• Informacje na temat:

  polska słowacja

Artykuły na temat: polska słowacja
 • Niezależna Słowacja

  Słowacki film "Z ulicy" Stano Petrova pokazujący reakcje przechodniów na leżącego na ulicy trupa zdobył pierwszą nagrodę zakończonego w sobotę, 6 marca, we Wrocławiu, II Festiwalu Kina Niezależnego "Offensiva".

 • "Tenet" w Polsce od 27 sierpnia

  Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Dania, Egipt, Estonia, Finlandia, Francja, Holandia, Węgry, Islandia, Indonezja, Włochy, Korea Południowa, Łotwa, Litwa, Portugalia, Serbia, Słowacja, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Ukraina oraz Wielka Brytania. Polska znalazła się w drugiej grupie państw, tej, w których film Nolana trafi do kin w czwartek, 27 sierpnia. Wśród krajów, w których data premiery nie została...

 • "Zimna wojna" nagrodzona na Słowacji

  "Zimna Wojna" Pawła Pawlikowskiego wygrała Grand Prix dla najlepszego filmu europejskiego na Cinematik International Film Festival Piestany na Słowacji - podała agencja informacyjna TASR.

 • Oscarowe miasteczko na Słowacji

  W Sabinovie, w północno-wschodniej Słowacji, powstaje oscarowe miasteczko.

 • Janosik na Słowacji i w Polsce?

  Jak poinformowała "Rzeczpospolita", na poniedziałek, 14 października, przewidziano pierwszy klaps na planie nowego filmu Agnieszki Holland . Polska reżyserka, razem z córką Kasią Adamik (autorką pokazywanego na Warszawskim Festiwalu Filmowym obrazu "Szczek"), kręcą film o Janosiku.

 • Słowacja: Pięć bisów Piotra Rubika

  ..." - dodaje. "Słowacja kocha twoją muzykę. Trnava cię kocha" - takie i podobne wpisy zachwyconych fanów pojawiają się w dużej liczbie na profilu Piotra Rubika na Facebooku. Rubik promuje swoją ostatnią...

 • Pixies zagrają na Słowacji!

  W lipcu grupa Pixies, jedna z najbardziej inspirujących formacji na scenie alternatywnej, wystąpi na siedmiu koncertach w Europie. Zespół Franka Blacka nie przyjedzie jednak do Polski, choć wystąpi w Trenczynie na Słowacji.

 • "Czerwony Kapitan" z Maciejem Stuhrem w kinach Czech i Słowacji

  ...10 marca na ekrany kin w Czechach i na Słowacji trafia czesko-słowacko-polska koprodukcja "Czerwony Kapitan" w reżyserii Michala Kolláraz główna rolą Macieja Stuhra - poinformował Polski Instytut Sztuki Filmowej.

 • Eurowizja: Kiedy Polska?

  ...eurowizja.org, skupiający fanów Eurowizji zrzeszonych w OGAE Poland. Na razie wiadomo, że Polska wystąpi w drugiej części pierwszego półfinału, a dokładną kolejność poznamy podczas kolejnego(...): Serbia, Rosja, Finlandia, Słowacja, Bośnia i Hercegowina, Mołdawia, Estonia, Łotwa, Grecja, Islandia, Malta, Portugalia, Macedonia, Białoruś, Belgia i Albania. Przypomnijmy, że nazwisko polskiego...

 • Eurowizja bez Polski!

  Niespodzianki nie było - Lidia Kopania nie awansowała do finału Eurowizji 2009 w Moskwie. Polska wokalistka jednak wypadła dobrze na tle konkurencji.

Zdjęcia na temat: polska słowacja
Dyskusje na temat: polska słowacja
 • Re: "Barwy szczęścia": Oto autor ciąży Cariny!

  polskiego odbiorcy, to coraz częściej pojawiają się na nich obowiązkowo MURZYŃSKIE postacie. (np. gazety reklamowe niemieckiego Lidl). MACIE SIĘ OPATRZYĆ Z TYM WIDOKIEM ! Kraje takie jak Polska, Słowacja czy Czechy są dużym problemem z punktu widzenia realizacji takiego planu, zatem są mocno naciskane i szykanowane, by również i swoje ziemie zalać obcymi. Niezależnie od oporu, oni i tak się tu