• Informacje na temat:

  polska aktorka kulig

Artykuły na temat: polska aktorka kulig
 • "The Eddy": Joanna Kulig śpiewa Turnaua

  Z okazji premiery serialu "Eddy" Netflix opublikował materiał, w którym polska aktorka Joanna Kulig śpiewa piosenkę "Między ciszą a ciszą" z repertuaru Grzegorza Turnaua.

 • Francuzi zachwyceni Joanną Kulig. Polska aktorka na okładce "Elle"

  Zdjęcie polskiej aktorki Joanny Kulig zdobi okładkę najnowszego francuskiego wydania "Elle". Fotografię wykonał Sam Hendel.

 • Joanna Kulig: Polska aktorka z szansą na Oscara?

  Serca polskich widzów zawojowała już dawno. Potem zauważył ją świat - dzięki roli w "Kobiecie z Piątej Dzielnicy". Teraz amerykańskie media, zachwycone "Zimną wojną", twierdzą, że Joanna Kulig ma spore szanse na Oscara.

 • "The Eddy" i Netflix: Zachwycająca Joanna Kulig

  Damien Chazelle, autor obsypanych nagrodami filmów "Whiplash" i "La La Land" oraz Joanna Kulig, bohaterka nominowanej do Oscara "Zimnej wojny" - co ich łączy? "The Eddy" to nowa produkcja, którą od 8 maja można oglądać na platformie Netflix.

 • ​Joanna Kulig olśniła w kreacji polskiego projektanta

  Tegoroczna gala rozdania Europejskich Nagród Filmowych zgromadziła wiele gwiazd. Wśród nich znalazła się Joanna Kulig, która wręczała statuetkę dla najlepszego reżysera. Aktorka olśniła na czerwonym dywanie w klasycznej czarnej kreacji projektu Tomasza Ossolińskiego.

 • Ile Joanna Kulig zarabia w USA?

  Joanna Kulig jest cenioną, polską aktorką, która zabłysnęła na arenie międzynarodowej dzięki roli w filmie "Zimna wojna". Artystka po udanym występie w produkcji postanowiła skupić się na zagranicznej karierze. Niedawno skończyły się zdjęcia do serialu platformy Netflix "The Eddy", a w sieci już pojawiły się plotki o tym, ile Polce udało się zarobić w USA!

 • Joanna Kulig i "Zimna wojna": Rola na miarę Oscara?

  Opinie dotyczące filmu "Zimna wojna" są różne, choć przeważają te bardzo pochlebne. Nikt nie ma jednak wątpliwości, że Joanna Kulig stworzyła w produkcji Pawła Pawlikowskiego rolę wybitną, a na pewno najlepszą w swej dotychczasowej karierze. Czas na Oscara?

 • Joanna Kulig marzy o "odjechanej" roli

  Zyskała rozgłos w Polsce i na świecie dzięki roli tancerki i piosenkarki w "Zimnej wojnie". Wkrótce zobaczymy ją jako wokalistkę jazzową w nowym serialu Netfliksa "The Eddy". Jednak Joanna Kulig jest już zmęczona muzycznymi projektami i czeka na inne propozycje.

 • Joanna Kulig najlepszą europejską aktorką. Zobacz jej niesamowitą reakcję

  Joanna Kulig otrzymała Europejską Nagrodę Filmową w kategorii europejska aktorka roku. Wyróżnienie otrzymała za pierwszoplanową rolę w "Zimnej wojnie" Pawła Pawlikowskiego. Gwiazda nie była obecna na gali rozdania wyróżnień w Sewilli. Transmisję śledziła w sieci. Jaka była jej reakcja na wygraną?

 • Joanna Kulig śpiewa "Kiss me in the morning"

  Joanna Kulig opublikowała nową wersję utworu "Kiss me in the morning". Autorską wersję piosenki z serialu "The Eddy" polska gwiazda nagrała wraz z zespołem, którego muzycy ze względu na kwarantannę grali jednocześnie, ale każdy w swoim domu.

Zdjęcia na temat: polska aktorka kulig
Wideo na temat: polska aktorka kulig
 • Gwiazda "Zimnej wojny" Joanna Kulig w Cannes: Kobiety w Polsce są bardzo silne i wierzą w siebie

  Joanna Kulig i Tomasz Kot. Tegoroczny festiwal mocno odnosi się do walki o równouprawnienie kobiet w branży filmowej. Co na ten temat sądzi Kulig? - Myślę, że to bardzo istotne. Jestem szczęśliwa, że kobiety w Polsce są bardzo silne, wierzą w siebie i mają coś do powiedzenia - pochwaliła rodaczki aktorka. - Dzieje się super, ale musimy być uważne. Potrzebna nam równowaga i dystans - dodała. źródło

Dyskusje na temat: polska aktorka kulig