• Informacje na temat:

  polskie aktorki rozebrane

Artykuły na temat: polskie aktorki rozebrane
 • Te aktorki rozebrały się w swych debiutanckich filmach i serialach

  Wiele gwiazd twierdzi, że talent to za mało, by zaistnieć na ekranie i zdobyć sympatię widzów już na początku kariery. Niektóre aktorki zdecydowały się rozebrać przed kamerą w swych debiutanckich filmach.

 • Renata Dancewicz o nagim debiucie: Nie żałuję

  Renata Dancewicz wystąpiła w 1994 roku w "Diabelskiej edukacji". Erotyk, w którym zagrała u boku Marka Kondrata, zawierał w sobie liczne rozbierane sceny. Jak z perspektywy czasu aktorka ocenia tamtą kreację?

 • Magdalena Boczarska znowu się rozbierze?

  Magdalena Boczarska (38 l.) na ekrany kin powróciła dzięki głównej roli w filmie „Sztuka kochania”. Teraz aktorka dostała nową propozycję pracy!

 • Kino "Femina" znika z mapy Warszawy

  Spektaklem "Miłość szuka mieszkania" Jerzego Jurandota zakończy w niedzielę działalność jedna z najbardziej znanych placówek kulturalnych Warszawy, obecne kino "Femina", a w latach 1941-1943 popularny teatr. W tym miejscu ma powstać dyskont spożywczy.

 • ​"Na Wspólnej": Grażyna Wolszczak już nigdy nie rozbierze się przed kamerą...

  ...ubrania, mówiła cała Polska.  Jej piersi okrzyknięte zostały najpiękniejszymi w naszym show-biznesie!  Rozbierane sceny w "Wiedźminie" nie były pierwszymi tego typu scenami w karierze aktorki. Po raz...

 • Mikulski nie zmarł, tylko "się ukrywa"? Internauci komentują

  "Ludzie , zrozumcie, że to as wywiadu i on teraz się ukrywa a w mediach podali, że zmarł. To bujda , obce wywiady deptały mu po piętach i dlatego zrobili mu operację plastyczną i teraz ma nową tożsamość i będzie działał w Azji a może w Ameryce, kto to wie. Trumna będzie pusta bo muszą zainscenizować pogrzeb aby wszystko było wiarygodne" - to jeden z komentarzy, które znalazły się pod informacją o śmierci Stanisława Mikulskiego.

 • Katarzyna Warnke rozbierze się w „Playboyu”?! To może zaskakiwać!

  ...co ukrywać, że dodatkowo Warnke jest atrakcyjną kobietą i zapewne niejeden jej fan ucieszyłby się, gdyby zobaczył jej sesję w "Playboyu". Jednak spekulacje na temat rozbieranej sesji aktorki uciął(...) z wywiadów Piotr. Męskiej części wielbicieli urody aktorki pozostaje więc tylko czekanie na gorące sceny w filmach, w których wystąpi.  *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • "Klan": Agnieszka Kaczorowska chce się rozebrać

  Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z "Klanu", która w ciągu ostatnich lat na oczach całej Polski przeistoczyła się ze słodkiej dziewczynki w świadomą swych wdzięków kobietę, chce - jak donosi jeden z tabloidów - rozebrać się przed kamerą!

 • Anna Samusionek rozbierze się w „Playboyu”?

  ...‘Playboya’ nie można się mnie spodziewać, ale nie uważam, że aktorki nie powinny tego robić. Po prostu nie zgadza się to z moim światopoglądem, z tym, jak ja bym chciała siebie przedstawiać." - powiedziała...

 • Zmarnowała szansę na sukces?

  Edyta Herbuś ma zasady. Na ekranie się nie rozbierze. Nawet w amerykańskiej produkcji.

Zdjęcia na temat: polskie aktorki rozebrane
Wideo na temat: polskie aktorki rozebrane
 • Polskie gówno

  "Polskie gówno" to pierwsza komedia w tak bezkompromisowy sposób obnażająca kulisy polskiego przemysłu muzycznego. Film wyreżyserowany przez Grzegorza Jankowskiego powstał w oparciu o scenariusz Tymona Tymańskiego, który przez lata kariery muzycznej zdążył poznać ten biznes od podszewki. Dzięki historii zespołu Tranzystory, widzowie dostaną w końcu zaproszenie na backstage, na którym rozgrywają się naprawdę hardcore'owe sceny. Wizyta komornika zazwyczaj nie wróży niczego dobrego. I gdyby...

 • Syberiada polska

  "Syberiada polska" - poruszająca opowieść o sile ludzkiego ducha - to jedna z największych produkcji ostatnich lat, która z epickim rozmachem przywołuje na ekran dramatyczne losy Polaków deportowanych w latach 40. na Syberię. Dramatyczne losy Jana Doliny (Adam Woronowicz), jego rodziny i sąsiadów, którzy - po wkroczeniu Armii Czerwonej na ziemie polskie - zostają wywiezieni na Syberię, gdzie muszą stawić czoło NKWD, nieludzkim warunkom sowieckiego łagru i bezlitosnej naturze. "Syberiada...

 • Kongres

  Film opowiada historię aktorki, która podpisuje z wytwórnią filmową kontrakt na sprzedaż własnej tożsamości - dzięki temu studio będzie mogło wykorzystywać niestarzejący się wizerunek artystki w kolejnych produkcjach.