• Informacje na temat:

  polska płakała

Artykuły na temat: polska płakała
 • Płakała ze wzruszenia

  ...bardzo nie lubiła tego okresu, bo cała nasza rodzina chodziła w żałobie i płakała. To przekładało się na nasze prywatne nastroje. Stałaś się rozpoznawalna i popularna dzięki aktorstwu, ale największy...

 • "Niemożliwe": Nikt nie płakał

  "Niemożliwe" to nakręcona z ogromnym rozmachem historia rodziny, która przeżyła jeden z największych kataklizmów naszych czasów - tsunami 2004 roku. W głównych rolach: Naomi Watts oraz Ewan McGregor.

 • Płakałam, kiedy zadzwonili z Cannes

  ...- Płakałam, kiedy usłyszałam tę wiadomość, jeszcze nie ochłonęłam - powiedziała w czwartek 24-letnia Elżbieta Benkowska z Gdańska, której 15-minutowy film "Olena" będzie walczył o Złotą Palmę na 66. Festiwalu Filmowym w Cannes w kategorii filmów krótkich.

 • "Płakałam, nagrywając tę płytę"

  ...już nieprzytomna ze zmęczenia po zaśpiewaniu 35. wersji jednej piosenki! Płakałam, nagrywając tę płytę" - powiedziała artystka. "Osiecką" promuje singel "Kto tam u ciebie jest?" ( zobacz teledysk ) Na...

 • Doda rozczarowana brakiem promocji "Nie wolno płakać". "15 lat bez wsparcia"

  Doda na Instagramie wylała swoje żale w stosunku do głównych radiostacji w Polsce. Piosenkarka zarzuciła im brak promowania jej twórczości. "Czy muszę umrzeć, by z głośników mógł zabrzmieć mój głos?" – zapytała.

 • Nie płakałem po "X Factor"

  "Program 'X Factor' przechodzi do historii" - ujawnił na Facebooku Kuba Wojewódzki. Emisja kończy się zatem po czterech edycjach formatu, który mimo międzynarodowej renomy, w Polsce srodze rozczarował.

 • Zespół Ich Troje obchodzi w tym roku 10-lecie istnienia, ale grupa nie zamierza zwalniać tempa. "Mam jeszcze kilka pomysłów w zanadrzu" - mówi Michał Wiśniewski.

 • "Hell's Kitchen": Amaro płakał ze śmiechu

  ..." to 1, 74 mln widzów, co przełożyło się na udziały w rynku na poziomie 16,9% w grupie 16-49, i 10,7% w grupie 4+. Warto dodać, że trzecia polska edycja "Hell's Kitchen" notuje wyższe wyniki niż...

 • Dave Grohl płakał na koncercie Florence & The Machine

  Lider Foo Fighters płakał, gdy oglądał koncert zespołu Florence & The Machine na Glastonbury. Brytyjska formacja zastąpiła na festiwalu grupę Dave’a Grohla, ponieważ ten wcześniej złamał nogę.

 • Człowiek nie wie, czy ma płakać, czy się śmiać

  Jan Sverák - jeden z głównych autorów fenomenu czeskiego kina. Laureat Oscara za "Kolę". Znany syn znanego ojca, scenarzysty i aktora Zdenka Sveráka. Reżyser m.in. "Jazdy", "Szkoły podstawowej", "Butelek zwrotnych". Jak Pan wytłumaczy tę niesłychaną popularność czeskiego kina w Polsce? Nasze kultury mają wiele wspólnego, ale też wiele je dzieli. Stąd chyba w ogóle obecność granicy. Polska ma...

Wideo na temat: polska płakała
Dyskusje na temat: polska płakała