• Informacje na temat:

  polski jim carrey

Artykuły na temat: polski jim carrey
 • Jim Carrey w Krakowie!

  W Krakowie trwają zdjęcia do międzynarodowej produkcji "True Crimes". W główną rolę wcieli się hollywoodzki gwiazdor, laureat dwóch Złotych Globów - Jim Carrey. Za reżyserię odpowiada Grek Alexandros Avranas, którego ostatni film "Miss Violence" otrzymał Srebrnego Lwa na MFF w Wenecji.

 • Ariana Grande wystąpi w serialu Jima Carreya

  W kolejnym - drugim - sezonie serialu Jima Carreya "Kidding" zagra wokalistka Ariana Grande. Jak sama twierdzi, było to dla niej ogromne wyróżnienie i wielka radość, że mogła zagrać u boku słynnego aktora. Artystka udostępniła nawet wspólne zdjęcie ze swoim idolem.

 • Prorok, delfiny i... Jim Carrey

  Wyróżniony Grand Prix na ubiegłorocznym festiwalu w Cannes "Prorok" Jacquesa Audriarda oraz laureat Oscara - dokument "Zatoka delfinów" to dwie z ośmiu premier tego tygodnia. Do wielkiej formy powraca też Jim Carey w prowokującej komedii "I love you Phillip Morris".

 • "True Crimes": Jim Carrey przyjedzie do Krakowa

  Obraz inspirowany jest historią skazanego na 25 lat więzienia za morderstwo Krystiana Bali i jego książki "Amok". W obsadzie znalazł się m.in. Jim Carrey.  "True Crimes" wyreżyseruje Grek Alexandros Avranas, którego poprzedni film - "Miss Violence" - otrzymał w 2013 roku Srebrnego Lwa na festiwalu w Wenecji. W obsadzie, oprócz Carreya, znaleźli się m.in. Charlotte Gainsbourg, znana z filmów...

 • "Dick i Jane": Carrey i Diaz znowu razem?

  Cameron Diaz ( "Gangi Nowego Jorku" , "Aniołki Charliego 2" ) i Catherine Zeta Jones ( "Chicago" , "Intolerable Cruelty" ) są najpoważniejszymi kandydatkami do roli w sensacyjnej komedii "Fun With Dick and Jane". Jak już informowaliśmy, w postać głównego bohatera ma ochotę wcielić się Jim Carrey ( "Ja, Irena i ja" ). Ostateczne decyzje zapadną po zakończeniu prac nad scenariuszem.

 • Polska oczami filmowców

  Nie trzeba jechać aż do Los Angeles, by poczuć się jak w Hollywood. W ciągu ostatnich lat wielu czołowych amerykańskich reżyserów wybrało właśnie Polskę na plan zdjęciowy swoich filmów. Nasz kraj przypadł do gustu także kilku najciekawszym twórcom europejskim i bollywoodzkim. Dziś wyruszamy ich śladem - oto dziesięć punktów na polskiej mapie, które zachwyciło filmowców.

 • Peter Weir w Polsce!

  Peter Weir, reżyser "Stowarzyszenia Umarłych Poetów" przyjedzie do Polski. Weir będzie gościem uroczystej polskiej premiery filmu "Niepokonani", która odbędzie się 8 kwietnia w Krakowie, podczas gali otwarcia Festiwalu Off Plus Camera.

 • Światowa premiera "Prawdziwych zbrodni"

  Podczas 32. Warszawskiego Festiwalu Filmowego pokazany zostanie kręcony w Polsce obraz greckiego reżysera Alexandrosa Avranasa "Prawdziwe zbrodnie" ("True Crimes") z Jimem Carrey w roli głównej.

 • Kinowe hity lata w Polsce

  ...ostatecznego poświęcenia. Rozegra się dramatyczna bitwa o Hogwart. W lipcu na polskie ekrany trafi także film science-fiction "Zielona Latarnia" ("Green Lantern", USA, reż. Martin Campbell, premiera(...) sierpnia). Kino europejskie najwyższej klasy reprezentować będzie natomiast nowa komedia Woody'ego Allena, "O północy w Paryżu". Film, który otworzył tegoroczny festiwal w Cannes, trafi na polskie ekrany...

 • Polski metal: Nieodkryty potencjał

  W popularnym serwisie internetowym "Metal Archives" jest aż 2277 polskich zespołów metalowych. 200-milionowa Brazylia czy 65-milionowa Francja w tej samej "Encyklopedii metalu" ma ich zaledwie o tysiąc więcej. Dlaczego zatem z tej chmary nadwiślańskich grup o uszy przeciętnego Kowalskiego, w najlepszym wypadku, obiła się tylko nazwa Behemoth?

Dyskusje na temat: polski jim carrey
 • Re: Cezary Pazura: Upadek ze szczytu

  Polski Jim Carrey okazał się być wyjątkowo marną podróbką.

 • Re: Nicolas Cage znad Wisły

  Polski Nicolas Cage, polski Brad Pitt (jakiś portal zdaje się Zakościelnemu to przypisał), polski Jim Carrey (to z kolei ktoś kiedyś przypiął C. Pazurze), polskie to, polskie tamto... czemu wszystkiemu trzeba przypisywać takie etykiety? Nie mamy własnych dobrych marek/nazwisk? Tylko nędzne podróbki polskie coś hamerykańskiego oryginału? Już pomijając fakt, że kolesiowi do Cage'a - z wieczną miną