• Informacje na temat:

  polska komedia

Artykuły na temat: polska komedia
 • ​"Swingersi": Polska komedia o związkach

  ...​"Swingersi" to nieprzyzwoicie śmieszna komedia pomyłek, która pokaże, że zabawa w dużym gronie oznacza czasami duże kłopoty. To film, który w żartobliwy sposób opowiada o tym, co dzieje się kiedy urealniają się nasze najskrytsze pragnienia.

 • "Sztuka kochania": Pierwsza polska komedia erotyczna

  ..."Jedynym niezawodnym lekarstwem wszelkich zaburzeń jest miłość" - mówi doktor Pasikonik. Dokładnie 30 lat temu, 22 maja 1989 roku, na ekranach polskich kin zadebiutowała erotyczna komedia Jacka Bromskiego "Sztuka kochania".

 • Komedia nieprzewidywalna?

  ..."Randka w ciemno" , reż. Wojciech Wójcik, Polska 2010, dystrybutor Kino Świat, premiera kinowa 5 lutego 2010 roku.

 • "Komedia obywatelska"

  Jak wygląda Polska, świat, nasza współczesność, okiem przybysza z zewnątrz? Józef Kozioł wpada w nią jakby z nieba i ze zdumieniem przeciera oczy. Otacza...

 • Polska komedia stulecia

  Komedia Machulskiego pokonała inne słynne komedie: "Samych swoich", "Misia", "Dzień świra" oraz "Lejdis". "Dzisiaj wybieramy tych najlepszych, najwspanialszych i najcudowniejszych. Choć nie(...) imprezy odnosił się do stulecia polskiego kina - pierwszym polskim filmem była nakręcona w 1908 roku komedia "Antoś pierwszy raz w Warszawie". Czytelnicy "Filmu", oprócz tradycyjnych wyróżnień za...

 • Polska komedia w Londynie

  Po raz pierwszy polska komedia będzie miała swoją premierę prawie równocześnie w Polsce i Wielkiej Brytanii. Wyjątkowa światowa premiera filmu "Rozmowy nocą" odbędzie się 11 lutego w kinie REX w londyńskim Soho.

 • Najlepsza polska komedia stulecia

  Tegoroczna gala rozdania Złotych Kaczek - nagród przyznawanych przez czytelników magazynu "Film" - odbędzie się 12 listopada w Sali Kongresowej w Warszawie. Przyznana zostanie m.in. nagroda za najlepszą polską komedię stulecia.

 • Nowa polska komedia romantyczna

  "Milczenie jest złotem" - to tytuł polskiej komedii romantycznej, która trafi do kin 10 września. Zakochaną parę grają w filmie Jan Wieczorkowski i Aneta Todorczuk-Perchuć.

 • Na Podlasiu powstają zdjęcia do najnowszej komedii Jacka Bromskiego "Terminator". Film będzie opowiadał o pechowym i trochę nierozgarniętym policjancie o złotym sercu. Obraz utrzymany będzie w klimacie komedii "U pana Boga za piecem" , której jest kontynuacją.

 • Polska komedia wszech czasów

  W czwartek, 22 września, mija 25 lat od premiery jednej z najlepszych polskich komedii, legendarnych "C. K. Dezerterów" Janusza Majewskiego.

Zdjęcia na temat: polska komedia
Wideo na temat: polska komedia
 • Pierwsza komedia romantyczna Weroniki Rosati

  Letnie miesiące Weronika Rosati spędza na planie nowego filmu Ryszarda Zatorskiego. Jest to pierwsza w jej dotychczasowej karierze aktorskiej polska komedia romantyczna.

 • Aktor Aleksy Komorowski gra zarówno w Polsce, jak i Wielkiej Brytanii

  Aleksy Komorowski zyskał popularność, grając w serialach „Hotel 52”, „Lekarze” czy „Wszystko przed nami”. Aktor miał okazję wystąpić również w anglojęzycznej komedii „SuperBob”. Kształcił się w słynnej szkole Lee Strasberga w Nowym Jorku. O Aleksym zrobiło się niedawno głośno za sprawą filmu Ryszarda Zatorskiego „Dzień dobry, kocham cię”, w którym gra jedną z głównych ról.

 • Zwiastun serialu "Web Therapy"

  "Web Therapy" to pierwsza polska komedia internetowa. Serial oparty jest na amerykańskiej wersji. Za oceanem główną bohaterkę grała Lisa Kudrow, u nas wcieli się w nią Agata Kulesza.

Dyskusje na temat: polska komedia