• Informacje na temat:

  polska tkanina

Artykuły na temat: polska tkanina
 • Goran Bregović: Kup papier toaletowy, dostaniesz płytę

  Na niezwykłą promocję nowego albumu zdecydował się znany w Polsce kompozytor Goran Bregović. Płyty dołączane są na Bałkanach jako prezenty przy zakupie... papieru toaletowego i płynu do zmiękczania tkanin.

 • Katarzyna Zielińska: Klasyka z odwagą

  ...brandu - powiedział Matteo Cane, dyrektor generalny Pinko Polska, wyłącznego przedstawiciela marki Pinko w Polsce. Katarzyna Zielińska to absolwentka krakowskiej PWST, znana m.in z serialu "Barwy...

 • "Nie ma na co czekać"

  ...kiedyś sporo piosenek, ale długo nie mieliśmy nowej. Na tej płycie Jagoda pojawiła się znowu i uważam, że jest w dobrej formie. Jeden z tekstów Jacka Cygana wydaje się znany. Jest to "Tkanina...

 • Olga Kalicka: Zawsze byłam odważna

  Gra w serialach, teatrze, wychowuje dziecko, a teraz jeszcze otworzyła własną markę ubrań. Trzeba się mocno namęczyć, by w ciągu dnia znaleźć czas na te wszystkie zajęcia i jeszcze wykonać je jak najlepiej. Jednak dla Olgi Kalickiej to żaden problem.

 • "Fernando": Pozory mylą

  Czy bycza siła może iść w parze z gołębim sercem? Tytułowy bohater przygodowej komedii animowanej "Fernando", inspirowanej słynną książką dla dzieci, autorstwa Munro Leafa z ilustracjami Roberta Lawsona, udowadnia, że nie ma nic bardziej mylnego niż pozory. W polskiej wersji językowej byczek Fernando przemówi głosem Marcina Dorocińskiego.

 • Grażyna Szapołowska o roli w serialu "Korona królów"

  Od 3 grudnia fani Grażyny Szapołowskiej znów mogą ją oglądać na małym ekranie, tym razem w serialu TVP "Korona królów". Aktorka wciela się w postać księżnej Eufemii, żony Władysława Opolczyka. Znalazłam się w świecie baśni - mówi o pracy na planie gwiazda.

 • Recenzja Kroke "Traveller": Zaproszenie do podróży

  .... Tak więc Kroke, zupełnie niespodziewanie stają się naszymi podróżniczymi przewodnikami - album "Traveller" wymaga od nas przyjęcia drogi taką, jaka jest. Kroke "Traveller", Universal Music Polska...

 • "Epitafium dla Barbary Radziwiłłówny": O jedną królową za dużo

  Na ten historyczny film nauczyciele nie musieli organizować zbiorowych wyjść. Uczniowie gremialnie z własnej woli kupowali bilety, by zobaczyć wdzięki pięknej Anny Dymnej. Natomiast nastoletnie dziewczyny i kobiety w każdym wieku z wypiekami na twarzy śledziły królewski romans z udziałem przystojnego Jerzego Zelnika.

 • Szokujące zachowanie gwiazd

  ...kobiet. Od piosenkarza "o charakterystycznym, ciepłym głosie" usłyszała, że jest "c..ą, która nie zna się na niczym". Powód? W jego garderobie zamiast francuskiej znalazła się polska woda mineralna. Rozmówczyni "Dziennika" chwali za to Marylę Rodowicz, choć jej nazwisko nie pada: "To najbardziej znana polska wokalistka, Madonna PRL-u. Wspaniała osoba. Zawsze miła, kulturalna, profesjonalnie...

 • "Twój Vincent": Pierwszy taki film

  ​65 tys. obrazów, namalowanych przez 125 artystów wykorzystano do stworzenia "Twojego Vincenta" - pierwszego filmu pełnometrażowego stworzonego w całości techniką animacji malarskiej. Jego premiera odbyła się w piątek, 4 sierpnia, we Wrocławiu na 17. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym T-Mobile Nowe Horyzonty.