• Informacje na temat:

  polski aktor adam

Artykuły na temat: polski aktor adam
 • ​Krzysztof Kowalewski bardzo schudł. 83-letniego aktora trudno rozpoznać [zdjęcie]

  Krzysztof Kowalewski w ostatnim czasie miał problemy ze zdrowiem. Teraz w mediach społecznościowych pojawiło się najnowsze zdjęcie 83-letniego aktora, na którym widać, że artysta drastycznie schudł.

 • Ni​e żyje Maciej Maciejewski, najstarszy polski aktor

  W wieku 103 lat zmarł aktor teatralny i filmowy Maciej Maciejewski - poinformowała PAP jego wnuczka Wera Gromadzka. Aktor grał m.in. w "Krótkim filmie o zabijaniu" Krzysztofa Kieślowskiego. Był związany z Teatrem Polskim w Warszawie i Teatrem Polskiego Radia.

 • Nie żyje aktor Jacek Polaczek

  Zmarł szczeciński aktor Jacek Polaczek - poinformował w poniedziałek Teatr Polski w Szczecinie. Od 1976 r. był on zawiązany ze szczecińskimi scenami teatralnymi. Miał 74 lata.

 • Niezwykły aktor "Fotografa"

  W mrocznym thrillerze Waldemara Krzystka "Fotograf" u boku takich profesjonalistów jak: Tomasz Kot, Adam Woronowicz, Sonia Bohosiewicz, czy Agata Buzek, możemy oglądać brawurową rolę kilkuletniego aktora. Poszukiwania idealnego odtwórcy kluczowej postaci nie były łatwe. Drobiazgowość w tym wyborze przypominała przygotowania Stanleya Kubricka do nakręcenia "Lśnienia".

 • Aktor jest bogiem!

  Robert de Niro, Jennifer Aniston, Anthony Hopkins, Catherie Deneuve... Nic nie przyciąga do kina skuteczniej niż wielka hollywoodzka gwiazda! W tym tygodniu to aktorzy, a nie reżyserzy premierowych tytułów, są wizytówkami swoich filmów.

 • Polski aktor wyjeżdża na Syberię. Zesłanie?

  Na planie filmu "Syberiada polska" Adam Woronowicz niespodziewanie zaczął mówi po rosyjsku. Stało się to podczas spotkania z dziennikarzami. Dopiero później wyszło na jaw, że za miłością do języka rosyjskiego stoi wyjazd aktora na Syberię.

 • Robert Więckiewicz: Te filmy aktora trzeba zobaczyć

  We wtorek, 30 czerwca, swoje nieokrągłe 53. urodziny obchodzi jeden z najpopularniejszych polskich aktorów - Robert Więckiewicz. Z tej okazji prezentujemy osiem filmów z jego udziałem, które warto obejrzeć.

 • Bartłomiej Topa: Specyficzna wibracja między aktorami

  Świetny aktor i wrażliwy człowiek, jego nazwisko kojarzy się z dobrym kinem. Bartłomiej Topa opowiedział m.in. o metodach pracy, nielegalnym interesie i seksie na ekranie.

 • Adam Hanuszkiewicz nie żyje!

  Adam Hanuszkiewicz, jeden z najwybitniejszych współczesnych reżyserów i aktorów, zmarł w niedzielę, 4 grudnia, w Warszawie. Miał 87 lat.

 • ShoWest honoruje Adama Sandlera

  Organizatorzy najważniejszych międzynarodowych targów filmowych ShoWest uznało Adama Sandlera ( "Punch-Drunk Love" ) "Najlepszym aktorem 2002 roku" (ShoWest 2003's Male Star of the Year) i postanowiło mu przyznać swoją nagrodę. Swą decyzję organizatorzy targów ShoWest ogłosili w środę, 12 lutego.

Zdjęcia na temat: polski aktor adam
Wideo na temat: polski aktor adam
 • Pola Bogdańska, polska szafiarka, szczerze o swojej chorobie: Miałam anoreksję

  Pola Bogdańska to pasjonatka mody. Kanon wychudzonej sylwetki doprowadził dziewczynę do zaburzeń odżywiania. O zmaganiach z chorobą opowiedziała w "Dzień Dobry TVN". A co o jej licznych talentach sądzą znajomi? "Podziwiam ją za to, jak dba o każdy szczegół" - powiedział o blogerce aktor Adam Fidusiewicz. "Cały czas pracuje, rozwija się" - dodał. "Poświęca się swojej pasji, czyli szyciu

 • Twoja twarz brzmi znajomo 13 - Odcinek 5

  „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Czadoman, czyli Paweł Dudek - król dyskotek; Maurycy Popiel – wokalista i aktor; Karol Dziuba - przede wszystkim aktor teatralny, ale zelektryzował fanki serialu „Zawsze(...) pokochali Niemcy, aktorka i wokalistka, która wspólnie z Ville Valo wylansowała przebój „Summer Wine”; Kamila Boruta – od 13 lat zawodowo związana z Teatrem Rampa, stale współpracuje również z Teatrem

Dyskusje na temat: polski aktor adam