• Informacje na temat:

  polska aktorka zatrzymana w usa

Artykuły na temat: polska aktorka zatrzymana w usa
 • Polański: Seigner wierzy w USA

  Żona Romana Polańskiego, aktorka Emmanuelle Seigner wyznała, że jest przekonana, iż amerykański wymiar sprawiedliwości zgodzi się sądzić jej męża w trybie zaocznym. Powiedziała o tym w wywiadzie, który w piątek, 22 stycznia, ukaże się we francuskim magazynie kobiecym "Elle".

 • Wpłynęły dokumenty z USA ws. ekstradycji Romana Polańskiego

  Do krakowskiego sądu, w którym toczy się postępowanie o stwierdzenie dopuszczalności ekstradycji do USA Romana Polańskiego, wpłynęły dokumenty z USA, o które wystąpił sąd - poinformowała we wtorek PAP Grażyna Rokita z biura prasowego Sądu Okręgowego w Krakowie.

 • Monika Mariotti: Rasizm w Polsce jest absurdalny

  Monika Mariotti pochodzi z mieszanej rodziny: jej ojciec jest Włochem, a matka Polką. Aktorka urodziła się i wychowała we Włoszech, dopiero niedawno na stałe przeprowadziła się do Polski. Od(...) w USA, we Francji, we Włoszech, w Polsce, gdy byłam w Rosji zawsze trochę tego było - mówi Monika Mariotti agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. Gwiazda seriali "Druga szansa" oraz "Lifting...

 • Ekstradycja Polańskiego? Są dokumenty ze Szwajcarii, nie ma z USA

  Do krakowskiego sądu, w którym toczy się postępowanie o stwierdzenie dopuszczalności ekstradycji do USA Romana Polańskiego, dotarły już dokumenty ze Szwajcarii, o które wystąpił sąd. Mimo upływu terminu nie ma dokumentów z USA - poinformowano w środę PAP w Sądzie Okręgowym w Krakowie.

 • "Imigrantka": Domińczyk kontra Cotillard

  Dagmara Domińczyk, którą niedawno oglądaliśmy w filmie "Jack Strong", 25 kwietnia znów pojawi się na ekranach polskich kin. W filmie "Imigrantka" aktorka wystąpiła u boku takich gwiazd, jak Marion Cotillard i Joaquin Phoenix.

 • Co stanie się z Romanem Polańskim?

  Romana Polańskiego. Ministrowie spraw zagranicznych Polski i Francji uzgadniają treść listu, który Radosław Sikorski i Bernard Kouchner zamierzają w sprawie reżysera wysłać do sekretarz stanu USA(...) więzienia. Od tego czasu nie może wjechać do USA bez groźby natychmiastowego aresztowania. Ofiara domniemanego gwałtu publicznie wybaczyła Polańskiemu, ale w maju bieżącego roku sąd w Los Angeles...

 • Żmuda Trzebiatowska: Kalifornia na nią czeka

  Wyjazd z teatrem do USA to okazja do spędzenia tam wakacji. A ona od lat jest Ameryką wprost zauroczona.

 • Wpłynął wniosek o ekstradycję Romana Polańskiego

  Do krakowskiej prokuratury dotarł wniosek amerykańskich organów ścigania o ekstradycję Romana Polańskiego do USA - poinformowała w piątek rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Krakowie Bogusława Marcinkowska.

 • Co z odmową ekstradycji Romana Polańskiego?

  We wtorek, 6 grudnia, Sąd Najwyższy rozpozna kasację prokuratora generalnego w sprawie odmowy zgody krakowskiego sądu na ekstradycję Romana Polańskiego do USA. Zastępca prokuratora generalnego Robert Hernand wnosi o uchylenie tej decyzji; obrona jest za oddaleniem kasacji.

 • Prokuratura nie złoży zażalenia na decyzję sądu ws. ekstradycji Polańskiego

  Krakowska Prokuratura Okręgowa nie złoży zażalenia na postanowienie sądu o niedopuszczalności ekstradycji do USA reżysera Romana Polańskiego - poinformowała w piątek prokuratura w komunikacie zamieszczonym na swojej stronie internetowej.