• Informacje na temat:

  polski doktor house

Artykuły na temat: polski doktor house
 • "Dr House": Gwiazdy po latach

  ...​16 listopada minęła dekada, odkąd świat poznał metody działania złośliwego Gregory’ego House’a i jego ekipy. Postanowiliśmy sprawdzić, jak aktorzy wykorzystali swoje pięć minut sławy, które niewątpliwie dał im jeden z najpopularniejszych seriali medycznych ostatnich lat.

 • Janusz Chabior: Polski doktor House?

  Stroni od bankietów i nie gości w prasie plotkarskiej. Janusz Chabior na sympatię widzów zapracował charyzmatycznymi rolami na ekranie. Czy aktor chciałby zagrać polskiego doktora House'a?

 • "Komisarz Alex": Janusz Chabior jak polski dr House

  ...skandynawskiego surrealizmu. Czytałem wypowiedzi internautów na Pana temat. Są zgodni co do jednego - jeżeli ktokolwiek miałby zagrać naszego rodzimego Doktora House’a, tym kimś jest... Pan. Podjąłby...

 • Mateusz Damięcki: Od "50 twarzy Greya" do serialu "Na dobre i na złe"

  Mateusz Damięcki przyznaje, że uwielbia pracować i z niecierpliwością czeka na każdy kolejny dzień zdjęciowy na planie serialu "Na dobre i na złe", gdzie od maja wciela się w rolę doktora Radwana. Poza tym młodego aktora możemy wciąż oglądać w spektaklu "Klaps! 50 twarzy Greya", który jest pastiszem kontrowersyjnej powieści erotycznej autorstwa E. L. James "Pięćdziesiąt twarzy Greya".

 • ​Dr House zaśpiewa w Polsce

  Brytyjski aktor Hugh Laurie, znany bliżej jako serialowy dr House, po raz pierwszy odwiedzi Polskę jako... muzyk! 6 czerwca wystąpi w Sali Kongresowej w Warszawie, gdzie zaprezentuje materiał ze swojej najnowszej płyty "Didnt It Rain".

 • Małaszyński jak "Doktor House"?

  Zagraniczne seriale medyczne cieszą się w Polsce dużą popularnością, nic dziwnego, że już niedługo doczekamy się rodzimej produkcji tego typu. Trwają zdjęcia do serialu "Lekarze" - opowieści rozgrywającej się w środowisku medycznym, pełnej ciekawych przypadków zdrowotnych i... miłosnych.

 • Którą serialową panią doktor lubicie najbardziej?

  ..., presja i odpowiedzialność. Dr Michaela Quinn Serial "Doktor Quinn", który powraca właśnie na ekrany telewizorów (nadaje go kanał CBS Drama w dni powszednie o godzinie 18.00), bardzo dobrze(...) widok. Serial "Doktor Quinn" został wyemitowany po raz pierwszy w 1993 roku i od razu zyskał sympatię widzów amerykańskich. Z kolei Polacy początkowo byli sceptyczni wobec produkcji, która miała...

 • "Dr House" od nowa

  Od poniedziałku, 28 czerwca, stacja TVN rozpocznie emisję pierwszego sezonu medycznego serialu "Dr House" .

 • "Dr House" wraca do TVP 2!

  Telewizyjna Dwójka, wbrew wcześniejszym zapowiedziom, wyemituje jednak ostatni sezon serialu "Dr House".

 • Seksowny dr House

  Powoli popularność serialu "Dr House" dociera także do Polski. W tym tygodniu amerykański hit znalazł się na czwartej pozycji wśród najczęściej oglądanych u nas seriali .

Dyskusje na temat: polski doktor house