• Informacje na temat:

  polski marcin

Artykuły na temat: polski marcin
 • Marcin Bosak: Współczuję politykom

  ..."Współczuje ludziom, którzy zajmują się polityką, bo muszą żyć w ciągłym stresie, funkcjonować w świecie, w którym jest mało przyjaźni i szczerych relacji" - przyznaje Marcin Bosak, jeden z aktorów występujących w filmie "Polityka" Patryka Vegi, który zadebiutował w kinach 4 września.

 • Natalia Zastępa i Marcin Sójka w duecie. Posłuchaj "Ślady. Jak zostać gwiazdą"

  ...„Ślady. Jak zostać gwiazdą” Natalii Zastępy i Marcina Sójki to wyjątkowy utwór, który ma szanse, by wejść do kanonu najlepszych polskich piosenek nagranych specjalnie na potrzeby filmu.

 • Marcin Patrzałek w "Dzień Dobry Wakacje": Udało się wejść na wyższy poziom

  Marcin Patrzałek był gościem "Dzień Dobry Wakacje". Gitarzysta opowiedział o rozwoju swojej kariery, występie w amerykańskim "Mam talent" i pierwszym singlu.

 • Edyta Górniak ponownie gwiazdą balu Marcina Gortata w Los Angeles

  Edyta Górniak znowu uświetni Polish Heritage Night w Los Angeles - bal charytatywny organizowany przez fundację Marcina Gortata. Na wydarzeniu pojawią się również m.in. Maciej Musiał i Rafał Zawierucha.

 • Marcin Patrzałek zachwycał w amerykańskim "Mam talent". Co dalej z jego karierą?

  W 14. edycji amerykańskiego "Mam talent" pochodzący z Kielc Marcin Patrzałek rzucił jurorów i publiczność programu na kolana. Polak mimo braku awansu do finału talent show, nie może narzekać. W tym roku podpisał kontrakt z amerykańskim oddziałem wytwórni Sony Music.

 • Marcin Dorociński: Zainspirować widzów

  Marcin Dorociński wciela się w legendarnego Witolda Urbanowicza w pełnej rozmachu i emocjonujących podniebnych walk superprodukcji "303. Bitwa o Anglię" - opowiadającej niesamowitą historię Dywizjonu 303 imienia Tadeusza Kościuszki - legendarnych polskich lotników, którzy stali się najskuteczniejszymi pilotami podczas bitwy o Anglię w czasie II wojny światowej.

 • Marcin Daniec: Stand-up? Nie przeklinam

  ...- Dowiedziałem się niedawno od młodszych kolegów, że to nie jest klasyczny stand-up, ponieważ... nie przeklinam - przyznaje satyryk Marcin Daniec, który przygotowuje się do obchodów 40-lecia kariery scenicznej. W rozmowie z Tomaszem Bielenia zapewnił, że pozostanie wierny własnej formule sztuki kabaretowej, ujawnił też najbliższe zawodowe plany.

 • Marcin Patrzałek w amerykańskim "Mam talent". Polak oczarował jurorów!

  Polski gitarzysta Marcin Patrzałek wystąpił w obecnym sezonie amerykańskiego "Mam talent". Muzykowi udało się zrobić piorunujące wrażenie na jurorach. Zobacz jego występ!

 • Marcin Kowalczyk w hollywoodzkim filmie "Alfa"

  Polski aktor Marcin Kowalczyk zagrał w hollywoodzkim filmie "Alfa". Premiera obrazu przewidziana jest na 2 marca 2018.

 • Marcin Maciejczak pojedzie na Eurowizję? Jest komentarz

  Marcin Maciejczak to obecnie jeden z najzdolniejszych nastoletnich wokalistów w Polsce. Jego kariera rozwija się w błyskawicznym tempie. Czy młody piosenkarz będzie reprezentował Polskę podczas Eurowizji Junior?

Zdjęcia na temat: polski marcin
Wideo na temat: polski marcin
 • „M jak miłość”: Iza rozdarta między Marcinem a Arturem

  , zdał sobie sprawę, że związek był dla niego bardzo ważny. Postanawia rzucić wszystko i spróbować odzyskać Izę. Przeprowadza się do Polski i rozpoczyna zaloty. W pewnym momencie przestaje nawet traktować Marcina jako rywala i zwraca się do niego o pomoc w odzyskaniu dziewczyny. Nie wie jednak, że Chodakowski w tym czasie uzmysławia sobie uczucia, którymi zaczął darzyć młodą kurator. Tymczasem

 • Tak Alicja Bachleda-Curuś promuje Polskę w Stanach

  Alicja Bachleda-Curuś była jednym z gości specjalnych Nocy Polskiego Dziedzictwa w NBA. Aktorkę na wydarzenie zaprosił organizator i pomysłodawca całej akcji Marcin Gortat. - Bardzo spodobał mi się ten pomysł. Jestem szczęśliwa kiedy mogę promować polską kulturę i historię. To jest też bardzo specjalne wydarzenie dla Polaków mieszkających w Stanach Zjednoczonych, to się im należy. Marcina nie da

 • "W Polsce wszyscy tylko krytykują"

  Marcin Tyszka i Dawid Woliński o Polsce i Polakach...

Dyskusje na temat: polski marcin