• Informacje na temat:

  polski polityk

Artykuły na temat: polski polityk
 • #Hot16Challenge2: Kayah i Wojciech Mann atakują polityków

  ...również politycy. 11 maja do akcji dołączył prezydent Polski  Andrzej Duda , który nominowany został przez rapera Zeusa ( sprawdź! ). "Fantastyczna akcja #Hot16Challenge2, choć nominacje od Zeusa przyjąłem z lekkim przerażeniem - nigdy nie rapowałem. W natłoku obowiązków dopiero dzisiaj mogłem odpowiedzieć na zaproszenie. Niech muzyka nas łączy w dobrej sprawie!" - napisał na Twitterze. Polityk do...

 • "Polityka": Ewa Kasprzyk jako Beata Szydło

  ..."Poznajecie tę panią?" - tak najnowsze wideo, promujące film "Polityka", zatytułował Patryk Vega. Na filmiku można zobaczyć ucharakteryzowaną na Beatę Szydło Ewę Kasprzyk.

 • Ośmiu polityków z utworów Kazika Staszewskiego

  Kazik Staszewski, który 12 marca obchodzi swoje 55. urodziny, od początku kariery nie bał się podejmować tematów politycznych. W swoich piosenkach nie miał też skrupułów, aby wywoływać do tablicy konkretnych polityków. Oto kilka przykładów.

 • RMF: Brat znanego polityka Solidarnej Polski zatrzymany z narkotykami. Usłyszał zarzuty

  Młody raper Filip J., brat polityka Solidarnej Polski, został zatrzymany z narkotykami. Jak dowiedział się reporter RMF FM, mężczyzna usłyszał już zarzuty.

 • Bartosz Bielenia laureatem Paszportu Polityki

  Bartosz Bielenia, znany aktor teatralny i filmowy, który dzięki roli w filmie "Boże Ciało" zyskał niesamowitą popularność i uznanie, został tegorocznym laureatem Paszportu Polityki w kategorii film. Kto jeszcze został nagrodzony?

 • "Polityka": Po staremu

  Nie wiem, czy jest jakikolwiek sens pisania recenzji "Polityki". Patryk Vega jako twórca nie zrobił nawet małego kroku naprzód od czasu "Pitbulla: Nowych porządków". Ponownie mamy za dużo historii i postaci, znów wszystko jest nakręcone niechlujnie. Inna sprawa, czy reżyser "Ciacha" musiał pracować nad swoją strategią twórczą - odpowiedź da nam dopiero wynik finansowy jego najnowszego filmu.

 • "Uprowadzenie Agaty": Córka polityka ucieka z domu

  ...wpływowego polityka, z którą połączy go miłość od pierwszego wejrzenia. Zauroczenie dziewczyny nie podoba się jednak jej rodzicom, którzy w obawie, że wybryki nieletniej zachwieją karierą ojca, postanawiają umieścić Agatę w szpitalu psychiatrycznym. Cygan ma trafić z powrotem do więzienia i na zawsze zniknąć z życia posła i jego rodziny. Młodzi krzyżują jednak plany polityka i uciekają. Podczas...

 • Maciej Stuhr: Do polityki mi daleko

  ...". W "Hejterze" odgrywa pan rolę... polityczną. Wciela się w Pawła Rudnickiego, kandydata na prezydenta Warszawy. Jest to mężczyzna liberalny, otwarty, błyskotliwy. Polityk z innego świata? - Z reżyserem Jankiem Komasą i scenarzystą Mateuszem Pacewiczem właśnie nad tym się zastanawialiśmy: jakiego polityka nam brakuje? O jakim marzymy? To był początek myślenia o Pawle Rudnickim. Nie chcieliśmy...

 • Ewa Demarczyk nie żyje. Wybitną artystkę żegnają politycy, muzycy i dziennikarze

  Przedstawiciele świata polityki, muzyki i mediów pożegnali w sieci Ewę Demarczyk, wybitną polską wokalistkę.

 • "Polityka": Złote myśli Antka

  ..."Złote myśli Antka" - tak Patryk Vega zatytułował kolejne wideo promujące jego najnowszy film "Polityka".

Zdjęcia na temat: polski polityk
Wideo na temat: polski polityk
 • Czy młodzi ludzie interesują się polityką? Pola Lis i Maciej Wróblewski o akcji #MŁODZIMUSTVOTE

  Polska od piętnastu lat należy do Unii Europejskiej, z czego większość obywateli jest zadowolona. Już niedługo odbywać się będą wybory do Europarlamentu, jednak badania pokazują, jak niewielki odsetek młodych ludzi postanawia głosować. Dlaczego tak się dzieje? W studiu „Dzień Dobry TVN” Pola Lis oraz Maciej Wróblewski starali się namówić tę część społeczeństwa do interesowania się polityką

 • Beata Kozidrak i jej #hot16challenge2 robi furorę w sieci

  Beata Kozidrak swoim Hot16Challenge wprawia wszystkich w osłupienie. Nawiązuje do swojego wielkiego przeboju, żartuje z samej siebie, śpiewa o epidemii koronawirusa i dogryza politykom. W sieci została już okrzyknięta polską Nicki Minaj! Królową jest od dawna!

 • Łukasz Darłak z „Big Brothera” masakruję w wywiadzie Beatę Szydło!

  Łukasz Darłak (26 l.) po opuszczeniu domu Wielkiego Brata postanowił mocnym krokiem wejść w polski show-biznes. Podczas ostatniego wywiadu dla nas zdradził, któremu politykowi najmniej ufa i przy okazji zmasakrował Beatę Szydło (56 l.).

Dyskusje na temat: polski polityk