• Informacje na temat:

  polska whitney

Artykuły na temat: polska whitney
 • Rihanna jako Whitney Houston?

  Rihanna jest jedną z faworytek do zagrania głównej roli w filmie biograficznym opowiadającym o zmarłej niedawno Whitney Houston. Piosenkarka z Barbadosu przyznaje, że rola te byłaby spełnieniem jej marzeń, gdyż już od dzieciństwa wzorowała się na słynnej wokalistce.

 • Hologram Whitney Houston w europejskiej trasie koncertowej

  O hologramach, które będą "wskrzeszać" największe gwiazdy i zespoły, mówi się już od dawna. Od lat trwają prace nad występami legendarnej grupy ABBA, na które czeka wielu fanów, zanim jednak one nastąpią europejska publiczność będzie miała okazję pośmiertnie posłuchać i zobaczyć jedną z największych gwiazd na świecie - Whitney Houston. Hologram artystki wyruszy w trasę koncertową w 2020 r. Znamy...

 • 20 lat od występu Whitney Houston w Sopocie

  ...22 sierpnia 1999 roku odbył się pierwszy i jak się okazało jedyny koncert Whitney Houston w naszym kraju. Jak przebiegał koncert mega gwiazdy w Polsce?

 • Whitney wróciła

  Popularna popowa diwa Whitney Houston powróciła na scenę po kilkuletniej przerwie.

 • 18 lat temu Whitney Houston wystąpiła razem z córką w Polsce

  ...​W sierpniu tego roku Whitney Houston obchodziłaby 54. urodziny. Jej śmierć sprzed ponad pięciu lat była szokiem dla milionów fanów. Tych w Polsce również. Przypomnijmy sobie jedyny koncert gwiazdy w naszym kraju, który odbył się 18 lat temu.

 • "Whitney": Artystka wszech czasów i jej tajemnica

  Whitney Houston urodziła się 9 sierpnia 1963 roku. Wywodząca się z artystycznej rodziny dziewczyna była skazana na wielką karierę. Rodzice Whitney pracowali w branży muzycznej, jej dwie krewne były popularnymi soulowymi wokalistkami, a matką chrzestną sama Aretha Franklin. Whitney od dziecka przejawiała talent wokalny, po raz pierwszy zachwyciła tłumy w wieku 11 lat, śpiewając gospel...

 • "Whitney, którą znałem" wcześniej w Polsce

  Książka "Whitney, którą znałem" trafi do polskich księgarń jeszcze przed Gwiazdką, a nie jak zapowiadano wcześniej, w lutym 2013 r. "To nie jest zwykła biografia i chcemy, by polski czytelnik poznał prawdziwą Whitney jak najszybciej" - przekonuje wydawca.

 • Whitney Houston wciąż lśni na ekranie

  W piątek, 17 sierpnia, odbyła się amerykańska premiera "Sparkle" - ostatniego filmu z udziałem Whitney Houston. Krytycy przychylnie przyjęli występ piosenkarki na dużym ekranie.

 • Behemoth spadł, Whitney na szczycie

  W zeszłym tygodniu napisaliśmy o dominacji muzyki metalowej na polskiej liście bestsellerów płytowych. To już nieaktualne. Grupę Behemoth ze szczytu notowania zrzuciła Whitney Houston za sprawą(...) "Retrospekcje" (na 31.). Zobacz pierwszą dwudziestkę zestawienia. Przeczytaj także: Whitney Houston wraca...

 • Filmowa Whitney Houston zaśpiewa głosem Deborah Cox

  Filmowa biografia amerykańskiej diwy soul Whitney Houston nabiera kształtów. Po obsadzeniu w głównej roli modelki i aktorki Yayi DaCosty przyszedł czas na... wybór głosu, którym zaśpiewa bohaterka. Przeboje Houston na potrzeby produkcji nagra Deborah Cox.

Zdjęcia na temat: polska whitney