• Informacje na temat:

  polscy młodzi aktorzy

Artykuły na temat: polscy młodzi aktorzy
 • Najlepsi młodzi aktorzy

  Ogłoszono nominacje do tegorocznej Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego, przyznawanej młodym polskim aktorom - "którzy ukończyli nie więcej, niż 35 lat" - za ich role filmowe z ostatniego sezonu.

 • Młodzi aktorzy o polskim kinie

  ...dzieje się w polskim kinie: młodzi aktorzy dostają ciekawsze scenariusze i wyraziściej zaznaczają swoją obecność" - powiedziała Agnieszka Grochowska. Znaczenie scenariusza przy wyborze i konstrukcji roli(...) nominowani w tym roku aktorzy: Urszula Grabowska za rolę w filmie "Joanna", Agnieszka Grochowska za role w filmach "Nie opuszczaj mnie" i "Trzy minuty. 21:37", Mateusz Kościukiewicz za rolę w filmie...

 • "World on Fire": Polscy aktorzy u boku gwiazd kina

  Poruszająca, wielowątkowa historia, opowiadająca o początkach II wojny światowej. W nowym serialu BBC One "World on Fire" występują gwiazdy polskiego i światowego kina.

 • Polscy aktorzy w trzecim sezonie "Przekraczając granice"

  Już we wrześniu produkcja AXN, serial "Przekraczając granice" powróci na antenę stacji. Do obsady opowieści o pracy Międzynarodowego Biura Kryminalnego (ICC) - elitarnej jednostki policji tropiącej międzynarodowe przestępstwa na terenie Europy, dołączą Goran Višnjić oraz Elizabeth Mitchell.

 • Daniel Olbrychski: Wciąż czuję się młody

  ...zostanę mistrzem olimpijskim, tylko nie wiedziałem, w jakiej dyscyplinie. Czego ja nie ćwiczyłem! Nawet hokej na lodzie. Należałem do Młodzieżowej Szkółki Hokejowej Legii. Wygrałem Pierwszy Krok(...). W telewizji zachodnioniemieckiej zagrałem zawodowego hokeistę, bez dublera. Na taflę wychodziłem z zawodowcami. Perfekcjonista z pana. - Zawsze chciałem być jak najlepsi amerykańscy aktorzy...

 • Aktorzy o Andrzeju Wajdzie

  Z okazji 80. urodzin Andrzeja Wajdy, na temat reżysera i pracy z nim na planie wypowiedzieli się znani polscy aktorzy i twórcy filmowi. O twórcy mówią m.in. Krystyna Janda, Grażyna Szapołowska, Zbigniew Zapasiewicz, Jan Nowicki, Wojciech Kilar i Janusz Kamiński.

 • Aktorzy z "Katynia" o Oscarach

  Młodzi aktorzy odtwarzający postaci w nominowanym do Oscara w kategorii filmów obcojęzycznych "Katyniu" podzielili się swymi refleksjami i emocjami w przeddzień rozdania prestiżowych nagród amerykańskiej Akademii Filmowej.

 • Najbardziej oczekiwane polskie filmy 2020

  ...zasłonimy oczy, dalej będzie strasznie - brzmi opis dystrybutora. W rolach młodzieży walczącej o życie wystąpili: Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiewska, Stanisław Cywka, Sebastian Dela i Michał Lupa(...) reżyserię filmu odpowiada Anna Wieczur-Bluszcz, której debiut "Być jak Kazimierz Deyna" nagrodzono Złotym Jantarem na koszalińskim Festiwalu Młodzi i Film.  "Furioza" (premiera: 31 lipca) 31 lipca na...

 • Aktorzy na poligonie, czyli "Misja: Afganistan"

  Paweł Małaszyński, Eryk Lubos, Tomasz Schuchardt i Mikołaj Krawczyk odbyli specjalistyczne szkolenie wojskowe na poligonie w Rembertowie, gdzie poznawali tajniki zawodu żołnierza. Aktorzy przygotowują się do pracy na planie nowego serialu "Misja: Afganistan".

 • "Córka kapitana" w polskich kinach

  ...11 maja na ekrany polskich kin wchodzi rosyjski film "Córka kapitana", w reżyserii Aleksandra Proszkina. W rolach głównych wystąpili młodzi polscy aktorzy, bohaterowie ekranizacji "Przedwiośnia" - Karolina Gruszka i Mateusz Damięcki. "Bardzo cieszymy się z tego, że film wejdzie do polskich kin. Dziś to, co rosyjskie, nie musi już oznaczać tego, co złe" - powiedział aktor na konferencji prasowej.

Dyskusje na temat: polscy młodzi aktorzy