• Informacje na temat:

  polski hit lata 2010

Artykuły na temat: polski hit lata 2010
 • "Kierunek: Noc": "Bez współpracy nie ma zwycięstwa"

  ...od 1 maja 2020 roku. *Ksawery Szlenkier - polski aktor filmowy i teatralny, absolwent Szkoły Filmowej w Łodzi. Oprócz serialowych hitów, takich jak "Czas honoru" i Krew z krwi", ma na swoim koncie(...) Skype ktoś z Netflixa, że szukają polskiego aktora z francuskim. Tym kimś był Jason George. - W trakcie rozmowy poczułem impuls - opowiedziałem Jasonowi pewną historię. Jako młody chłopak byłem...

 • Koncerty 2015: Ich dawno w Polsce nie było

  Od pewnego czasu Polska już nie jest koncertową białą plamą, a zagraniczne gwiazdy często od naszego kraju zaczynają przygotowywać swoje światowe trasy. W 2015 roku nad Wisłę przyjadą wykonawcy, którzy nie byli u nas jeszcze nigdy lub od dawna.

 • Ewa Farna

  .... Na festiwalu Sopot Hit Festiwal 2009, piosenka „Cicho” uzyskała tytuł Polski Hit Lata 2009. W październiku 2010 roku, cały album uzyskał miano platynowej płyty. W 2011 roku zdobyła na MTV Europe(...)Ewa Farna pochodzi z polskiej rodziny mieszkającej na Zaolziu. W domu mówi gwarą cieszyńską, a śpiewa w języku czeskim i polskim. Od dziecka związana jest z muzyką, brała aktywny udział w konkursach...

 • 10 gwiazd (nie wartych) zachodu

  Być może tego nie odnotowaliście, ale z nową płytą wrócił właśnie Matt Pokora, swego czasu tak uwielbiany przez polską telewizję. Wrócił, ale czy chociaż w Sopocie ktoś go jeszcze pamięta?

 • Królowa seriali obchodzi dziś 57. urodziny!

  Ilona Łepkowska, twórczyni takich serialowych hitów jak "Barwy szczęścia", "M jak miłość", "Na dobre i na złe" czy "Klan", urodziła się 11 lipca 1954 r. w Warszawie. Dziś kończy 57 lat!

 • 10 mniej znanych polskich raperów, na których warto zwrócić uwagę w 2015 roku

  Pochodzą z różnych części naszego kraju, mają dłuższy lub krótszy staż w muzyce, a ich inspiracje zazwyczaj się ze sobą nie pokrywają. Łączy ich jedno: jak dotąd nie zostali należycie docenieni. Przedstawiamy wam dziesięciu raperów z Polski, których warto obserwować w rozpoczętym niedawno roku.

 • Jubileusz kanału TVP Seriale

  .... "Z Archiwum X", "Cudowne lata". Przypomnijmy, że kanał TVP Seriale wystartował 6 grudnia 2010 roku o godzinie 6.00. Od tamtej pory widzowie mieli okazję zobaczyć ponad 180 seriali, a kanał wyemitował ponad 13(...) Seriale każdy może dziś obejrzeć znajdujące się w archiwach Telewizji Polskiej odcinki wspaniałych seriali, na powtórki których nie ma miejsca na innych antenach. Ramówkę TVP Seriale od samego...

 • Błagam, posłuchaj mojej płyty

  Gwiazdy muzycznego show-biznesu tracą grunt pod nogami. Najpierw przyszło im pogodzić się z faktem, że już nie wzbogacą się na sprzedaży płyt. Ale to był dopiero początek złych wiadomości. Teraz przyszła pora na desperacką walkę o to, by ktokolwiek chciał ich w ogóle posłuchać. Immunitetem nie jest nawet status gigantów rocka.

 • Laura Samojłowicz kończy 35 lat. Co się stało z gwiazdą „M jak miłość”?

  ...cztery lata, wraz z rodziną wróciła do Polski. O karierze aktorskiej zaczęła myśleć w liceum. Zapisała się na zajęcia z Arturem Barcisiem, by sprawdzić czy ma szanse odnieść sukces. I tak się zaczęło. Po(...) w polsatowskim "Hotelu 52". Serial przez 3 lata był hitem ramówki. Jednak jej udział w produkcji zakończył się skandalem.  W 2012 roku media rozpisywały się o aferze, która wybuchła na planie...

 • Filmowe hity lata!

  Ostatnia odsłona przygód Batmana w reżyserii Christophera Nolana, nazywany prequelem "Obcego" "Prometeusz" Ridleya Scotta, animacje "Epoka lodowcowa 4" i "Madagaskar 3" oraz nowa komedia Woody'ego Allena "Zakochani w Rzymie" - te m.in. filmy trafią w lipcu i sierpniu do kin w Polsce.

Wideo na temat: polski hit lata 2010
 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Latająca maszyna 3D

  Imponująca rozmachem i nowatorstwem efektów specjalnych superprodukcja twórców oscarowego "Piotrusia i wilka". W przygodowym filmie dla całej rodziny po raz pierwszy w Polsce zastosowano technologię stereo 3D, wykorzystaną wcześniej w "Avatarze". "Latająca maszyna 3D" powstawała w Łodzi na imponującym planie o powierzchni 5000 m2. W realizację zaangażowano ponad 200 animatorów, w tym czołowe nazwiska z branży, znane z takich tytułów jak "Koralina i Tajemnicze Drzwi", "Toy Story", "Wallace...

 • Królowie lata

  Joe, Patrick i Biaggio skończyli już 15 lat i mają dość słuchania rodziców. Tego lata chcą spróbować wszystkiego, wziąć życie w swoje ręce i stać się mężczyznami. We trzech uciekają do lasu, budują dom i żyją jak królowie. Przynajmniej taki był plan... Wszystko komplikuje się, kiedy w leśnym domu pojawia się piękna Kelly, wspólny obiekt westchnień Joe i Patricka.