• Informacje na temat:

  polsat serialu

Artykuły na temat: polsat serialu
 • "Przyjaciółki": Polsat odwołuje emisję serialu

  W związku z czwartkową (26 września) transmisją półfinałowego meczu mistrzostw Europy w siatkówce mężczyzn widzowie Polsatu nie zobaczą tego dnia ani serialu "Przyjaciółki", ani programu "Nasz nowy dom".

 • Natalia Avelon po raz pierwszy w polskim serialu

  Piękna Polka, która do tej pory była znana i uznana za naszą zachodnia granicą, po raz pierwszy występuje w polskim serialu Natalię Avelon zobaczymy w "Na krawędzi 2" już w najbliższy czwartek, 2 października, o godzinie 22.05 w Polsacie.

 • TVN walczy z TVP, a wygrywa... Polsat!

  ...dla Wirtualnychmediów.pl zdradza szczegóły serialu Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu. Główny bohater - Michał - znajduje w lesie ciało syna sąsiadki. Śledztwo w sprawie morderstwa prowadzi(...)Co ciekawe, coroczną walkę TVN-u z TVP na razie wygrywa trzeci bijący się o palmę pierwszeństwa - Polsat. TVN na razie nie proponuje niczego świeżego. Stacja wraca do swoich nieśmiertelnych klasyków...

 • Antoni Pawlicki ma nową ekranową partnerkę

  Telewizja Polsat ogłosiła właśnie, że przystępuje do produkcji nowego serialu, w którym Antoni Pawlicki zagra jednego z głównych bohaterów.

 • Wielkie powroty! Co szykują TVN, TVP i Polsat?

  ...wcześniej, dlatego scenarzyści mogli się odpowiednio przygotować i wpisać ją w nowe odcinki" -  informuje nas Karolina Baranowska z produkcji serialu. "W nowym sezonie Joasia zrobi test ciążowy(...), przetrzymać seriale na przyszłość. Na początku marca zarządził, że stacja przerwie emisję "Motywu". Później tę decyzję cofnął. Utrzymał jednak postanowienie o zatrzymaniu na później serialu "Chyłka - Kasacja...

 • Koniec "Na krawędzi", będzie książka

  Telewizja Polsat podjęła decyzję o niekontynuowaniu serialu "Na krawędzi", jednak doceniając walory artystyczne produkcji, stacja zdecydowała o zgłoszeniu produkcji na międzynarodowe festiwale, mając nadzieję, że dzięki temu serial rozpocznie swoje drugie życie. Polsat prowadzi też rozmowy z jednym z wydawnictw o wydaniu wkrótce obu sezonów "Na krawędzi" w formie książkowej.

 • "Wataha" w Polsacie od 3 grudnia!

  Telewizja Polsat zakupiła od HBO Polska licencję na emisję pierwszego sezonu "Watahy".

 • Sebastian Mila w "Kiepskich" już 1 kwietnia

  1 kwietnia Polsat wyemituje odcinek "Świata według Kiepskich", w którym wystąpił gościnnie piłkarz Sebastian Mila.

 • "W rytmie serca": Anna Mucha dołączyła do obsady serialu

  W 6. sezonie popularnego serialu telewizji Polsat pojawi się kilka nowych postaci. Jedną z nich będzie Karolina, w którą wcieli się Anna Mucha. Aktorka potwierdziła tę informację w swoich mediach społecznościowych.

 • Kamilla Baar: Atrakcyjna kobieta jak Sherlock Holmes

  Gdyby nie została aktorką, byłaby malarką. Uwielbia Paryż i włoskie wino z bąbelkami. W drugim sezonie polsatowskiego serialu "Na krawędzi" udowadnia, że atrakcyjna kobieta może być jak Sherlock Holmes.

Zdjęcia na temat: polsat serialu
Wideo na temat: polsat serialu
 • Serial "Na Ratunek 112" w Polsacie jesienią 2016

  „Na ratunek 112” to nowy serial, który jesienią zadebiutuje na antenie Telewizji Polsat. Stacja emituje już zwiastun nowego serialu, który będzie opowiadał o pracy pogotowia, policji i służb ratunkowych.

 • Polska premiera serialu "Biblia"

  Bestsellery sprzedaj ą się w setkach milionów egzemplarzy. Jest jednak księga, która przebija popularnością wszystko, co stworzył człowiek. Ta księga to Biblia - fundament chrześcijaństwa i kultury Zachodu. 19 października, zaledwie 7 miesięcy po premierze na amerykańskim kanale dokumentalnym History, Telewizja Polsat zaprasza na polską premierę telewizyjnego megahitu "Biblia"!

 • Andrzej Grabowski wraca na plan serialu „Blondynka”

  . Popularność przyniosła mu rola Ferdynanda Kiepskiego w serialu "Świat według Kiepskich". Ostatnio można było go oglądać w jury show "Taniec z gwiazdami. Dancing with the stars" w stacji Polsat.

Dyskusje na temat: polsat serialu