• Informacje na temat:

  polski bond

Artykuły na temat: polski bond
 • "Życie na gorąco": Polski James Bond

  Nakręcony w 1978 roku serial opowiada o polskim dziennikarzu Maju, który ściga międzynarodową organizację, specjalizującą się w morderstwach politycznych, handlu bronią, przemycie narkotyków.

 • Christoph Waltz jako przeciwnik Bonda?

  Christoph Waltz zagra w nowym filmie o przygodach Jamesa Bonda. Dwukrotny zdobywca Oscara najpewniej wcieli się w szwarzcharakter.

 • "Życie na gorąco": Polski James Bond

  .... W Niemczech stawała ekipa, wyciągała kamery i szybko filmowała. Potem chodu, nim przyjechała policja. Czy tak można zrobić światowy film? - zastanawiał się krytyk filmowy Jacek Szczerba. Jaki Bond, takie...

 • Joanna Krupa chce być dziewczyną Bonda

  Joanna Krupa pojawiła w sesji dla magazynu "Maxim". Pismo najwyraźniej bardzo ceni sobie urodę 35-letniej modelki, która już wielokrotnie ukazywała się na jego stronach.Celebrytka przyznała, że marzy o roli dziewczyny Bonda.

 • "07 zgłoś się" jako polski Bond?!

  ..., jakoby serial nawiązywał do przygód Bonda. Na przekór stereotypom - Pomysł na Borewicza wziął się ze "szmagierowej" przekory. Krzysztof chciał przełamać stereotyp ludowego milicjanta: człowieka...

 • Polak w ekipie najnowszego filmu o Bondzie!

  Polski operator Łukasz Bielan pracuje przy "Spectre" - najnowszym filmie o przygodach Jamesa Bonda. Bielan jest współautorem zdjęć m.in. do oscarowego "Życia Pi" czy serialu "CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku".

 • "Na dobre i na złe": Roli Jamesa Bonda by nie odrzuci

  Piotr Głowacki, czyli profesor Artur Bart z „Na dobre i na złe”, tylko w ciągu ostatnich dwóch lat zagrał w... 17 filmach i 7 serialach. Debiutował zaledwie 12 lat temu, a może się już pochwalić udziałem w prawie stu polskich produkcjach! Czy teraz wyruszy na podbój Hollywood?

 • Léa Seydoux w "Bondzie 24"!

  Francuska aktorka Léa Seydoux, gwiazda nagrodzonego Złota Palmą w Cannes filmu "Życie Adeli", wystąpi w nowym obrazie o przygodach Jamesa Bonda - poinformował brytyjski brukowiec "Daily Mail".

 • "Służby specjalne": Między Bondem a "Szpiegiem"

  ...projektu, chodziło - żeby film wywoływał emocje i prowokował do myślenia. To, że teraz rozmawiamy o serialu, jest też potwierdzeniem potencjału tego projektu, który dostrzeżono również w Telewizji Polskiej(...) w skali polskiej telewizji ogólnopolskiej. Doceniam, podziwiam i dziękuję włodarzom TVP za niewątpliwą odwagę i zmysł biznesowy. Znalazłem komentarze ze strony przedstawicieli służb specjalnych...

 • Wszystkie dziewczyny Daniela Craiga

  Prawdziwy bohater - a do takich niewątpliwie zalicza się agent 007 - musi mieć spluwę i... piękną kobietę u boku. Daniel Craig, który szykuje się do pracy na planie 24. "Bonda", tym razem będzie wzdychał do Francuzki.

Zdjęcia na temat: polski bond
Wideo na temat: polski bond
 • "Nielegalni": Grzegorz Damięckim polskim Bondem?

  Grzegorz Damięcki opowiedział nam o swoim bohaterze z serialu "Nielegalni". Czy Wolski będzie polską wersją agenta 007? Sprawdźcie!

 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Spectre

  James Bond stara się odkryć prawdę dotyczącą złowrogiej organizacji WIDMO. Kluczem do tego jest tajemnicza wiadomość z przeszłości 007.

Dyskusje na temat: polski bond