• Informacje na temat:

  polski kontra

Artykuły na temat: polski kontra
 • "Barwy szczęścia": Sałatka kontra Greta. Zapowiada się długa wojna...

  ...była jedną z wielu ofiar Grety i jej wspólników. Alicja osobiście przekaże widzom swego programu, czego dowiedziała się o przestępczej działalności szajki handlarzy dziewczynami z Polski, na czele której stała Domecka. - Firma zarejestrowana w Monte Carlo na Gretę Domecką zatrudniała polskie modelki, które zmuszano do prostytucji. Czy to właśnie do Monte Carlo miała trafić porwana w ubiegłym...

 • Oscar dla Polski? "Ida" kontra 82 filmy

  - "Ida" ma wszelkie cechy, by spodobać się przyznającym Oscary członkom Akademii - mówi redaktor branżowego magazynu "Variety" Tim Gray. W czwartek, 9 października, w Los Angeles ogłoszono pełną, rekordową listę 83 obrazów zgłoszonych w kategorii najlepszy film obcojęzyczny.

 • Irena Dziedzic i Nina Terentiew: Królowa kontra caryca!

  Spotkały się na początku lat siedemdziesiątych. Irena Dziedzic (90 l.) była wtedy ważną osobą w TVP. Od 1956 roku prowadziła pierwszy polski talk-show, legendarne już „Tele Echo”. Siedząc na(...) chwili emisji kazał je także obowiązkowo kasować Walter, bo trzeba było „oszczędzać taśmę” na każde mrugnięcie rzęsą własnej żony....” - napisała. Obie panie od dawna już nie pracują w Telewizji Polskiej...

 • Dramaty z Polski kontra hollywoodzkie kino gatunkowe

  Trzy polskie filmy - dramaty "Onirica" Lecha Majewskiego, "Heavy Mental" Sebastiana Buttnego oraz "Jak całkowicie zniknąć" Przemysława Wojcieszka - wejdą na ekrany kin w piątek, 17 kwietnia. Wśród premier są też aż cztery hollywoodzkie produkcje: komedia "THE DUFF [#ta brzydka i gruba]", thriller "Chłopak z sąsiedztwa", sensacyjny "Nocny pościg" i horror "Piramida".

 • "Kraina bezprawia": Kruk kontra Skorpion

  W kwietniu na antenę z finałowymi odcinkami wraca "Kraina bezprawia". Przed jakimi wyzwaniami staną Sunny, Minerva, Tilda i Bajie? Jak prezentują się najnowsze epizody? Przeczytajcie!

 • Widzowie kinowi: Reklamy kontra zwiastuny

  Polscy widzowie przyznają, że chodzą do kina po to, aby obejrzeć film na dużym ekranie, 80 proc. kinomaniaków uważa, że ceny biletów są zbyt wysokie, a jedna trzecia widzów choć toleruje reklamy, woli w kinie oglądać zwiastuny filmowe.

 • "Na dobre i na złe": Falkowicz kontra doktor Gratz

  Falkowicza, że planuje wyjechać z Polski. Profesor próbuje ją zatrzymać i zdobyć w końcu dla policji jakiś dowód.  - A moja terapia? Słono mnie kosztuje, ale tylko to trzyma mnie przy życiu! - Prześlę...

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

 • "Imperium": Rodzina Lyonów kontra reszta świata

  Wśród tegorocznych wakacyjnych premier pojawi się czwarty sezon serialu "Imperium". Kolejna seria o perypetiach hip-hopowych wykonawców zadebiutuje w czerwcu.

 • "Asterix i Obelix: Osiedle Bogów": Zobacz świąteczny teaser

  27 lutego do polskich kin wejdzie kolejna część przygód Asteriksa i Obeliksa. Film o podtytule "Osiedle Bogów" to pierwsza ekranizacja słynnego komiksu, zrealizowana w 3D przez twórców animacji takich jak "Wall-e" i "Odlot". Polski dystrybutor zaprezentował właśnie świąteczny teaser.

Dyskusje na temat: polski kontra
 • Re: "Barwy szczęścia": Lidka kontra Carina! Będzie wojna?

  OHO, zaczelo sie wprowadzenie multikulturalizmu do Polski.

 • Re: "M jak miłość": Honor kontra wolność

  właśnie tacy jak ty,w latach 70 i 80 ub wieku uciekali z Polski do Niemiec,gdzie koczowali w lagrach aby zdobyć to o czym tu marzyli.Uciekli,krzyż na drogę,nie wpuściłabym ich z powrotem,bo ci co tu zostali,jedli wydzielone racje na kartki,patrzyli na ocet,stali pol dnia po papier toaletowy,wytrzymali,a ci co uciekli,w moich oczach są poniekąd zdrajcami.

 • Re: "Świat według Kiepskich": Paździoch znika z serialu?

  Największy przekręt w historii Polski. WŁADZA kontra jeden ojciec! Walka Rządu, Wymiaru Sprawiedliwości i Organów Ścigania z … tylko 1. (jednym) obywatelem. Nadużycia, smutek i łzy … nie Prawo i nie Sprawiedliwość, dlaczego ? Dlaczego nikt nie reaguje na to, czego dopuszczają się policjanci w Ozimku/Opolu, sędziowie, kuratorzy sądowi i prokuratorzy w Opolu oraz we Wrocławiu i to pomimo tego, że