• Informacje na temat:

  polskie aktorki na plaży

Artykuły na temat: polskie aktorki na plaży
 • Nie żyje Irena Laskowska. Znakomita aktorka miała 94 lata

  ...6 grudnia w Warszawie zmarła Irena Laskowska, aktorka teatralna i filmowa. Miała 94 lata. O śmierci aktorki poinformował portal FilmPolski.pl.

 • Magdalena Boczarska: To było wyzwanie

  Ekstremalne zdjęcia w torpedowni i kąpiel w lodowatym morzu. Magdalena Boczarska zdradza kulisy pracy na planie serialu "Zbrodnia".

 • Joanna Koroniewska w bikini na nadbałtyckiej plaży! Odważne zdjęcia

  Joanna Koroniewska wraz z rodziną i przyjaciółmi wypoczywa nad polskim morzem. Aktorka postanowiła podzielić się zdjęciami z wakacyjnego wypoczynku i opublikowała gorące zdjęcia z sesji na plaży!

 • Jadwiga Barańska i Jerzy Antczak: Szykują się na diamentowe gody

  Wzięli ślub, ale pięć lat nie mieszkali razem. Kto wie, jak potoczyłyby się ich dalsze losy, gdyby nie pewna propozycja.

 • Gwiazdy na plaży na koniec wakacji

  ...nosi rozmiaru 34, ale za to prezentuje obłędne kobiece krągłości. Jeżeli dodamy do tego zamiłowanie aktorki do turbanów, wyjdzie nam... egzotyczna piękność! Nawet podczas wakacji na wsi można wyglądać...

 • Agata Kulesza muzą włoskiego reżysera

  Sławny włoski reżyser zachwycony Agatą Kuleszą! Czy przypadkowe spotkanie na francuskiej plaży otworzy drzwi do międzynarodowej kariery?

 • Charlize Theron: Rodzinne piekło aktorki!

  Prawdziwy american dream - tak można podsumować historię Charlize Theron. Dziewczyna wychowana na afrykańskiej farmie, bez żadnych znajomości i aktorskich korzeni brawurowo podbiła Fabrykę Snów. Dziś mieszka w eleganckiej posiadłości w Malibu. W wolnych chwilach trenuje karate, pływa i biega. Uwielbia spacery ze swoimi psami po plaży. Jest jedną z najbardziej wziętych aktorek w Hollywood...

 • Sofia Vergara: Otwarta na łóżkowe eksperymenty

  9 maja na ekranach polskich kin zagości "Casanova po przejściach" komediowy hit, który przebojem zdobył serca widzów w USA. W gwiazdorskiej osadzie filmu, poza Woodym Allenem, Johnem Turturro, Vanessą Paradis i Sharon Stone, zobaczymy najlepiej zarabiającą aktorkę telewizyjną świata - Sofię Vergarę. Kolumbijska piękność, której przychody wycenia się na 30 milionów dolarów rocznie, da popis komediowego talentu i odkryje wdzięki w śmiałych scenach miłosnego trójkąta.

 • Wszyscy pamiętają Julkę Wróblewską (18 l.) z roli małej Michaliny w filmie „Tylko mnie kochaj”. Jednak aktorka już jest dorosła, a jej nowe zdjęcia nie są wcale grzeczne!

 • GFF: "Wenus w futrze" i co jeszcze?

  "Wenus w futrze" Romana Polańskiego zostanie pokazana na festiwalu filmowym w Gdyni, który potrwa od 9 do 14 września - poinformowali organizatorzy. Zapowiada się bardzo dobry festiwal - tak o 38. edycji gdyńskiej imprezy powiedział minister kultury Bogdan Zdrojewski.

Zdjęcia na temat: polskie aktorki na plaży