• Informacje na temat:

  polska oszalała

Artykuły na temat: polska oszalała
 • Eurowizja 2016: Sieć oszalała na punkcie Michała Szpaka

  Michał Szpak nie tylko dokonał największego skoku dzięki głosowaniu publiczności, ale także swoim wykonaniem i charakterystycznym strojem zdobył serca internautów.

 • Gwiazdy oszalały na punkcie gry "Pokemon Go"

  Na punkcie gry, w której głównym zadaniem jest łapanie pokemonów, w kilka dni oszalał cały świat. Aplikacja na urządzenia mobilne robi furorę również wśród gwiazd. Niektóre już teraz przesadzają z czasem, jaki spędzają na łapanie animowanych stworków.

 • Open’er 2016: "Polska, biało-czerwoni", czyli jak przestałem się boczyć i znów polubiłem Papryczki

  ...słowa "Polska, biało-czerwoni. Polska, biało-czerwoni!", które wśród zebranych, co chwilę gorączkowo sprawdzających wynik meczu Polska-Portugalia na Euro, rozgrywającego się w tym samym czasie, wywołały(...) piosenek nie jest perełką na miarę "Give It Away" (publiczność wręcz oszalała, gdy zabrzmiała na finał), czy utworów z krążka "Callifornication" (wszystkie trzy - tytułowy, "Around the World" i "Otherside...

 • Startuje "Sputnik nad Polską"

  Pokaz niezwykłego rosyjskiego filmu "Ja, Kuba", odnalezionego w 2000 r. na Kubie przez Martina Scorsese, oraz prezentacja najnowszego kina z Rosji są w programie 6. Festiwalu Filmów Rosyjskich "Sputnik nad Polską". Impreza rozpoczyna się w czwartek, 15 listopada, w Warszawie.

 • Natalia Oreiro. Jak dziś wygląda "Zbuntowany anioł"?

  W 2000 roku Polska oszalała na punkcie latynoskiej telenoweli, w której śledziliśmy losy Milagros odgrywanej przez Natalię Oreiro. Aktorkę pokochały miliony nie tylko za postać Mili, ale też urodę. Natalia Oreiro w czasie swojej międzynarodowej popularności miała zaledwie 23 lata, a dzisiaj jest już po czterdziestce. Jak bardzo się zmieniła?

 • Słynny gitarzysta w Polsce

  ...(gitara, instrumenty etniczne), Maciej Jaśkiewicz (gitary), Andrzej Kaczyński (bas). Indianie w Warszawie, czyli moc oszalała - przeczytaj naszą recenzję płyty "Idmen". Zespół...

 • Wendzikowska i Terrazzino "ugotowani"

  Polska już tańczyła i śpiewała, a od niedawna oszalała na punkcie gotowania. Obok rewolucji w restauracjach i konkursu na najlepszego kucharza-amatora, jest miejsce dla osób, które po prostu kochają pichcić i celebrować posiłki. Stąd popularność programu "Ugotowani". Już wiosną - nowa edycja, a w niej dwa odcinki specjalne.

 • Piotr Głowacki: Zawsze się zgadzam

  Wszędzie go pełno - gra jak oszalały, ale w tym szaleństwie stosuje swoją metodę. I, mimo ponad 10 lat w zawodzie, wciąż nie może się nadziwić, jakich ma kolegów w pracy...

 • "Władca pierścieni" podbija Rosję

  Cała Rosja oszalała na punkcie superprodukcji Petera Jacksona, "Władca pierścieni: Drużyna pierścienia" . Filmowa ekranizacja pierwszej części słynnej trylogii Tolkiena weszła na ekrany rosyjskich kin 7 lutego. Od tego czasu obraz obejrzało już ponad milion widzów!

 • Depeche Mode nagrywali w Mediolanie

  Dwa zeszłotygodniowe koncerty Depeche Mode z hali Filaforum w Mediolanie zostały zarejestrowane na potrzeby DVD. Wydawnictwo ma ukazać się jeszcze we wrześniu tego roku. "Jesteśmy zachwyceni, gdyż publiczność kompletnie oszalała. Ostatnio nagraliśmy DVD z Paryża, a teraz pomyśleliśmy o Mediolanie, gdyż tam często pracujemy i to się sprawdziło" - opowiada Andy Fletcher z Depeche Mode.

Zdjęcia na temat: polska oszalała
Dyskusje na temat: polska oszalała