• Informacje na temat:

  polski katarzyna

Artykuły na temat: polski katarzyna
 • Katarzyna Łaska: Polka na Oscarach

  Podczas 92. ceremonii rozdania Oscarów Katarzyna Łaska razem z innymi aktorkami dubbingującymi postać Elzy z "Krainy lodu 2" zaśpiewała utwór "Into the Unknown"! To wykonanie było niesamowite - na pewno przejdzie do historii!

 • Katarzyna Łaska o występie na Oscarach

  Katarzyna Łaska, która w polskiej wersji językowej wykonuje partie wokalne Elsy z disneyowskiej serii "Kraina lodu", zaśpiewa na oscarowej gali. Łaska z grupą innych wokalistek wykona utwór "Into the Unknown" z "Krainy lodu 2", który walczy o statuetkę w kategorii najlepsza piosenka.

 • Katarzyna Sawczuk na plakacie filmu "Jak zostać gwiazdą"

  ...19 czerwca na ekrany polskich kin trafi film "Jak zostać gwiazdą". Główną rolę zagrała wokalistka i aktorka Katarzyna Sawczuk...

 • Katarzyna Kwiatkowska: Polska wersja doktor Quinn

  Serial "M jak miłość" oglądamy od 18 lat, ale ona gra w nim najkrócej: od 5 listopada. – Cieszę się, że Agata, w którą się wcielam, jest taką doktor Quinn. Myślę, że widzowie ją polubią – mówi Katarzyna Kwiatkowska.

 • Katarzyna Bosacka wie, dlaczego Polska przegrała z Senegalem

  Katarzyna Bosacka od lat walczy o to, aby Polacy zdrowo się odżywiali. Autorka kilku programów telewizyjnych, m.in. "Wiem, co jem i wiem, co kupuję" i "Co nas truje", znalazła przyczynę porażki Polaków na mundialu w Rosji.

 • Katarzyna Skrzynecka: Żona czempiona

  Ostatnie dni Marcin Łopucki spędził w rumuńskiej Bystrzycy, gdzie odbywały się mistrzostwa świata w kulturystyce - World Junior & Masters Championships. Do Polski wraca w glorii chwały(...)? Katarzyna Skrzynecka : - Niestety nie, ponieważ kiedy mąż wyjeżdżał na zawody do Rumunii, grałam spektakle w Warszawie, Krakowie i Katowicach razem z Teatrem Capitol. Ale cała nasza ekipa kibicowała...

 • Pol'and'Rock Festival 2019: Katarzyna Nosowska gościem ASP

  Znana przede wszystkim jako wokalistka grupy Hey Katarzyna Nosowska będzie gościem Akademii Sztuk Przepięknych podczas tegorocznej edycji Pol'and'Rock Festival (dawny Przystanek Woodstock).

 • Katarzyna Dziurska zagra w drużynie Gortata

  ...​Katarzyna Dziurska weźmie udział w charytatywnym meczu Gortat Team vs. Wojsko Polskie. Gwiazda branży fitness i finalistka ósmej edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" zasiliła team najlepszego polskiego koszykarza, Marcina Gortata.

 • Katarzyna Zawadzka: Kolejny zryw fali feminizmu

  Mamy do czynienia z nową falą feminizmu - uważa Katarzyna Zawadzka. Aktorka podkreśla też, że serial "Drogi wolności" Telewizji Polskiej doskonale wpisuje się w obecną walkę o prawa kobiet. Jego bohaterkami są bowiem dziewczyny, które nie chciały podążać drogą wyznaczoną im przez tradycję i walczyły o swoje marzenia.

 • Katarzyna Warnke: Dziecko zmienia postrzeganie świata

  Katarzyna Warnke powoli przygotowuje się do powiększenia rodziny. Nie obawia się, że macierzyństwo zahamuje rozwój jej kariery filmowej, który w ostatnich latach nabrał wyraźnego rozpędu. Zdaniem artystki jej pozycja zawodowa jest na tyle silna, że może sobie pozwolić na krótką przerwę.

Zdjęcia na temat: polski katarzyna
Wideo na temat: polski katarzyna
 • Katarzyna Wołejnio: Przyjechałam do Polski ze względów osobistych

  Katarzyna Wołejnio to gwiazda programu „Żony Hollywood”. Ostatnio niespodziewanie pojawiła się w Warszawie na premierze filmu „Kobiety bez wstydu”. Jaki jest cel jej wizyty w ojczyźnie? - Jestem tu ze względów rodzinnych, mam chorą mamę - powiedziała. (źródło: x-news)

 • Katarzyna Sowińska nie wraca do Polski!

  Przede mną ważne decyzje i myślę, że zostaną podjęte w najbliższych miesiącach – mówi Katarzyna Sowińska. Celebrytka nie jest pewna, czy wróci do Polski, czy też na stałe zwiąże swoją przyszłość(...) Angeles dziewczyna próbowała swoich sił w modelingu. Przez 5 lat pracowała jako modelka w Paryżu, Londynie i Los Angeles. Po powrocie do Polski zadebiutowała w roli aktorki, występując w serialach

 • "Barwy szczęścia": Katarzyna Glinka o trudnych chwilach Kasi Górki

  Już wkrótce widzowie będą świadkami prawdziwego dramatu! Nowy szef Szymon Jabłoński (Maciej Marczewski) zgwałci Kasię (Katarzyna Glinka), po czym zagrozi jej, że jeśli komukolwiek o tym powie, zostanie oskarżona o cudzołóstwo! Po powrocie do Polski Kasia nie zdradzi Sadowskiemu, dlaczego tak nagle zdecydowała się wrócić do Polski. Zatai przed ukochanym, że została zgwałcona... Czy w życiu

Dyskusje na temat: polski katarzyna