• Informacje na temat:

  polska supermodelka

Artykuły na temat: polska supermodelka
 • Pierwsza polska "Supermodelka Plus Size" topless na plaży

  Joanna Cesarz, zwyciężczyni jedynej dotychczas polskiej edycji programu "Supermodelka Plus Size", kusi na Instagramie. Modelka opublikowała zdjęcie z wakacji, do którego pozowała topless na plaży. Fotografia rozpaliła zmysły jej fanów. "Chyba się zakochałem. Wyglądasz jak bogini" - pisze jeden z nich.

 • "#Supermodelka Plus Size" na sportowo

  .... Uczestniczki zostały wrzucone na głęboką wodę - miały wystąpić jako cheerleaderki przed dziesięciotysięczną publicznością podczas przerwy w meczu Ligi Światowej w piłce siatkowej Polska - USA. Do...

 • "#Supermodelka Plus Size": Jędrne i zadbane ciało

  ...6 września na antenie Polsatu zadebiutuje pierwsza polska edycja programu "#Supermodelka Plus Size". W jury zasiądzie jeden z najprzystojniejszych mężczyzn w Polsce: Rafał Maślak. Juror zadba między innymi o kondycję uczestniczek w programie.

 • Polska wersja "Curvy Supermodel" jako "Supermodelka Plus Size"

  Polska edycja reality show "Curvy Supermodel" będzie miała tytuł "Supermodelka Plus Size".

 • Znamy jurorów programu "#Supermodelka Plus Size"

  ...twarzy i sylwetek pełnych wdzięku, stylu i krągłości. Kobiety, które ostatecznie zostaną wyłonione do udziału w show "#Supermodelka Plus Size" muszą nosić minimum rozmiar 42, mieć co najmniej 170 cm(...) związani z modą i modelingiem. W pierwszej polskiej edycji programu "#Supermodelka Plus Size" za jurorskim stołem zasiądą: projektantka Ewa Minge, fotograf Emil Biliński, modelka plus size i blogerka...

 • "#Supermodelka Plus Size" od 6 września w Polsacie

  Od środy, 6 września, można będzie oglądać jesienną nowość Polsatu - program "#Supermodelka Plus Size". Program emitowany będzie o godz. 20.35, tuż po "Świecie według Kiepskich".

 • "#Supermodelka Plus Size": Rewolucja w polskiej branży mody

  W branży modelingowej była od ośmiu lat. Już nosiła się z zamiarem przejścia na emeryturę, gdy dostała zaskakującą ofertę zostania jurorką w programie "#Supermodelka Plus Size". To polska wersja(...) programowi polska branża mody bardziej otworzy się na piękno w rozmiarze XXL. "Na polskim rynku nie ma aż tak dużo zleceń. Do tej pory duże firmy nie chciały się utożsamiać z plus sizem. Walczyłam...

 • Wybiorą polską supermodelkę

  Światowa kariera w zasięgu ręki. Wystarczy zwyciężyć w programie "Supermodelki"!

 • "#Supermodelka Plus Size": Wybrano finalistki

  Jurorzy programu "#Supermodelka Plus Size" wybrali 15 dziewczyn, które ich zdaniem mają szansę na międzynarodową karierę. Uczestniczki zamieszkały już w domu modelek i przez najbliższe tygodnie będą musiały zmierzyć się z zadaniami, które pozwolą wyłonić tę najlepszą.

 • "#Supermodelka Plus Size": Zadania sportowe

  Program "#Supermodelka Plus Size" to nie tylko pokazy i sesje zdjęciowe. Przed finalistkami postawiono zadania, mające pokazać, czy dziewczyny są w formie, która pozwoli im nie tylko wygrać program, ale też bez problemu poradzić sobie w pracy profesjonalnej modelki plus size.

Wideo na temat: polska supermodelka
 • "#Supermodelka Plus Size": Uczestniczki cheerleaderkami

  Szósty odcinek "#Supermodelki Plus Size" zakończy zadanie, o jakim marzą miliony dziewczyn, ale też mnóstwo z nich boi się podjąć to wyzwanie. Pokaz cheerleadingu podczas meczu Polska - USA, w ramach rozgrywek Ligi Światowej, to rzucenie uczestniczek na bardzo głęboką wodę. Występ mógł je sparaliżować, ale też mógł pozwolić im rozwinąć skrzydła. Jak sobie poradzą w tym niezwykle trudnym zadaniu?

 • "#Supermodelka Plus Size": Nago przed całą Polską?!

  Program „#Supermodelka Plus Size” stawia przed uczestniczkami zadania wymagające od nich coraz więcej odwagi. W siódmym odcinku czeka na nie jedna z najtrudniejszych sesji, bo przed obiektywem Emila Bilińskiego staną zupełnie nago. Czy dziewczyny poradzą sobie z wyzwaniem, które wywoła łzy nawet bardzo pewnej siebie Joanny? Czy naga sesja będzie przeszkodą nie do pokonania na drodze do wygranej?

 • "#Supermodelka Plus Size": Zastanówcie się, co robicie

  "#Supermodelka Plus Size" to program mający na celu znaleźć pierwszą w Polsce supermodelkę noszącą rozmiar 42 i większy, ale też pokazać brak tolerancji społeczeństwa wobec bardziej obfitych kształtów. Ewa Minge jest osobą, która doskonale wie, co znaczy być obrażanym i niszczonym. W programie nie raz zwróci się do osób, które ranią słowami.