• Informacje na temat:

  polska natalia

Artykuły na temat: polska natalia
 • Natalia Siwiec liczy, że już 16 kwietnia wróci z rodziną do Polski

  Natalia Siwiec jest jedną z wielu osób, które z powodu pandemii koronawirusa utknęły poza granicami naszego kraju. Teraz zdradziła, że ma już bilety na lot do Polski. Nie ma jednak pewności, czy ten lot się odbędzie.

 • Natalia Nykiel, Igor Herbut, Kuba Badach i Natalia Szroder w "The Four - Bitwa o sławę"

  Jurorami nowego cotygodniowego programu Polsatu "The Four - Bitwa o sławę" będą Natalia Nykiel, Igor Herbut oraz Kuba Badach, a show poprowadzi Natalia Szroeder - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Premiera programu zaplanowana została na marzec 2020 roku.

 • Natalia Nykiel na festiwalu SXSW. Wielki sukces Polki

  Polska wokalistka Natalia Nykiel świętuje kolejny sukces. Została zauważona przez organizatorów amerykańskiego festiwalu SXSW.

 • Natalia Nykiel o nowej płycie i studiach. Jakie wykształcenie ma wokalistka?

  Natalia Nykiel po premierze "Atlantyku" nie próżnuje. Wokalistka zapowiedziała, że rozpoczęła pracę nad nowym albumem. Zdradziła również, że wkrótce zakończy studia, które podjęła w Lizbonie.

 • Natalia Nykiel "Origo": Mini-ewolucja

  ..."Origo" wielkim powrotem nazwać nie można, bo Natalia Nykiel nie pozwoliła tęsknić za sobą zbyt długo. A i tak opłacało się czekać.

 • Natalia Siwiec: Film "365 dni" rozpali Polaków

  Natalia Siwiec przyznaje, że widziała już obszerne fragmentu ekranizacji powieści erotycznej Blanki Lipińskiej "365 dni". Twierdzi, że film będzie dobrym powodem do rozpoczęcia w Polsce dyskusji na temat seksu. Jej zdaniem wielu Polaków nadal nie potrafi otwarcie rozmawiać o fizycznej bliskości. Siwiec uważa także, że aktorzy, którzy zagrali główne role w polskiej produkcji, są o wiele bardziej...

 • Natalia Kukulska: Talent Viki Gabor jest olbrzymi

  Chociaż Natalia Kukulska nie jest fanką muzycznych programów rozrywkowych, przyznaje, że talent Viki Gabor bardzo ją zaciekawił. O zdolnościach dziewczyny dowiedziała się od Kayah, która także była oczarowana jej głosem. Zdaniem Kukulskiej występ Gabor podczas tegorocznej Eurowizji zasłużył na wygraną. Był bowiem bardzo nowoczesny i dopracowany pod każdym względem.

 • Eurowizja 2019: Natalia Szroeder będzie reprezentować Polskę?

  Niewykluczone, że TVP zrezygnuje z preselekcji do Konkursu Piosenki Eurowizji 2019, co zasugerował prezes Jacek Kurski. Nieoficjalnie mówi się, że spore szanse na zostanie naszą reprezentantką ma Natalia Szroeder.

 • Natalia Siwiec drażni internautów tym, że nie siedzi w domu

  W niedzielę, 15 marca, Natalia Siwiec zamieściła na Instagramie kolejne zdjęcie z Meksyku, w którym przebywa od stycznia. Tym razem pochwaliła się wizytą w Azulik Uh May, "miasteczku sztuki(...) myślałaś o sm (social media - red.). Na insta często zdjęcia i filmy są nagrane wcześniej z różnych względów" - wytłumaczyła Natalia Siwiec. Jej uzasadnienie nie wszystkich przekonało, a jedna z fanek...

 • "The Voice of Poland": Natalia Szroeder nową trenerką?

  Telewizja Polska. "TVP informuje, że w celu zapewnienia jak największej atrakcyjności formatu skład ten jest modyfikowany co sezon. Udział pani Margaret nie był planowany w najnowszej edycji 'VoP(...) niemal pół tysiąca zgłoszeń. "Super Express" podaje, że nową trenerką w "The Voice of Poland" ma być 25-letnia Natalia Szroeder . To spore zaskoczenie, bo wokalistka w marcu prowadziła w Polsacie nowy...

Zdjęcia na temat: polska natalia
 • Natalia Oreiro
Wideo na temat: polska natalia
Dyskusje na temat: polska natalia