• Informacje na temat:

  polsat przygotowała

Artykuły na temat: polsat przygotowała
 • Kolędy w telewizji w Wigilię. Każda stacja przygotowała coś specjalnego [KOLĘDY POLSAT, TVP, TVN]

  W okresie świątecznym każda ze stacji telewizyjnych przygotowała dla swoich widzów wyjątkowe koncerty. Jakie występy zobaczymy w telewizji w Wigilię?

 • Kolędy w telewizji w drugi dzień świąt. Każda stacja przygotowała coś specjalnego [KOLĘDY POLSAT, TVP, TVN]

  W okresie świątecznym każda ze stacji telewizyjnych przygotowała dla swoich widzów wyjątkowe koncerty. Jakie występy zobaczymy w telewizji w drugi dzień świąt?

 • Polsat zorganizuje koncert w pustej Operze Leśnej w Sopocie

  Z powodu pandemii koronawirusa wszystkie wydarzenia kulturalne zostały odwołane. Niespodziankę dla widzów przygotowała telewizja Polsat.

 • ​"Cztery wesela" od 2 stycznia w Polsacie

  W oczekiwaniu na wiosenną ramówkę Telewizja Polsat przygotowała dla swoich widzów emocjonującą niespodziankę. Od 2 stycznia 2020 r. w czwartki o godz. 20:05 zapraszamy do wspólnej zabawy na najbardziej różnorodnych weselach. W każdym odcinku programu "Cztery wesela" cztery panny młode rywalizują pomiędzy sobą o nagrodę pieniężną i tytuł najlepszej uroczystości weselnej.

 • Co nowego w Polsacie?

  Prezentacja jesiennej ramówki Polsatu odbyła się we wtorek, wieczorem, w Warszawie. Stacja przygotowała sporo nowości. Czego widzowie mogą się spodziewać? Jakie niespodzianki przygotował Polsat dla(...) dzieli ich ponad pokolenie doświadczeń, to właśnie on będzie dla nich wsparciem podczas wyprawy. Już od września na antenie Polsatu polska wersja międzynarodowego hitu "Better Late Than Never", czyli...

 • Dzień Disneya w Polsacie

  Telewizja Polsat postanowiła powtórzyć ubiegłoroczną inicjatywę i po raz kolejny zaprasza na Dzień Disneya. Najlepsze produkcje amerykańskiego studia będzie można zobaczyć w Polsacie w Wielkanocny Poniedziałek.

 • Kolędy w telewizji w Boże Narodzenie. Każda stacja przygotowała coś specjalnego

  W okresie świątecznym każda ze stacji telewizyjnych przygotowała dla swoich widzów wyjątkowe koncerty. Jakie występy zobaczymy w telewizji w Boże Narodzenie?

 • Serialowa wiosna w Polsacie

  Nowy serial sensacyjny "Na krawędzi", kontynuacja "Przyjaciółek", "Pierwszej miłości" i "Świata według Kiepskich" oraz 5 seriali paradokumentalnych - oto, co dla swoich widzów przygotowała na wiosnę telewizja Polsat.

 • Żałują odwołania Polsat SuperHit Festiwal

  W najbliższy weekend miał odbyć się Polsat SuperHit Festiwal, jednak organizatorzy już w kwietniu poinformowali o odwołaniu wydarzenia ze względu na pandemię koronawirusa. Agnieszka Hyży i Paulina Sykut-Jeżyna, które wiele razy były prowadzącymi tej imprezy, spotkały się w relacji na Instagramie i wspominały najważniejsze dla nich momenty z poprzednich edycji.

 • Polsat SuperHit Festiwal 2020 nie odbędzie się

  Telewizja Polsat poinformowała o odwołaniu tegorocznej edycji Polsat SuperHit Festiwal, który miał się odbyć w Sopocie w dniach 22-24 maja.

Zdjęcia na temat: polsat przygotowała
Wideo na temat: polsat przygotowała
 • Barbara Kurdej-Szatan: Moje ciało nie jest przygotowane do tańca

  " napotyka pewne fizyczne trudności. Gwiazda przyznała także, że występ w "TzG" był jej marzeniem. Nie mogła jednak wcześniej pojawić się na parkiecie Polsatu z powodów... biznesowych. Występ w "TzG" stał się możliwy dopiero wtedy, gdy w nadchodzącej edycji tanecznego show Polsat zmienił lokowanie produktów.

 • "Taniec z Gwiazdami 10": Damian Kordas o Barbarze Kurdej-Szatan: To będzie ciężkie zadanie zmierzyć się w finale!

  - I Sandrę i Basię traktowaliśmy jako bardzo silnych przeciwników. Obie pięknie tańczą. Została Basia, która od początku jest typowana do zwycięstwa, do tej Kryształowej Kuli - powiedział nam po półfinale Damian Kordas. - To będzie ciężkie zadanie zmierzyć się z nią w finale. Ale ja do tego podchodzę tak, że my po prostu zatańczymy najlepiej jak potrafimy - dodał. - Ja cię przygotuję - oświadczyła Janja. Wielki finał 10. edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" już w...

 • Damian Kordas o Kurdej-Szatan: od początku typowana do zwycięstwa!

  - I Sandrę i Basię traktowaliśmy jako bardzo silnych przeciwników. Obie pięknie tańczą. Została Basia, która od początku jest typowana do zwycięstwa, do tej Kryształowej Kuli - powiedział nam po półfinale Damian Kordas. - To będzie ciężkie zadanie zmierzyć się z nią w finale. Ale ja do tego podchodzę tak, że my po prostu zatańczymy najlepiej, jak potrafimy - dodał. - Ja cię przygotuję - oświadczyła Janja. Wielki finał 10. edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" już...

Dyskusje na temat: polsat przygotowała
 • Re: TVN walczy z TVP, a wygrywa... Polsat!

  Afera bilboardowa "Głośną kampanię "Sprawiedliwe sądy”, z której Polacy mieli się dowiedzieć, dlaczego rząd PiS chce reformować wymiar sprawiedliwości, sfinansowała Państwowa Fundacja Narodowa. Na jej budżet składa się 17 państwowych spółek, czyli my wszyscy. PFN miała dostać 19 mln zł bez przetargu (ostatecznie dostała połowę tej kwoty) na rządową akcję. Kampanię "Sprawiedliwe Sądy" przygotowała