• Informacje na temat:

  polska kolekcja

Artykuły na temat: polska kolekcja
 • "Kolekcja sukienek" : Spotkania

  ..."Kolekcja sukienek" to filmowy eksperyment Marzeny Więcek, w którym 8 kobiet w różnym wieku opowiada o swoim życiu.

 • Kolekcja filmów Stanisława Różewicza

  Kolejną kolekcją z serii "Arcydzieła Polskiego Kina", którą firmuje Wydawnictwo Telewizji Kino Polska, jest box trzech filmów Stanisława Różewicza, nakręconych na przełomie lat 70. i 80. ubiegłego wieku. Premiera kolekcji już 22 czerwca.

 • ...9 czerwca ukaże się kolejna płyta w ramach popularnej serii Złota Kolekcja, która w zeszłym tygodniu została uhonorowana znakiem "Teraz Polska". Będzie to album w całości poświęcony historii Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, a znajdą się na nim piosenki nagradzane w Opolu najwyższymi laurami.

 • Jimi Hendrix: Kolekcja singli

  Niedługo przed gwiazdką fani Jimiego Hendrixa będą mogli zaopatrzyć się w pudełko, w środku którego znajdą 10 singli tego wielkiego artysty. Polska premiera nastąpi 15 grudnia, a wydawcą będzie wytwórnia Universal.

 • Ewa Minge: Kolekcja w ostatniej chwili

  Polska stylistka Ewa Minge, której kolekcja wartości 100 tysięcy euro została w poniedziałek, 11 lipca, skonfiskowana w rzymskim hotelu przez urzędnika sądowego na wniosek Włoskiej Izby Mody, zaprezentowała we wtorek w Rzymie kreacje sprowadzone w ostatniej chwili z Polski.

 • Wyjątkowa kolekcja Wendersa

  Tak kompletnej kolekcji DVD nie ma w Polsce żaden uznany reżyser. Jeszcze w tym roku do sklepów trafi wyjątkowy zestaw 22 filmów Wima Wendersa.

 • Edguy: "Płomienna" kolekcja

  Na 6 grudnia 2004 roku niemiecka AFM Records, zaplanowała premierę nowej płyty powermetalowych herosów z Edguy. Dwupłytowy album zatytułowany "Hall Of Flames", będzie kolekcją największych "hitów" grupy oraz utworów trudno dostępnych i wcześniej niepublikowanych.

 • Skonfiskowana kolekcja Ewy Minge

  Kolekcja ubrań wartości 100 tysięcy euro, zaprojektowanych przez polską projektantkę Ewę Minge, została skonfiskowana przez urzędnika sądowego, na wniosek Włoskiej Izby Mody, na dzień przed pokazem kreacji stylistki w Rzymie - poinformowała w poniedziałek wieczorem, 11 lipca, agencja ANSA.

 • Kolekcja "słowiańskiej" odzieży Cleo

  ...wzornictwem kurpiowskim. "Zrobiłam kolorowe, przyjemne w noszeniu ubrania, w których sama chciałabym chodzić" - mówi artystka. Kolekcja "Slavica" jest już kolejną próbą zaistnienia Cleo w branży odzieżowej...

 • Kompletna kolekcja Harry'ego Pottera na DVD

  ...dotychczasowe ekranizacje stały się najpopularniejszą serią filmową gromadząc prawie 7,6 miliona widzów w kinach. W domowych kolekcjach znalazło się ponad 300 000 płyt DVD i Blu- ray z filmami...

Zdjęcia na temat: polska kolekcja
Wideo na temat: polska kolekcja
 • Magda Gessler planuje własną kolekcję

  Jeśli najnowsze projekty Magdy Gessler spodobają się kobietom, trafią najpierw do sprzedaży internetowej, a następnie do butików. Restauratorka chce, by polska moda była odważniejsza i bardziej kolorowa. Jej zdaniem obecnie rodzima moda to tylko kopia tego, co można zobaczyć na światowych wybiegach.

 • Teresa Rosati: Córka jest dla mnie inspiracją

  Teresa Rosati dzięki córce Weronice może z bliska obserwować kreacje hollywoodzkich gwiazd na czerwonym dywanie. Projektantka dzięki temu wie, jakie fasony i materiały są modne i inspiruje się tym podczas tworzenia własnych kolekcji. Jej zdaniem w Polsce gwiazdy wciąż nie wiedzą, jak ubrać się na czerwony dywan. – Córka jest dla mnie wspaniałym źródłem inspiracji. Przebywając blisko niej, rozwijam się zawodowo. Dzięki niej miałam okazje widzieć wspaniałe kreacje hollywoodzkich gwiazd...

 • Tak Mariola Bojarska-Ferenc chce odchudzić Polki

  Mariola Bojarska-Ferenc stworzyła dwie gry – planszową i karcianą – które umilają czas spędzany z bliskimi, a zarazem pomagają kształtować ciało. Obie gry to część autorskiej kolekcji prekursorki fitnessu w Polsce wydanej z okazji 25-lecia jej pracy zawodowej. Gra karciana o nazwie „SuperForma” łączy aktywność fizyczną z rozrywką i towarzyską rywalizacją. Celem graczy jest zebranie jak największej liczby kart z jednej grupy ćwiczeniowej. Podobnie jak w pokerze można zrezygnować z gry,...

Dyskusje na temat: polska kolekcja
 • Re: Nietrafione inwestycje gwiazd. Straciły na nich fortunę

  No proszę,kolekcja się powiększa.Ostatnio było jak to nasze stare giazdy nie mają co do gara włożyć, bo mają głodowe emerytury..Teraz widzę,że to nie tylko polska przypadłość.Na całym świecie obrzydliwie bogate gwiazdy hurtem bankrutują.Nie pozostaje nam nic innego jak założyć fundację ratowania gwiazd i zrobić stałe zlecenie przelewu z konta na ich rzecz.Ps.A tak bez jaj,to za takie trwonienie