• Informacje na temat:

  polskie aktorki u fryzjera

Artykuły na temat: polskie aktorki u fryzjera
 • "Na sygnale": Agata Załęcka boi się, że... ostygnie jako aktorka!

  Agata Załęcka, czyli nieodżałowana Renata z "Na sygnale", ma już serdecznie dość życia w izolacji. - Śni mi się normalność - twierdzi i dodaje, że nie może się już doczekać dnia, kiedy będzie mogła pójść... do fryzjera.

 • Janda: Książka z Internetu

  Krystyna Janda ( "Przesłuchanie" , "Człowiek z żelaza" , "Pestka" ), jedna z najsłynniejszych polskich aktorek, wyda niebawem swoją kolejną książkę. To dziennik internetowy, który aktorka prowadziła na swej stronie ponad rok. Janda będzie miała teraz więcej czasu na swą literacką pasję, bowiem udaje się na roczny urlop. W środę, 9 czerwca, jubileuszowym, dwusetnym spektaklem "Maria Callas. Lekcja śpiewu" aktorka pożegna się z publicznością i Teatrem Powszechnym.

 • ...nadzieję, że z serialem zwiąże się na dłużej, stało się inaczej. O tym, że jej bohaterka umrze, usłyszała... u fryzjera. Dziś wciąż pojawia się na ekranie, ale większość jej czasu pochłania praca...

 • Joanna Liszowska z Kochankiem

  Joanna Liszowska, lat 27, Strzelec. Coraz bardziej popularna aktorka telewizyjna, co zawdzięcza roli doktor Doroty w serial u "Na dobre i na złe" oraz dziennikarki Izy w "Kryminalnych". Niedawno oglądaliśmy ją codziennie w I Programie TVP, w miniaturach z cyklu "U fryzjera" Marii Czubaszek. Obecnie podziwiamy jej wybujałą urodę i wulkaniczny temperament w programie TVN "Taniec z gwiazdami

 • Magda Cielecka wygadała, że Zborowska bierze ślub z Wroną?!

  ...psiego fryzjera.  "Kurła. Opsztyszygli mnie..." - napisano pod zdjęciem. Ciekawiej zrobiło się w komentarzach.  "Jak ty się pokażesz na weselu" - zapytała Cielecka, co jednoznacznie sugeruje, że...

 • Aleksandra Kisio i Kevin Spacey: Wspólna pasja?

  Aleksandra Kisio bardzo dobrze wspomina pracę na planie reklamy u boku Kevina Spaceya. Aktorka cieszy się, że udało im się odkryć wspólną pasję - jazdę na nartach. Przy okazji współpracy aktorka zaobserwowała też różnice w zwyczajach aktorów polskich i amerykańskich na planie filmowym.

 • Barbara Kurdej-Szatan: mąż jest o nią zazdrosny? "Rafał denerwuje się, kiedy Basia jest w Kazimierzu

  Barbara Kurdej-Szatan (31 l.) i Mateusz Damięcki (35 l.) grają w nowym serialu o miłości. Jak twierdzi „Dobry Tydzień”, mąż aktorki czuje się zaniepokojony jej długimi wyjazdami. Jednak czy ma powody do obaw?

 • Tamara Arciuch: Dama z piórami

  Gala rozdania Orłów - Polskich Nagród Filmowych, to również święto mody. Wśród aktorek, które przeszły po czerwonym dywanie, najjaśniej błyszczała Tamara Arciuch. W sukni z piórami z rajskich ptaków wyglądała jak gwiazda dawnego Hollywood.

 • Ich metamorfozy zaszokowały fanów. Zdecydowały się na ostre cięcie

  ...​Chociaż dla wielu osób długie włosy są symbolem kobiecości, to coraz więcej pań decyduje się na ostre cięcie. Nie brakuje wśród nich gwiazd polskiego i zagranicznego show-biznesu. Podobno kiedy kobieta ścina włosy, wkrótce zmieni swoje życie. Czy za ich przemianami kryją się nowe projekty?

 • Ostatnia piosenka Miley Cyrus

  11 czerwca na ekrany polskich do kin wejdzie nowy film Miley Cyrus "Last Song".

Wideo na temat: polskie aktorki u fryzjera
 • Ola Szwed przeszła przez piekło

  Ola Szwed uważa, że dzięki temu, iż od dziecka była popularna, uniknęła przemocy fizycznej na tle rasowym. Do dziś zdarza jej się jednak dostawać obraźliwe e-maile. Ojciec aktorki jest Nigeryjczykiem, a matka Polką. Rok temu aktorka opowiedziała publicznie o tym, jak została zaczepiona przez grupę kibiców wracających z meczu. Wtedy popularność również uratowała ją od brutalnego, fizycznego