• Informacje na temat:

  polska wypada

Artykuły na temat: polska wypada
 • Anna Lewandowska i Robert Lewandowski zasypywani prezentami! "Nie wypada odsyłać"

  ...zakłopotanie. - Nie chcą czuć się zobowiązani, ale nie wypada im odsyłać tych prezentów. Nie są też osobami, które gromadzą niepotrzebne przedmioty. To, co jest im niezbędne, kupują sami - mówi osoba blisko...

 • Dramaty z Polski kontra hollywoodzkie kino gatunkowe

  Trzy polskie filmy - dramaty "Onirica" Lecha Majewskiego, "Heavy Mental" Sebastiana Buttnego oraz "Jak całkowicie zniknąć" Przemysława Wojcieszka - wejdą na ekrany kin w piątek, 17 kwietnia. Wśród premier są też aż cztery hollywoodzkie produkcje: komedia "THE DUFF [#ta brzydka i gruba]", thriller "Chłopak z sąsiedztwa", sensacyjny "Nocny pościg" i horror "Piramida".

 • Joanna Jabłczyńska to fenomen! "Jestem pierwszą taką osobą w Polsce"

  ..." - zdradza w najnowszym wywiadzie. Na życie prywatne aktorka na razie nie znajduje czasu. Choć mama w rozmowach telefonicznych przypomina jej, że "dziewczyny w jej wieku mają już rodziny i wypadałoby...

 • "Wkręceni 2" : Zaskoczenie

  "Wkręceni 2" zaskakują. Sequel, który wydawał się jedynie skokiem na kasę po dużym sukcesie pierwszej części (film zobaczyło prawie 850 tys. widzów w Polsce), jest lepszy niż "jedynka".

 • "Przyjaciółki": Ewa Kasprzyk nie chce wyglądać jak dzidzia-piernik!

  Ewa Kasprzyk, czyli Maria Strzelecka z "Przyjaciółek" i niezapomniana Ilona Clark-Kowalska ze "Złotopolskich", nie znosi, gdy ktoś twierdzi, że kobietom w jej wieku wypada mniej niż nastolatkom. - W naszym kraju dojrzałość jest... wadą - mówi i dodaje, że na realizację marzeń nigdy przecież nie jest się za starym!

 • Rafał Królikowski niczym przedwojenny aktor

  Małgorzata Socha i Rafał Królikowski mają gorący romans. Tyle, że na scenie Teatru 6. Piętro w nowym spektaklu "Polityka", którego akcja osadzona jest w międzywojennej Polsce.

 • Czy TVP okłamało widzów w sprawie Agaty Dudy!? Wielki skandal, który zdemaskowali internauci

  Telewizja Polska postanowiła zrealizować materiał o Agacie Kornhauser-Dudzie (48 l.), aby pokazać widzom, jak wypadała w roli pierwszej damy przez okres pięcioletniej kadencji prezydenta Andrzeja Dudy (48 l.). W poniedziałkowym wydaniu „Wiadomości” wypowiedział się modowy ekspert z zagranicy, który pochwalił styl pierwszej damy. Okazuje się jednak, że światowej sławy projektant... nie istnieje!?

 • Recenzja Dwa Sławy "Ludzie sztosy": Produkty swagopodobne nie przejdą

  Album "Ludzie sztosy" bardzo celnie wyśmiewa polski, często karykaturalny swag, pokazując przy tym, że da się zrobić u nas bardzo dobry kawał Ameryki.

 • Backstreet Boys w Polsce: Kiedyś bożyszcza nastolatek. A teraz?

  ...ulubieńców.  "Backstreetmania" trwała przez parę lat aż w końcu pokolenie, które jej uległo dorosło uznając, że nie wypada już takiej muzyki słuchać. W 2001 roku zespól zawiesił swoją działalność. Media...

 • "The DUFF [#ta brzydka i gruba]": Dylematy nastolatki

  W najbliższy piątek do kin wejdzie komediowy hit tej wiosny. "The DUFF [#ta brzydka i gruba]" - ekranizacja powieści amerykańskiej nastolatki Kody Keplinger, która stała się światowym bestsellerem. Polski dystrybutor zaprezentował nowy fragment filmu.

Wideo na temat: polska wypada
 • Co Antosiewicz i Horodyńska sądzą o stylu Brigitte Macron i Agaty Dudy?

  Najstarsza szafiarka w Polsce, Magdalena Antosiewicz (40 l.) przyznała, że uwielbia styl małżonki prezydenta Macrona. Napomknęła też, że sama nosi identyczne kreacje, co polska prezydentowa Agata Duda. Uważa, że 64-letniej Brigitte Macron jak najbardziej wypada wkładać kuse spódniczki, ponieważ ma bardzo szczupłe nogi. Z kolei "samozwańcze guru mody", Joanna Horodyńska oceniła, że jest to dosyć

 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Syberiada polska

  "Syberiada polska" - poruszająca opowieść o sile ludzkiego ducha - to jedna z największych produkcji ostatnich lat, która z epickim rozmachem przywołuje na ekran dramatyczne losy Polaków deportowanych w latach 40. na Syberię. Dramatyczne losy Jana Doliny (Adam Woronowicz), jego rodziny i sąsiadów, którzy - po wkroczeniu Armii Czerwonej na ziemie polskie - zostają wywiezieni na Syberię, gdzie muszą stawić czoło NKWD, nieludzkim warunkom sowieckiego łagru i bezlitosnej naturze. "Syberiada...

Dyskusje na temat: polska wypada