• Informacje na temat:

  polska odzyskała

Artykuły na temat: polska odzyskała
 • Odzyskała radość życia

  Krystyna Janda jest jedną z największych gwiazd w Polsce. Choć w życiu zawodowym osiągnęła sukces, to prywatnie musiała pogodzić się z wielką stratą.

 • Chce odzyskać sympatię widzów

  Agnieszka Włodarczyk, czyli Wiki Potoczny z "Plebanii", robi ostatnio wszystko, by ocieplić swój wizerunek i odzyskać sympatię widzów, którą straciła po tym, jak związała się z Mikołajem Krawczykiem, czyli Łukaszem Grabowskim z "Przyjaciółek".

 • "Człowiek z żelaza" odzyskał dawny blask

  ...film nieanglojęzyczny. Polska premiera przesuwała się, głównie z powodu uporu reżysera niegodzącego się na korekty cenzury (ostatecznie wyciął tylko scenę z topielcem), i odbyła się 26 lipca 1981 roku...

 • Bono odzyskał słynny kapelusz

  ...przebojów Irlandczyków "U218". Album możecie kupić po okazyjnej cenie w ramach akcji "Zagraniczna płyta - polska cena"! Zobacz teledyski U2 na stronach INTERIA.PL!

 • Topa i Grochowska jako małżeństwo walczące o odzyskanie dziecka

  W Warszawie dobiegają końca zdjęcia do filmu "Obce niebo" w reżyserii Dariusza Gajewskiego. Obraz ma być thrillerem psychologicznym opartym na prawdziwych wydarzeniach. Gajewski opowie historię polskiego małżeństwa, które emigruje do Szwecji. Zamiast szczęścia i dobrobytu parę czeka rozczarowanie, gdy szwedzka opieka społeczna odbiera im córkę. W rolach głównych wystąpią Agnieszka Grochowska i Bartłomiej Topa. Premiera kinowa planowana jest na 2015 rok.

 • Patti Smith po 40 latach odzyskała skradzione rzeczy

  Patti Smith popłakała się podczas spotkania autorskiego promującego jej nową książkę "M Train". Wszystko to przez fankę, która, ku zdumieniu wokalistki, przyniosła jej torbę zawierającą rzeczy skradzione z jej koncertowego vana 40 lat temu.

 • Witold Sadowy: Najstarszy polski aktor

  ...wyglądała Polska. Miasta były piękne, a różnica między bogatymi i biednymi była kolosalna. Od dziecka interesowałem się teatrem, bawiłem się w domu, chodziłem do teatru dziecięcego" - wspomina jubilat...

 • "The Voice of Poland": "Stevie Wonder odzyskałby wzrok!"

  Za nami drugi odcinek na żywo "The Voice Of Poland". Ćwierćfinał był dla jurorów kolejnym momentem, w którym musieli dokonać trudnych wyborów.

 • Piotr Rubik zbiera pieniądze w internecie. Kiedy premiera płyty "Kantata Polska"?

  ...70 tysięcy zł chce zebrać w sieci Piotr Rubik na produkcję i wydanie podwójnej płyty "Kantata Polska". Koncertowa premiera odbyła się w październiku 2018 r.

 • Elliphant: Wkrótce o Polsce będzie się więcej mówiło

  ...wielokrotnie mówiła, że wiarę w siebie odzyskała dopiero, gdy wyjechała ze Szwecji. Elliphant od ciężkiego dzieciństwa wyzwoliła się podróżując. Sama opowiadała, że nie miałaby szans na stworzenie(...). Myślę, że Polska jest krajem perspektywicznym i wkrótce będzie się o was dużo więcej mówiło - stwierdziła. Elliphant o Polsce:

Zdjęcia na temat: polska odzyskała
Wideo na temat: polska odzyskała
Dyskusje na temat: polska odzyskała