• Informacje na temat:

  polska wynegocjowała

Artykuły na temat: polska wynegocjowała
 • Krupa ma wymagania jak królowa!

  Joanna Krupa (34 l.) ma głowę do interesów. W kolejnej edycji "Top Model" wynegocjowała najbardziej intratny kontrakt w historii polskiej telewizji!

 • Czego nie wiecie o "Pięćdziesięciu twarzach Greya"?

  Już 13 lutego na ekranach polskich kin zadebiutuje jeden z najbardziej oczekiwanych filmów roku, czyli "Pięćdziesiąt twarzy Greya" Sam Taylor-Johnson, adaptacja prozy E.L. James.

 • Druga szansa

  Monika jest zdenerwowana nagłym pojawieniem się Adama. Przeczuwa, że to początek kłopotów. Marcin uspokaja ją i przekonuje, że w Polsce zatrzymują go na...

 • Ile zarobi Beata Kozidrak w sylwestra?

  Mimo że na wrocławskim rynku wystąpią w sylwestra takie gwiazdy jak Ace Of Base, Edyta Górniak, Feel czy Maryla Rodowicz, największą gażę wynegocjował zespół Bajm.

 • "To nie koniec świata!": Mikołaj Roznerski i Martin Gimenez Castro razem w kuchni!

  Najlepszy kucharz w Polsce - znów przed kamerami! Martin Gimenez Castro, zwycięzca telewizyjnego show "Top Chef", zaczyna nową karierę i... zamienia się w aktora. 20.03 widzowie zobaczą go w serialu "To nie koniec świata!" - w odcinku numer 16.

 • Cyfrowa rewolucja dzięki platformie TVP?

  Uruchomienie narodowej platformy cyfrowej zrewolucjonizuje dostęp do telewizji cyfrowej w Polsce - twierdzi Instytut Globalizacji. Dzięki uruchomieniu cyfrowej platformy Telewizji Polskiej, cyfryzacja może zakończyć się sukcesem znacznie wcześniej niż zakładano. Prezentacja oferty już 15 września.

 • M jak miłość

  W kancelarii Marta zauważa Andrzeja w towarzystwie Soni. Widok atrakcyjnej klientki wywołuje w Budzyńskiej atak zazdrości. Budzyński nie zamierza jednak...

 • "My nie musimy milczeć"

  Kult od początku lat osiemdziesiątych jest symbolem niezależności na polskim rynku muzycznym. Skutecznie opierając się przemijającym artystycznym modom, politycznym nastrojom i zmianom personalnym, zespół i jego niekwestionowany lider, założyciel i autor tekstów Kazik Staszewski, jest jednym z niewielu wykonawców zapełniających największe hale i kluby muzyczne w Polsce. 1 października 2001 r. do sklepów muzycznych trafił pierwszy po trzyletniej przerwie album Kultu, zatytułowany "Salon...

 • Mamed Chalidow w "M jak miłość"

  Mamed Chalidow, najlepszy polski zawodnik mieszanych sztuk walki, wystąpi gościnnie w serialu "M jak miłość". Wojownik czeczeńskiego pochodzenia zagra siebie i... trochę namiesza w życiu Kingi Zduńskiej (Katarzyna Cichopek).

 • Pozwolił Spears zabrać dzieci

  Kevin Federline, były mąż piosenkarki Britney Spears, wyraził zgodę, by dzieci pary mogły opuścić Amerykę i dołączyć do matki podczas jej zbliżającej się europejskiej trasy koncertowej.