• Informacje na temat:

  polski x factor 2 edycja

Artykuły na temat: polski x factor 2 edycja
 • "X Factor": Dziś wielki finał!

  W sobotę (31 maja) późnym wieczorem poznamy laureata czwartej edycji "X Factor".

 • "X Factor": Rozrywka bez misji

  W sobotę, 23 lutego, startuje trzecia polska edycja najpopularniejszego na świecie programu z grupy muzycznych konkursów talentów. Warto uświadomić sobie, czym tak naprawdę jest "X Factor".

 • Finał "X Factor": Ujawniono zaproszone gwiazdy!

  Jessie Ware, Ella Eyre i Cris Cab wystąpią w duetach z finalistami czwartej edycji "X Factor".

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Znamy wszystkich uczestników 12. edycji!

  ..."Rysiek Lwie Serce" i "Książę Czaruś". Była uczestniczką "Mam talent" oraz X Factor. Razem z Maćkiem Wiergowskim od 2007 roku tworzyła zespół Nurth, rock z elementami post hard-core.  W grudniu 2013 opublikowany został ranking Google Zeitgeits - lista najczęściej wyszukiwanych haseł w polskim internecie. Ewelina Lisowska pojawiła się w 3 kategoriach: "Najbardziej popularne osoby w 2013" - 7 miejsce...

 • Twórca "Idola" kontra twórca "X Factor"

  Amerykańskie media żyją konfliktem między twórcą programu "X Factor" Simonem Cowellem a twórcą "Idola" Simonem Fullerem.

 • X Factor: Czesław i jego ekipa

  Z jednej strony uliczny bluesman Gienek Loska, a z drugiej łatwo wzruszająca (telewidzów, jurorów i samą siebie) pani Małgorzata Szczepańska-Stankiewicz - w ekipie Czesława Mozila w "X Factor" znalazło się parę wyrazistych postaci.

 • James Arthur: Po "X Factor" zacząłem pić i brać narkotyki

  Podczas wizyty w Polsce pod koniec września James Arthur przypomniał trudne dla niego chwile, gdy wygrał brytyjską edycję programu "X Factor".

 • "The Voice of Poland": Trenerzy przed startem ósmej edycji

  Najważniejszą zmianą w stosunku do poprzedniej edycji są zmiany personalne. Natalię Kukulską na fotelu trenera zastąpił Michał Szpak , który swoją karierę rozpoczął dzięki talent show TVN-u "X Factor".  Ponadto grono prowadzących zasiliła znana m.in. z "Bake off - Ale ciacho!" Marcelina Zawadzka . - Chcę znaleźć tutaj osobę, która będzie utalentowana, będzie wiedziała, czego chce i będzie...

 • "X Factor", "Must Be The Music" i "The Voice of Poland" na start: Wszystko już było?

  W najbliższy weekend ruszają kolejne edycje popularnych muzycznych talent show, chociaż ich oglądalność regularnie spada. Producenci programów tradycyjnie zapowiadają "objawienia polskiej sceny" oraz "mnóstwo wzruszeń i emocji". Uda się?

 • Tribute to Tina Turner pierwszy raz w Polsce. Koncerty "What's Love Got To Do With It?"

  Na początku 2020 r. na sześciu koncertach w Polsce będzie można zobaczyć show "What's Love Got To Do With It?" będący hołdem dla Tiny Turner. W legendarną wokalistkę na scenie wciela się Elesha Paul Moses, uczestniczka brytyjskich wersji "X Factor" i "The Voice".