• Informacje na temat:

  polska kasia

Artykuły na temat: polska kasia
 • Kasia Lins "Moja wina": Duszny pop

  Kasia Lins kroczy ku podbiciu serc polskich słuchaczy. Nawet jeżeli "Moja wina" nie jest łatwa i przyjemna w obiorze, to miewa momenty, w których potrafi magnetyzować.

 • Kasia Lins: Zobacz teledysk "Moja wina" z nowej płyty

  Kasia Lins to polska wokalistka i autorka tekstów, która na rodzimym rynku muzycznym zadebiutowała w 2013 roku. Wtedy też pojawiła się w programie "X Factor" , w którym jednak nie odniosła sukcesu(...) została nominowana do Fryderyków 2019 w kategoriach album roku - pop alternatywny i autor roku. Przed premierą płyty "Moja wina" (29 maja) Kasia Lins wypuściła teledyski do piosenek "Rób tak dalej...

 • Kasia Lins jako zakonnica: Zobacz teledysk "Koniec świata". Kiedy premiera płyty "Moja wina"?

  Kasia Lins to polska wokalistka i autorka tekstów, która na rodzimym rynku muzycznym zadebiutowała w 2013 roku. Wtedy też pojawiła się w programie "X Factor" , w którym jednak nie odniosła sukcesu(...) została nominowana do Fryderyków 2019 w kategoriach album roku - pop alternatywny i autor roku. Teraz Kasia Lins prezentuje teledysk do piosenki "Koniec świata". To drugi utwór zapowiadający...

 • "Call to Unite": Kasia Urbaniak wśród światowych gwiazd walczących z koronawirusem

  Oprah Winfrey, Julia Roberts, Jennifer Garner oraz były prezydent USA George W. Bush to tylko niektóre z światowych sław, które wystąpią w globalnej majówce na żywo. Wśród nich będzie Polka Kasia Urbaniak.

 • Kasia Smutniak jako muzułmanka

  Na ekrany włoskich kin wchodzi w czwartek, 6 grudnia, kolejny film z Kasią Smutniak. To komedia "Pierwszy kamień" - z polityczną niepoprawnością w tle. Premiera potwierdza, że polska gwiazda jest jedną z najbardziej zajętych aktorek we Włoszech.

 • ​Kasia Smutniak: Polska gwiazda włoskiego kina

  ...popularności we włoskich kinach, Kasia Smutniak była wraz z Ligabue i Accorsim gościem w popularnych programach telewizyjnych. Jej wizyty odbiegały niekiedy od zwykłych promocyjnych wywiadów(...). Wysłano stamtąd 140 tysięcy osób - opowiadała polska aktorka. Swoje poruszające wystąpienie, na tydzień przed obchodami Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu, dedykowała byłej więźniarce Auschwitz, Lilianie...

 • Kasia Moś kończy 30 lat

  Kasia Moś, polska reprezentantka na Eurowizję z piosenką "Flashlight", 3 marca kończy 30 lat.

 • Kasia Smutniak nagrodzona we Włoszech

  Mieszkająca we Włoszech polska aktorka Kasia Smutniak otrzyma kolejną nagrodę filmową. Tym razem przyznali ją gwieździe kina organizatorzy 29.edycji festiwalu filmowego w Fano w regionie Marche. Nagrody otrzymają tam też filmowcy Kasia Zimnoch i Paweł Kleszczewski.

 • Nagroda filmowa dla Kasi Smutniak

  Mieszkająca we Włoszech polska aktorka Kasia Smutniak otrzymała jedną z najważniejszych nagród filmowych w tym kraju, Nastro d'argento (Srebrna taśma), przyznawaną przez związek dziennikarzy filmowych. Nagrodzono jej rolę w filmie "Loro" (Oni) Paolo Sorrentino.

 • Kasia Lins: Tarantino mógłby się zastanawiać

  ...- Po przeczytaniu wszystkich recenzji mojego albumu, najbardziej satysfakcjonował mnie brak porównań do innych muzyków - mówi Interii Kasia Lins, która w tym roku wydała bardzo wysoko oceniany krążek "Wiersz Ostatni". Utalentowana wokalistka opowiedziała nam o nagrywaniu w Stanach Zjednoczonych, aktorskich i językowych wyzwaniach oraz o miłości do Quentina Tarantino i Davida Lyncha.

Zdjęcia na temat: polska kasia
Wideo na temat: polska kasia
 • Kasia Smutniak wizytówką polski?

  Kasia Smutniak jest jedną z najpiękniejszych Polek. Poza wyglądem atutem aktorki jest także międzynarodowa popularność. Smutniak od wielu lat mieszka i pracuje we Włoszech. W przeszłości została twarzą projektanta Giorgio Armaniego.

 • Kinga Duda przemawia do wyborców! Będzie drugą Kasią Tusk?!

  się w ocieplanie wizerunku ojca. Do sieci trafiło właśnie nagranie, na którym dziewczyna przemawia do potencjalnych wyborców. "Współczesna Polska, to nie jest Polska moich marzeń. I żeby to zmienić(...) karierę jak Kasia Tusk?

 • "Barwy szczęścia": Katarzyna Glinka o trudnych chwilach Kasi Górki

  Już wkrótce widzowie będą świadkami prawdziwego dramatu! Nowy szef Szymon Jabłoński (Maciej Marczewski) zgwałci Kasię (Katarzyna Glinka), po czym zagrozi jej, że jeśli komukolwiek o tym powie, zostanie oskarżona o cudzołóstwo! Po powrocie do Polski Kasia nie zdradzi Sadowskiemu, dlaczego tak nagle zdecydowała się wrócić do Polski. Zatai przed ukochanym, że została zgwałcona... Czy w życiu

Dyskusje na temat: polska kasia