• Informacje na temat:

  polski tom hanks

Artykuły na temat: polski tom hanks
 • Tom Hanks: Z "maluchem" i maszyną do pisania

  Tom Hanks opowiadał we włoskiej telewizji o fiacie 126 p, który otrzymał z Polski. Od gospodarza popularnego talk-show dostał miniaturkę malucha, a także drugi prezent, na widok którego aż podskoczył z radości i który trzymał w rękach wzruszony...

 • "Milionerzy": Tom Hanks i słynny "maluch"

  W ostatnim odcinku "Milionerów" pojawiło się pytanie związane z motoryzacyjną fascynacją hollywoodzkiego gwiazdora Toma Hanksa. Znalibyście odpowiedź?

 • Tom Hanks osobiście odbierze ofiarowanego mu Fiata 126p

  Tom Hanks chce osobiście odebrać Fiata 126p, którego dla niego przygotowujemy - powiedziała w czwartek bielszczanka Monika Jaskólska, organizatorka akcji ofiarowania aktorowi samochodu. Gwiazdor zapowiedział też wsparcie dla bielskiego szpitala pediatrycznego.

 • Tom Hanks: Nudziarz

  Nie ma twarzy amanta, nie ciągną się za nim seksualne skandale, nikt nie robi mu na złość na portalach plotkarskich. Jest tak przeciętny, że aż charakterystyczny. W sobotę, 9 sierpnia, Tom Hanks kończy 60 lat.

 • "Ratując pana Banksa": Tom Hanks jako Walt Disney

  W niedzielę w Londynie odbędzie się europejska premiera filmu "Ratując pana Banksa" z Emmą Thompson i Tomem Hanksem w rolach głównych. Dystrybutor zaprezentował dziś polski zwiastun obrazu, który wejdzie na ekrany kin 24 stycznia 2014.

 • Tom Hanks odebrał kluczyki do własnego Fiata 126p

  Słynny hollywoodzki aktor Tom Hanks 30 listopada odebrał w Los Angeles kluczyki do "malucha", czyli Fiata 126p, podarowanego mu przez mieszkańców Bielska-Białej po internetowej zbiórce zorganizowanej przez fankę aktora.

 • Tom Hanks obiecał, że przyjedzie do Bielska-Białej

  ..."Tom Hanks obiecał, że odwiedzi Bielsko-Białą" - podała na portalu społecznościowym Monika Jaskólska, organizatorka akcji ofiarowania aktorowi Fiata 126p. Bielszczanka spotkała się z nim w Los Angeles. Jak dodała, auto może trafić do gwiazdora już w listopadzie.

 • Spielberg i Hanks w Normandii

  Premierowy pokaz dwóch odcinków 10-częściowego serial u "Band of Brothers" - najnowszej produkcji Stevena Spielberga i Toma Hanksa - odbył się w środę wieczorem, 6 czerwca, na plaży Utah w Normandii, w 57. rocznicę inwazji wojsk alianckich.

 • Tom Hanks w najbliższy czwartek otrzyma swojego Fiata 126p

  ...- Tom Hanks już w czwartek zasiądzie za kierownicą swego Fiata 126p. Aktor otrzyma auto i kluczyki podczas spotkania zorganizowanego prawdopodobnie w jednym ze studiów filmowych - powiedziała pomysłodawczyni akcji "Bielsko-Biała dla Toma Hanksa" Monika Jaskólska.

 • W lipcu w Bielsku-Białej prezentacja Fiata 126p, którego otrzyma Tom Hanks

  ...9 lipca bielszczanie zobaczą Fiata 126p, którego w prezencie otrzyma popularny aktor Tom Hanks. Dzień wybrano nieprzypadkowo. Monika Jaskólska, pomysłodawczyni akcji "Bielsko-Biała dla Toma Hanksa", przypomniała, że aktor będzie wtedy świętował 61. urodziny.