• Informacje na temat:

  polskie aktorki siostry

Artykuły na temat: polskie aktorki siostry
 • Nie żyje aktorka Hanna Polk

  ...jeszcze daty pogrzebu" - napisała w sobotę, 7 grudnia, siostra aktorki. Hanna Polk to absolwentka wydziału aktorskiego PWSFTviT w Łodzi (1986). Przed kamerą zadebiutowała w 1985 roku w serialu "Żuraw(...). Aktorkę mogliśmy oglądać w serialu "Ballada o Januszku" (1987), znalazła się również w obsadzie pierwszej polskiej telenoweli "W labiryncie", była także jedną z pacjentek doktora Pasikonika w komedii Jacka...

 • Elle i Dakota Fanning jako filmowe siostry

  Znamy nową datę premiery filmu "The Nightingale" ("Słowik"), w którym główne role zagrają siostry Elle i Dakota Fanning. Ekranizacja powieści Kristin Hannah trafi na ekrany kin w Boże Narodzenie.

 • Lamparska i Krzywkowska: Jak siostry

  Tym zdjęciem Magdalena Lamparska wywołała niemałe poruszenie w sieci! Aktorka postanowiła odnieść się do wielu komentarzy dotyczących jej podobieństwa do innej polskiej aktorki i opublikowała ciekawe zestawienie dwóch fotografii.

 • Krystyna Feldman: Aktorka, której nie interesowało gwiazdorstwo

  ..."Mój Nikifor" opowiada historię Epifaniusza Drowniaka - znanego jako Nikifor Krynicki - polskiego malarza prymitywisty łemkowskiego pochodzenia. W tytułową rolę wcieliła się Krystyna Feldman(...) Krauzego okazała się dla Feldman gigantycznym sukcesem. Aktorka zdobyła szereg nagród - m.in Złote Lwy na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni w 2004 roku, Orła - nagrodę Polskiej Akademii...

 • "Ghostland": Aktorka doznała obrażeń twarzy

  Film Pascala Laugiera opowiada o dwóch siostrach, które siostry po kilkunastu latach wracają do swojego starego domu, gdzie doszło do makabrycznej napaści. Wydaje się, że to już tylko koszmarne(...) poważnych obrażeń twarzy, w wyniku których aktorce założono 70 szwów, musiała przejść również operację plastyczną. Pamiątką nieszczęśliwego zdarzenia jest blizna na lewym policzku aktorki. https...

 • Najpiękniejsze aktorki Allena

  ...nie ma lepszego specjalisty niż Allen. Aktorki w jego filmach zdobyły łącznie pięć Oscarów z jedenastu nominacji" - zauważa Joe Williams z St. Louis Post-Dispatch. Dla niektórych gwiazd współpraca(...) Baldwin) - przenosi się do San Francisco, do lekceważonej wcześniej siostry. Tam próbuje ułożyć sobie życie i znaleźć nową miłość. Zaskakujące relacje damsko-męskie stają się okazją do popisów...

 • Bracia Wachowscy zostali... siostrami

  Bracia Wachowscy, którzy zapisali się w historii kina trylogią "Matrix", zmienili płeć i są teraz siostrami. Najpierw płeć zmienił Larry, który stał się Laną. Niedawno zrobił to Andy, który odtąd będzie nosił imię Lilly.

 • Barbara Kurdej-Szatan z siostrą! Aktorstwo to rodzinny talent

  Barbara Kurdej-Szatan to aktualnie jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że aktorstwo to rodzinny talent w rodzinie 33-letniej gwiazdy. Aktorstwo to również zawód jej starszej siostry - Katarzyny.

 • Maja Wampuszyc: Cioteczna siostra aktorskiej rodziny Michaliców

  Maja Wampuszyc, amerykańska aktorka polskiego pochodzenia, znana z występów na Broadwayu i ról w filmach wybitnych reżyserów, prowadzi zajęcia z seniorami z Greenpointu. Cioteczna siostra aktorskiej rodziny Michaliców, mówi, że ważne jest, aby seniorzy mogli opowiedzieć własne historie.

 • Romy Schneider: Aktorka stulecia

  Debiutujący na ekranach polskich kin dokument "Inferno - niedokończone piekło" to świetna okazja do przypomnienia tragicznego życia i kariery Romy Schneider. Taki tytuł mogłaby przecież nosić biografia austriackiej aktorki.

Zdjęcia na temat: polskie aktorki siostry
Dyskusje na temat: polskie aktorki siostry