• Informacje na temat:

  polska beyonce

Artykuły na temat: polska beyonce
 • Edyta Górniak w utworze Beyonce "Listen"

  Polska wokalistka intensywnie przygotowuje się do występu na Top Łódź Festival (20 sierpnia). Na próbach piosenkarka wykonała m.in. utwór Beyonce "Listen". Z nagraniem możecie zapoznać się poniżej.

 • Beyonce i Jay Z w nagiej sesji promującej trasę "On The Tour II"

  Beyonce i Jay Z promują obecnie swoją wspólną trasę koncertową "On The Tour II". Z tej okazji państwo Carter zaprezentowali sesję zdjęciową pokazującą ich "prywatne" momenty.

 • Polska lista: Paluch wygrał z Beyonce

  ..., a gościnnie wystąpili Sokół, Peja i Bilon. Singlem promującym ten album został tytułowy "Lepszego życia diler". Tuż za Paluchem, na 3. miejscu zestawienia, zadebiutowała Beyonce ze swoim piątym studyjnym albumem, zatytułowanym po prostu "Beyonce". Amerykanka wzięła wszystkich z zaskoczenia: płyta ukazała się bez żadnych zapowiedzi i kampanii promocyjnej. Czytaj naszą recenzję albumu Beyonce Tymczasem...

 • Jedyny pokaz albumu wizualnego "Lemonade" Beyonce w HBO2

  Już w najbliższą sobotę, 18 czerwca o godz. 21 w HBO2 odbędzie się polska premiera i jednocześnie jedyna emisja "Lemonade" - albumu wizualnego Beyoncé towarzyszącego jej najnowszej płycie. "Lemonade" to, jak mówi Beyoncé, projekt konceptualny oparty o podróż każdej kobiety poprzez samoświadomość i uzdrowienie.

 • 2016 w muzyce: Solange i Beyonce dominują, Taco Hemingway i Popek rozczarowaniem

  Poniżej możecie sprawdzić typy ekspertów serwisu Interia Muzyka w kategoriach płyta roku, rozczarowanie, debiut (Polska i świat) i najlepszy koncert/festiwal. Płyta roku - Polska: Dawid(...) wszystkich lewaków razem wziętych. Marcin Flint: Łona i Webber - "Nawiasem mówiąc" Justyna Grochal: Shy Albatross - "Woman Blue" Polska scena muzyczna uczyniła wybór płyty roku wcale łatwym...

 • Beyonce: 11-godzinne próby przed Coachellą

  Beyonce, która będzie gwiazdą tegorocznej Coachelli, intensywnie przygotowuje się do występu.

 • Liszowska polską Beyonce?

  Joanna Liszowska polską Beyonce? Niektórzy właśnie tak określają aktorkę znaną z "M jak miłość". I choć zdobyła Brylantowy Mikrofon w "jak Oni śpiewają", to nie o walory głosowe tu chodzi...

 • Liszowska polską Beyonce?

  Joanna Liszowska polską Beyonce? Niektórzy właśnie tak określają aktorkę znaną z "M jak miłość". I choć zdobyła Brylantowy Mikrofon w "jak Oni śpiewają", to nie o walory głosowe tu chodzi...

 • Beyonce i Jay-Z w Polsce: Koncert w Warszawie w czerwcu 2018 r.

  Jak nieoficjalnie dowiedziała się Interia, 30 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie wystąpią Beyonce i jej mąż, raper Jay-Z.

 • Bruno Mars wyjawił sekret Beyonce

  W rozmowie z "Rolling Stones" Burno Mars wyjawił sekret swojej koleżanki. Wokalista zdradził, co Beyonce robi, gdy się stresuje.

Wideo na temat: polska beyonce
 • Absurdalne żądania gwiazd

  W związku z ostatnimi doniesieniami o wymaganiach Beyonce przed koncertem w Polsce dziennikarka Anna Wendzikowska opowiedziała w studiu "Dzień Dobry TVN" o niecodziennych żądaniach światowych gwiazd. "To jest element, który gwiazdy muszą mieć, żeby być gwiazdami" - przyznała. Wendzikowska zdradziła również, którzy artyści mają najbardziej absurdalne wymagania. (Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news)