• Informacje na temat:

  polska piosenkarka ze szwecji

Artykuły na temat: polska piosenkarka ze szwecji
 • Margaret ponownie powalczy o Eurowizję w Szwecji?

  Jak donoszą szwedzkie media, Margaret planuje zgłosić swój udział w Melodifestivalen. Przypomnijmy, że zwycięstwo w tym konkursie daje możliwość reprezentowania Szwecji na Eurowizji.

 • Kasia Cerekwicka podbiła Szwecję

  Polska piosenkarka Kasia Cerekwicka utworem "Na kolana" wygrała w sobotę, 22 lipca, konkurs na Festiwalu Piosenki Krajów Bałtyckich w Karlshamn w Szwecji.

 • Szwecja wygrała Eurowizję!

  Mająca marokańskie korzenie piosenkarka od początku wymieniana była jako faworytka do ostatecznego triumfu. Loreen w pokonanym polu zostawiła Buranowskie Babuszki z Rosji, które zajęły 2. miejsce(...), połowę ci drudzy. Tegoroczna Eurowizja odbyła się w Baku (Azerbejdżan), w mieszczącej 23 tys. widzów, świeżo wybudowanej Crystal Hall. W konkursie tym razem nie startowała Polska - telewizja publiczna...

 • Arash: Tego "Supermana" pokochała Polska

  Współpracował z takimi gwiazdami, jak m.in. Snoop Dogg, Sean Paul i T-Pain, z powodzeniem startował w Konkursie Piosenki Eurowizji, ale sporo miejsca w jego sercu zajmuje Polska - przed wami Arash, irańsko-szwedzki wokalista i producent, który w niedzielę (23 kwietnia) kończy 40 lat.

 • Elliphant: Wkrótce o Polsce będzie się więcej mówiło

  Pochodzi ze Szwecji, ma trzydziestkę na karku, ale urodą bardziej przypomina nastolatkę. Uwielbia podróżować, świetnie czuje się na koncertach w Polsce i kocha horrory. Kto to taki? To Ellinor Miranda Salome Olovsdotter, znana lepiej jako Elliphant.

 • Siostra Beyonce nie wystąpi w Polsce

  Amerykańska wokalistka Solange Knowles odwołała letnią trasę koncertową, w której programie był udział w katowickim OFF Festivalu (2-4 sierpnia). Jako powód swojej decyzji piosenkarka podaje niemożność pogodzenia obowiązków matki z obowiązkami gwiazdy pop.

 • Omara Portuondo w Polsce

  Old Black Magic" i Duke Ellingtona "Caravan". Lata 70. to lata występowania Omary w Qrquesta Aragon. Podróżowała wiele, pojawiała się na scenach Francji, Japonii, Belgii, Finlandii czy Szwecji. Nagrała...

 • Polska lista cofa się w czasie?

  W zeszłym tygodniu na szczycie listy bestsellerów płytowych w Polsce znalazł się pochodzący z 2008 roku album "W spodniach czy w sukience?" Ani Dąbrowskiej. W najnowszym notowaniu Numerem Jeden jest płyta z 2005 roku.

 • Fani Eurowizji zagłosowali: Polska na niskiej pozycji

  .... Dlaczego warto przyglądać się wynikom głosowania? Jak pisze serwis OGAE Polska, "końcowe wyniki [głosowania fanklubów] mają swoje pokrycie w finałowych głosowaniach podczas Eurowizji". Jak na razie(...) "Running" (262 punkty) oraz izraelska piosenkarka Mei Finegold z utworem "Same Heart " (233 punkty). A jak po 40 głosowaniach fanklubów wypada utwór "My Słowianie" Donatana i Cleo? Niestety, na razie...

 • Przygotowująca się do wtorkowego (20 maja) półfinału Eurowizji, piosenkarka dementuje plotki na temat swojej płci.