• Informacje na temat:

  polska amy winehouse

Artykuły na temat: polska amy winehouse
 • Monika Jarosińska śpiewa "Back to Black" Amy Winehouse

  Znana z m.in. seriali "Plebania" i "Samo życie" aktorka i wokalistka Monika Jarosińska zgłosiła się do konkursu na najlepszy cover Amy Winehouse.

 • Amy Winehouse: Umiem jedynie tworzyć muzykę

  Cztery lata po śmierci Amy Winehouse coraz częściej pojawiają się opinie, że do współwinnych jej nagłego odejścia należałoby zaliczyć m.in. opinię publiczną i media, które nieustannie śledziły upadki brytyjskiej wokalistki.

 • Chrześnica Amy Winehouse na własny rachunek

  Pamiętacie ostatni publiczny występ Amy Winehouse? Zmarła w lipcu wokalistka pojawiła się na scenie podczas koncertu swojej chrześnicy, 15-letniej Dionne Bromfield. O młodej piosenkarce robi się coraz głośniej.

 • Przyjedzie Amy Winehouse

  ...30 lipca na jedynym koncercie w Polsce wystąpi Amy Winehouse. Brytyjska wokalistka znana z burzliwego trybu życia zaśpiewa na Artpop Festival w Bydgoszczy.

 • Gościnny, niemy występ Amy Winehouse

  Zmagająca się z uzależnieniami brytyjska wokalistka Amy Winehouse wystąpiła gościnnie podczas koncertu swojej chrześnicy, Dionne Bromfield.

 • Bydgoszcz: Festiwal w hołdzie Amy Winehouse

  ...30 lipca w Bydgoszczy na dwóch, grających wahadłowo scenach spotkają się wybitne osobowości muzyczne. Artyści występujący podczas Artpop Festival Złote Przeboje pożegnają zmarłą niedawno Amy Winehouse, która miała być główną gwiazdą imprezy.

 • Były mąż Amy Winehouse: Nie odpowiadam za jej śmierć!

  ...wspierać związek Amy i Blake’a w ciężkich chwilach. Małżeństwo Amy Winehouse i Blake’a Fieldera-Civila trwało dwa lata (2007 - 2009). Gwiazda zmarła w 2011 roku.(...)Dyskusje na temat tragicznych losów artystki pojawiły się po raz kolejny w mediach przy okazji filmu dokumentalnego "Amy", który swoją światową premierę miał 16 maja 2015 roku na Festiwalu w Cannes...

 • 15-letnia chrześnica Winehouse liczy na Grammy

  We wrześniu ukazał się w Polsce album "Good For The Soul" wyjątkowo utalentowanej Dionne Bromfield, 15-letniej chrześnicy Amy Winehouse.

 • Słynny festiwal w Polsce?

  Wykonawcy pokroju Red Hot Chili Peppers, Amy Winehouse, Metalliki czy Prince'a na jednym festiwalu w Polsce? Całkiem prawdopodobne!

 • Cannes 2015: Epitafium Winehouse, film lesbijski z Blanchett i Marą

  Początek nowego tygodnia przyniósł w Cannes dwa olśnienia - pierwszy to pokazywany w konkursie głównym obraz "Carol" Todda Haynesa, drugi to świetny dokument "Amy" w reżyserii Asifa Kapadii.

Wideo na temat: polska amy winehouse
 • Jarosińska skromnie o sobie: mam podobną barwę głosu do Amy Winehouse

  Monika Jarosińska (42 l.) po dramatycznym pożegnaniu swojego "korespondencyjnego przyjaciela" George'a Michaela postanowiła wystartować w konkursie na najlepszy cover utworu Amy Winehouse. Polska celebrytka zgłosiła się do konkursu wraz z kawałkiem „Back to Black”. – Amy Winehouse zawsze była mi bliska - i muzycznie, i wokalnie, bo mam podobną barwę głosu i chciałam się po prostu z tym zmierzyć

 • Michał Witkowski w stylizacji "na bogato"! "Rękawica rzucona w twarz Mercedes"

  Michał Witkowski stwierdził, że nie stara się szokować swoimi kreacjami, chce być jedynie oryginalnym. Uważa, że w Polsce nie ma miejsca dla kolorowych ptaków, takich jak Amy Winehouse czy Boy George. Nasza moda jest bardziej zachowawcza i komercyjna. To warunek, aby stać się u nas gwiazdą telewizji. Jako przykład podał Dorotę Wellman, która według niego jest klasycznym wzorcem braku