• Informacje na temat:

  polski prezenter

Artykuły na temat: polski prezenter
 • Aleksander Sikora: Nieznane fakty z życia prezentera

  ..." prezenter Aleksander Sikora (29 l.). Dorastał w Krakowie. Jego familia od pokoleń jest związana z tym miastem. Prapradziadek Olka walczył w Legionach Piłsudskiego, brał udział w wojnie polsko(...) się w szklany ekran z wypiekami na twarzy. Buntowałem się, kiedy rodzice kazali mi oderwać od niego wzrok - wspomina. Potem w swoim pokoju tworzył scenografię programu, a sam udawał prezentera. Mama...

 • Po ponad dwudziestu latach Zygmunt Chajzer wraca do roli współgospodarza finału najbardziej prestiżowego konkursu w Polsce. Razem z Agnieszką Popielewicz, Krzysztofem Ibiszem i Pauliną Sykut-Jeżyną poprowadzi 25. galę finałową Miss Polski.

 • Halina Mlynkova wraca do Polski! Co z jej małżeństwem?

  ....  Z tej decyzji najbardziej cieszy się tata chłopca. Od czasu gdy w 2012 roku Mlynkova i Łukasz Nowicki rozwiedli się po dziewięciu latach związku, prezenter nie powiedział o byłej żonie złego słowa...

 • Anna Dec najlepszą pogodynką na świecie!

  Anna Dec wygrała prestiżowy międzynarodowy konkurs prezenterów pogody. Polska pogodynka, którą możemy oglądać na antenie TVN24 oraz TVN Meteo, została uznana za najlepszą prezenterkę pogody na świecie.

 • Czesław Nowicki był pierwszym pogodynkiem w Polsce. Wyrzucono go z dnia na dzień. Za co?

  Czesław Nowicki (†63) był pierwszym prezenterem pogody w polskiej telewizji. Dlaczego go wyrzucono?

 • Cody Simpson zaśpiewa w Warszawie

  Określany mianem następcy samego Justina Biebera australijski wokalista Cody Simpson 1 maja zaśpiewa w warszawskim klubie Palladium. Będzie to jego pierwszy występ w Polsce.

 • MTV szuka prezentera

  Marcin Prokop , Paulina Jaskólska , Kasia Burzyńska , Edyta Herbuś , Michał Piróg , Wojtek Łozowski . Co ich łączy? Swoja karierę zaczynali przed kamerami MTV Polska. Stacja ogłasza casting na nowego prezentera. Nowy dziennikarz zadebiutuje na antenie stacji jesienią 2010.

 • Bartek Jędrzejak: Mylą mnie z... Błaszczykowskim

  Wśród nominowanych w 18. edycji plebiscytu Telekamery znalazł się prezenter pogody Bartek Jędrzejak. Dziennikarz przyznaje, że często mylony jest z piłkarzem Jakubem Błaszczykowskim. Opowiada też o swojej przygodzie z tańcem.

 • Miliony dla prezenterów

  Najpopularniejsi prezenterzy zarabiają w Polsce prawie 2 miliony złotych rocznie. Za jeden 45-minutowy odcinek programu mogą zażyczyć sobie od stacji nawet 40 tysięcy złotych!

 • Maciej Dowbor: Nie ma czasu na celebrację

  "To był koniec marzeń o Mikołaju" - mówi Maciej Dowbor i wspomina, gdy jako dziecko odkrył w domu babci szafę pełną prezentów. Prezenter opowiada też o wileńskich specjałach, które znajdują się na jego świątecznym stole i przyznaje, że ceni swoją sylwestrową pracę.

Wideo na temat: polski prezenter
 • Gardias: Praca pogodynki nie jest łatwa!

  Praca prezentera pogody tylko pozornie nie jest trudna – twierdzi gwiazda TVN. W jej stacji prezenterzy nie korzystają z prompterów, czytają wyłącznie z map, muszą dobrze znać sytuację pogodową w Polsce i na świecie. Dorota Gardias zaznacza, że wiele początkujących osób jest zaskoczona wysiłkiem, jaki muszą włożyć w tę pracę.

 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Obrażona Edyta Górniak w "Pytaniu na śniadanie"

  W trakcie emitowanego na żywo przez Telewizję Polską programu "Pytanie na śniadanie" doszło do zgrzytu pomiędzy piosenkarką Edytą Górniak a prezenterem Tomaszem Wolnym. Prowadzący wywiad zauważył(...) załagodzić sytuację, piosenkarka kontynuowała: "Nie wiem, skąd takie spostrzeżenie". Na słowa prezentera, że Edyta Górniak wygląda na "trochę wycofaną", gwiazda zripostowała bardzo ostro. "Ale

 • Dzień Dobry TV

  Producentka lokalnych wiadomości, Becky Fuller (RACHEL McADAMS) znalazła w końcu wymarzoną pracę w wielkim mieście - przejmuje władzę nad porannym programem nadawanym z Nowego Jorku. Jednak już od samego początku, to co miało być spełnieniem marzeń zaczyna przemieniać się w koszmar. Na jej drodze na szczyt kariery pojawia się poważna przeszkoda: legendarny Mike Pomeroy (HARRISON FORD), ekscentryczny, zarozumiały i zupełnie nie nadający się do współpracy prezenter wiadomości, który może stać...

Dyskusje na temat: polski prezenter
 • Re: Co TVN szykuje na jesień?

  Niech TVN zlikwiduje te obrzydliwe paski na ekranie telewizora. Jest ich 3 a nawet 4. Na nich wypisane sa bzdetne informacje które akurat podaje prezenter. One to, te paski zakrywają istotne obszary obrazy tj. te które należy widzieć by zrozumieć treść wygłaszanej informacji. Niech zwolni głuchego reżysera dźwięku który tak miksuje glosy , ze dubbing polski czy