każda stacja przygotowała coś specjalnego [KOLĘDY POLSAT, TVP, TVN]

  Koncerty kolęd i pastorałek emitowane są w telewizji co roku. Każda ze stacji na okres świąteczny przygotowuje specjalny koncert z udziałem największych gwiazd.  Kolędowanie z Polsatem Dla Polsatu(...) z Fundacją Polsat . Na scenie pojawią się Barbara Kurdej-Szatan z mężem Rafałem, Sławomir z żoną Kajrą oraz podopieczni Fundacji POLSAT.  Kolędy w TVP Telewizja Polska będzie...

 • Paranienormalne środy startują w Polsacie

  ...się na scenie.... Anita Włodarczyk! Ten skład to gwarancja dobrej zabawy. "Kabaret na Dobry Wieczór. Paranienormalni Show na antenie Polsatu w każdą środę o godzinie 21:10.

 • Polsat zaprezentował ramówkę na jesień 2020

  W wyemitowanym w niedzielę, 30 sierpnia, programie "Wieczór z Gwiazdami. Jesień 2020", Polsat zaprezentował nową ofertę programową stacji. Co już niebawem zobaczymy na antenie?

 • Żałują odwołania Polsat SuperHit Festiwal

  W najbliższy weekend miał odbyć się Polsat SuperHit Festiwal, jednak organizatorzy już w kwietniu poinformowali o odwołaniu wydarzenia ze względu na pandemię koronawirusa. Agnieszka Hyży i Paulina Sykut-Jeżyna, które wiele razy były prowadzącymi tej imprezy, spotkały się w relacji na Instagramie i wspominały najważniejsze dla nich momenty z poprzednich edycji.

 • Koncert "Wszystko będzie dobrze" w Polsacie: Wśród gwiazd Michał Szpak, Paweł Domagała i Barbara Kurdej-Szatan

  W niedzielę wielkanocną (początek godz. 17:45) Polsat pokaże specjalny koncert "Wszystko będzie dobrze", podczas którego polskie gwiazdy zaśpiewają w swoich domach.

 • Wielka gala telewizji Polsat!

  Wyobrażacie sobie święta bez Kevina? Pamiętacie, kto wyemitował pierwszy sitcom? 5 grudnia minęło dokładnie dwadzieścia lat od narodzin telewizji Polsat - pierwszej komercyjnej stacji telewizyjnej w Polsce. We wtorek, 18 grudnia, o godz. 20.00 w Teatrze Wielkim w Warszawie rozpocznie się koncert jubileuszowy z tej okazji. Widzowie stacji będą mogli uczestniczyć w tym wydarzeniu. Transmisja na...

Zdjęcia na temat: polsat gwiazdom
Wideo na temat: polsat gwiazdom
 • Gwiazdy jesiennej ramówki telewizji Polsat

  Podczas uroczystej gali, która 31 sierpnia odbyła się w warszawskiej Endorfinie, telewizja Polsat zaprezentowała swoją jesienną ramówkę. Gospodarzem wieczoru był Krzysztof Ibisz, a Dyrektor Programowa stacji Nina Terentiew zainaugurowała wieczór i zapowiedziała nowości. Autor: studencka.tv Na gali pojawiły się gwiazdy Polsatu. Zobaczcie!

 • Show wrócił po sześciu miesiącach i znów wzbudza wielkie emocje. Na parkiecie pojawiło się dziesięć par. Kto okazał się najlepszy? Kto odpadł?

 • pierwszego odcinka piątego sezonu show jest Kabaret Smile. (źródło: Polsat/Ipla)