• Informacje na temat:

  polski clooney

Artykuły na temat: polski clooney
 • ​Reżyserskie plany George'a Clooneya

  ...​George Clooney, popularny hollywoodzki aktor, który ma na koncie również sukcesy reżyserskie, jest na dobrej drodze do podpisania kontraktu z Amazon Studios. To właśnie dla tej wytwórni miałby zrealizować film "The Tender Bar", oparty na pamiętnikach J. R. Moehringera, które w Polsce ukazały się pod tytułem "Bar dobrych ludzi".

 • Złote Globy: Clooney w chmurach

  ..."W chmurach" (Up in the Air) Jasona Reitmana z główną rolą George'a Clooneya otrzymał aż sześć nominacji do przyszłorocznych Złotych Globów. Szansę na statuetkę ma również polski kompozytor Abel Korzeniowski za muzykę do filmu "A Single Man".

 • Wenecja: Winslet, Clooney i Madonna

  ...polski akcent, pokazywany w sekcji kina autorskiego Venice Days: "Ki" w reżyserii Leszka Dawida. O tegorocznych Złotych Lwach zadecyduje jury w składzie: przewodniczący - Darren Aronofsky, Eija-Liisa(...) zakończy się w "odpowiedni" sposob. Clooney: Tylko dobry film sensacyjny Festiwalowej ceremonii otwarcia towarzyszył jednak najnowszy film George'a Clooneya "Idy marcowe" , który również bierze...

 • "Kraina jutra": George Clooney podróżuje w czasie

  Dystrybutor filmu "Kraina jutra" zaprezentował polski zwiastun produkcji Disneya z głównymi rolami George'a Clooneya i Hugh Lauriego. Obraz trafi na ekrany polskich kin 29 maja.

 • Pokerowa rozgrywka Clooneya

  ..."Idy marcowe" będą pokazany 19 października na Festiwalu Filmowym w Londynie. Odbędzie się tam również konferencja z udziałem reżysera filmu George'a Clooneya oraz grającej jedną z głównych ról Evan Rachel Wood.

 • Kiedy nowy film Clooneya?

  Fantastycznie przyjęty za granicą nowy film George'a Clooneya - "Amerykanin" (amerykańska premiera miała miejsce 1 września), w Polsce pojawi się już 5 listopada.

 • Najpierw książka, później Clooney

  Najnowszy film z Georgem Clooneyem "Amerykanin" zawita na polskie ekrany już w listopadzie. Obraz w reżyserii Antona Corbijna ("Control") powstał na motywach powieści "Amerykanin. Niezwykle skryty dżentelmen" autorstwa brytyjskiego pisarza Martina Bootha.

 • George Clooney kaskaderem?

  George Clooney ( "Ocean's Eleven: Ryzykowna gra" , "Solaris" ) zagra być może w kinowej wersji sensacyjnego serialu "The Fall Guy". Gwiazda "Gniewu oceanu" wcielić się ma w postać Colta Seaversa, kaskadera i łowcę nagród na pół etatu. W filmie wystąpić ma również Jason Statham ( "Porachunki" , "Transporter" ) jako Howie Munson, prawa ręka Colta.

 • Walka Brada Pitta z George'em Clooneyem

  Aktor Brad Pitt wyznał ostatnio, że często musi rywalizować ze swoim przyjacielem, George'em Clooneyem o prawa do filmów.

 • Clooney i Pitt w Alei Sław

  George Clooney, Brad Pitt i Matt Damon odcisnęli swoje dłonie i stopy w betonie przed hollywoodzką premierą "Ocean's Thirteen" Stevena Soderbergha.

Dyskusje na temat: polski clooney
 • Re: Jarosław Jakimowicz świętuje 50. urodziny

  Zgadza się zmarnował swoją szanse niestety.Największym jego błędem był udział w TVN!!A z taka aparycją i wyglądem mógłby być Polski George Clooney !! Młode Wilki to był wtedy ogromny sukces .Nikt kto wiąże się z TVN nigdy żadnej kariery nie zrobił a niema nic gorszego od seriali .Niemiał by problemu ze zdobyciem roli bo wszystkie laski na niego leciały .

 • Re: Clooney dostał kosza od Longorii!

  i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp, oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski, wyśmiewałbym ich wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi ,aby przez odwróconą