• Informacje na temat:

  polska obsada

Artykuły na temat: polska obsada
 • "Miasteczko Twin Peaks": Niesamowita obsada!

  Chamberlain, Jennifer Jason Leigh, Laura Dern, Monica Bellucci, Jim Belushi, Amanda Seyfried, Michael Cera oraz polska aktorka Karolina Wydra. Premiera nowych odcinków kultowej serii Davida Lyncha w 2017

 • Znamy obsadę polskiej wersji "Saturday Night Live"

  Laura Breszka, Monika Babula, Szymon Mysłakowski, Michał Meyer, Magda Smalara, Mateusz Grydlik, Helena Ganjalyan, Michał Zieliński, Karolina Piechota, Kamil Pruban i Sebastian Stankiewicz - to obsada polskiej wersji "Saturday Night Live" Premiera show już w najbliższą sobotę, 2 grudnia, w serwisie Showmax.

 • Znamy obsadę "Dziewczyn z Dubaju"

  Startują zdjęcia do filmu "Dziewczyny z Dubaju", produkowanego przez Dorotę Rabczewską-Stępień i Emila Stępnia w reżyserii Marii Sadowskiej - autorki hitu "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". W gwiazdorskiej obsadzie filmu: Katarzyna Figura, Jan Englert, Beata Ścibakówna, Paulina Gałązka, Katarzyna Sawczuk, Olga Kalicka, Anna Karczmarczyk i Józef Pawłowski.

 • ...ekranizacja podobała się Amerykanom, bo była klasyczną "love story". Jaka będzie polska wersja? Na odpowiedź przyjdzie nam jeszcze poczekać.

 • "365 dni": Znamy obsadę filmu

  ...4 grudnia w Warszawie odbyła się konferencja prasowa pierwszego polskiego filmu erotycznego - "365 dni", produkcji  na podstawie bestsellerowej książki autorstwa Blanki Lipińskiej. Licznie zgromadzonym gwiazdom i dziennikarzom zaprezentowana została obsada filmu oraz jej twórcy.  - Geniusz Blanki Lipińskiej i Tomka Mandesa polega na tym, że udało im się przenieść na ekran wszystko to, co zawiera...

 • Gwiazdor "1917" dołączył do obsady filmu "Wilk"

  Wiosną w Irlandii rozpoczną się zdjęcia do międzynarodowej koprodukcji zatytułowanej "Wilk". W rolach głównych zobaczymy Lily-Rose Depp oraz Georgea MacKaya, którego ostatnio mogliśmy oglądać w filmie Sama Mendesa "1917". Film wyreżyseruje Nathalie Biancheri.

 • "Mój dług": Anna Karczmarczyk i Piotr Stramowski dołączyli do obsady

  W Kaliszu trwają zdjęcia do reżyserowanego przez Denisa Delića filmu "Mój dług". Opowie on historię znaną z głośnego filmu Krzysztofa Krauzego "Dług". W roli głównego bohatera, Sławomira Sikory, wystąpi Bartosz Sak. Jak dowiedział się PAP Life, w postać jego dziewczyny Agaty wcieli się Anna Karczmarczyk.

 • Znamy część obsady "Polityki" Patryka Vegi

  ...to polityk. Z kolei w rozmowie z serwisem Wirtualna Polska Vega zdradził, że w jego filmie pojawią się Andrzej Grabowski i Janusz Chabior. Pierwszy zagra postać inspirowaną prezesem PiS Jarosławem...

 • Tak rodzą się gwiazdy! Najmłodsza obsada "Ciemno, prawie noc"

  W "Ciemno, prawie noc", nowym filmie Borysa Lankosza, u boku dojrzałej obsady wystąpiło dużo dzieci. Dla wielu z najmłodszych aktorów była to pierwsza rola w ich życiu. Jak poradzili sobie na planie tak wymagającego filmu? O tym opowie sam reżyser oraz wcielająca się w główną rolę Alicji Tabor - Magdalena Cielecka. "Ciemno, prawie noc" pojawi się w kinach w całej Polsce już w najbliższy piątek, 22 marca.

 • "Saturday Night Live": Najlepsi członkowie obsady

  ...2 grudnia 2017 roku debiutuje polska wersja "Saturday Night Live". Popularny amerykański program jest emitowany za oceanem już 43 sezon. Format opiera się na serii komediowych skeczy z udziałem stałych członków obsady oraz gwiazdy wieczoru, wywodzącej się ze świata filmu, muzyki lub polityki. Jednakże to nie gościnne występy celebrytów są największymi atrakcjami programu. Show często kradną im...

Zdjęcia na temat: polska obsada
Wideo na temat: polska obsada
 • "Pierwsza miłość": Piotr "Vienio" Więcławski dołącza do obsady!

  Polski raper, wokalista, kucharz, autor tekstów, DJ i producent muzyczny, a także reżyser i dziennikarz radiowy, czyli Piotr Vienio Więcławski teraz wystąpi w „Pierwszej miłości”! Kogo zagra? Oglądajcie premierowe odcinki od poniedziałku do piątku o 18.00 w Polsacie. Kilka szczegółów możemy zdradzić już teraz!

 • "Zimna gra" to wyjątkowy projekt filmowy firmy producenckiej Watchout Studio, do którego zdjecia powstają m.in. w Pałacu Kultury i Nauki. Koprodukcja TVN "Zimna gra" to pierwszy w historii film realizowany przez polskich producentów z myślą o dystrybucji międzynarodowej. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Łukasz Kośmicki, któremu udało się zaangażować do projektu wybitnych twórców z Polski i zagranicy. Za scenografię odpowiada Allan Starski, za zdjęcia Paweł Edelman, a w jednej z głównych...

 • Wiktoria Gąsiewska: "W lesie dziś nie zaśnie nikt" to kino, jakiego w Polsce nie było

  Wiktoria Gąsiewska zagrała jedną z głównych ról w filmie "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Produkcja z gwiazdorską obsadą miała mieć premierę kinową w połowie marca, jednak została odwołana z powodu pandemii koronawirusa.

Dyskusje na temat: polska obsada