• Informacje na temat:

  polska na eurowizji

Artykuły na temat: polska na eurowizji
 • Muzyk o polskich preselekcjach do Eurowizji 2020: Farsa! Jak na imprezowym karaoke

  Telewizja Polska rozpoczęła emisję specjalnych odcinków "Szansy na Sukces", podczas których wyselekcjonowane grono jurorów ma wyłonić reprezentanta Polski na Eurowizję 2020 w Holandii. Po pierwszej części eliminacji fani konkursu są zaskoczeni niskim poziomem wokalnym występujących artystów. Poprosiliśmy o recenzję profesjonalnego muzyka.

 • Eurowizja 2015: Polska wystąpi jako ostatnia!

  Producenci tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji podali kolejność występów w półfinałach.

 • Eurowizja Junior 2019: Dyrektorka szkoły ujawnia prawdę o Viki Gabor!

  Viki Gabor od niedzielnego wieczora jest na ustach niemal wszystkich. Dzięki niej Polska drugi raz z rzędu wygrała Eurowizję Junior. O tym, jaka jest prywatnie, postanowiła opowiedzieć dyrektorka szkoły, do której uczęszcza 12-latka...

 • Eurowizja 2015: Izrael protestuje przeciwko piosence Węgier

  Ambasador Izraela na Węgrzech domaga się wycofania węgierskiej piosenki z Konkursu Eurowizji 2015. Chodzi o utwór "Wars for Nothing", który dotyczy konfliktu izraelsko-palestyńskiego.

 • Kim jest Roksana Węgiel? Wygrała konkurs Eurowizja Junior 2018

  Kim jest Roksana Węgiel, zwyciężczyni 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci? W konkursie na Białorusi nasz kraj reprezentowała z piosenką "Anyone I Want To Be". Wcześniej, na początku tego roku, wygrała pierwszą polską edycję "The Voice Kids". Co jeszcze powinniśmy o niej wiedzieć?

 • Polska na Eurowizji 2015: Nie ma miejsca dla Dody

  Dziś (9 marca) poznamy polskiego reprezentanta na Eurowizję. Nie będzie nim Doda, na co liczyło wielu jej fanów.

 • Viki Gabor zdradziła, co wydarzyło się zaraz po jej występie na Eurowizji

  Wszyscy pytają: jaka jest ta 12-letnia Viki, czarodziejka Eurowizji? Polka, urodzona w Niemczech, o romskich korzeniach? Podczas ramówki TVP jest naturalna, czasem śmieje się dziewczęcym śmiechem. Okazuje się, że ta dwunastolatka o niezwykłym głosie pozostaje zwykłą nastolatką. I choć wygląda uroczo w scenicznym stroju, to przecież jest jeszcze dziewczynką i rozmowa na gorąco, po występie, siłą...

 • Ania Wyszkoni na Eurowizję 2015?

  "Fakt" twierdzi, że polską reprezentantką na Eurowizję 2015 została Ania Wyszkoni.

 • Kasia Moś tłumaczy się ze swojej porażki na Eurowizji! "Jest mi przykro"

  Tegoroczny konkurs Eurowizji znów przyniósł Polakom więcej smutku i żalu niż radości. Niestety, kolejny raz piosenka naszego reprezentanta nie przypadła do gustu reszcie Europy. Kasia Moś ze swoją(...) %, zaśpiewałam najlepiej jak potrafię, jestem z występu bardzo zadowolona i tak po ludzku liczyłam na wyższe miejsce w finale" - pisze Moś. Cóż, chyba jak cała Polska... Jak myślicie, kogo powinniśmy wysłać za...

 • Eurowizja 2015: Margaret polskim reprezentantem?

  Wokalistka Margaret otrzymała od TVP propozycję reprezentowania Polski na przyszłorocznym, 60. Konkursie Piosenki Eurowizji, który odbędzie się w Wiedniu.

Zdjęcia na temat: polska na eurowizji
 • Isis Gee
Wideo na temat: polska na eurowizji
 • Margaret o Eurowizji

  Według bukmacherów Polska znajduje się w gronie faworytów tegorocznej Eurowizji. Zwycięstwo mogłaby zapewnić Margaret i jej piosenka „Cool me down”. Wokalistka twierdzi, że jest mniej optymistycznie nastawiona do wyniku konkursu. Jej celem jest przede wszystkim dobry występ i promocja nowego kawałka. To, czy Margaret będzie reprezentować Polskę na Eurowizji 2016, okaże się 5 marca.

 • Roksana Węgiel nie może się doczekać Eurowizji Junior w Polsce!

  Roksana Węgiel (14 l.) nie może doczekać się konkursu Eurowizji w Polsce. Wygramy po raz kolejny?

 • Anika Dąbrowska marzy o Eurowizji!

  Anika Dąbrowska tylko nam zdradziła, że marzy, aby jechać na "dużą" Eurowizję i godnie reprezentować Polskę. Myślicie, że jej się uda spełnić marzenie?

Dyskusje na temat: polska na eurowizji
 • Re: Jarosław Jakimowicz nowym prowadzącym "Pytanie na śniadanie extra"!

  Dziś było otwarcie Eurowizji dla Dzieci. Polska reprezentowana przez Cygankę. Reprezentantka Polski ani słowa po polsku, zeszłoroczna zwyciężczyni Eurowizji Roksana Węgiel- ani słowa po polsku. Prowadzący Mateusz Szymkowiak-ani słowa po polsku.Impreza w Polsce- ani słowa po polsku. Przemawia Prezes TVP Pan Jacek Kurski- ani słowa po polsku. Więc pytam do ch. dla kogo ta impreza i kto za to płaci

 • Re: Wielkie zmiany w TVP! Chodzi o pieniądze

  szkalujących Polskę. Tym samym Polska drugi raz z rzędu zwyciężyła w „dziecięcej” Eurowizji, co wcześniej nie udało się żadnemu innemu krajowi. W ubiegłym roku wygrała Roksana Węgiel. W konkursie wzięli(...)Burza w internecie po zwycięstwie Viki Gabor w Eurowizji. Hiszpańscy internauci życzą Polakom... śmierci! "Polacy zasłużyli na Auschwitz" Reprezentująca Polskę Viki Gabor zwyciężyła w niedzielę

 • Re: Wielkie zmiany w TVP! Chodzi o pieniądze

  W niedzielnych Wiadomościach ponad 13 min. zajęła relacja z dziecięcej Eurowizji. Kurski z Wiadomości zrobił audycję reklamującą "dokonania", programy i zamiary oraz słupki oglądalności TVP pod jego kierownictwem. Wiadomości bez Kurskiego z miną uradowanego idi oty to rzadkość. Kiedyś codziennie o 19.30 przed telewizorami zasiadała cała Polska, obecnie robią to jedynie mas ochiści.

 • Re: Miss piękności, które zostały aktorkami

  Gal Gadot też jest Polką??? Na podstawie analizy Eurowizji, wiem że Polska i pozostała część Europy leży w Izraelu, ale żeby to działało na odwrót jeszcze nie słyszałem, a czy jest seksowna - to już osobny temat. W mojej, subiektywnej opinii plasuje się blisko Natalii Portman i Joanny Pacuły, czyli 1 na 10 w skali od 1 do 10, podobnie oceniam swoje stare, nieinteresujące sąsiadki.

 • Re: "Pierwsza miłość": Drugi ślub Pauliny i Norberta!

  Polska właśnie kilka minut temu przegrała Eurowizję nie biorąc w niej jeszcze udziału, niema w europie drugiego takiego kraju który wyeliminował by na własne życzenie potencjalnego zwycięzcę Eurowizji, nic dziwnego że zniknęliśmy na kilkadziesiąt lat z mapy europy, ta głupota jest zapisana w naszych trefnych genach.

 • Re: Wielkie zmiany w TVP! Chodzi o pieniądze

  nożnej (mnie to akurat nie interesuje ale wiem że dużo osób ogląda), ostatnio osiągnęliśmy sukces jako Polska na Eurowizji Junior, gdzie współorganizatorem było właśnie TVP. Podobają mi sie programy