• Informacje na temat:

  polskie aktorki w reklamach

Artykuły na temat: polskie aktorki w reklamach
 • "Na sygnale": Agata Załęcka boi się, że... ostygnie jako aktorka!

  Agata Załęcka, czyli nieodżałowana Renata z "Na sygnale", ma już serdecznie dość życia w izolacji. - Śni mi się normalność - twierdzi i dodaje, że nie może się już doczekać dnia, kiedy będzie mogła pójść... do fryzjera.

 • Krystyna Sienkiewicz: Aktorka niespokojna

  Aktorka, pisarka i plastyczka. Bezkompromisowa, szalona, miłośniczka zwierząt. Choć Krystyna Sienkiewicz 14 lutego kończy 80 lat, optymizmu i energii mogłaby pozazdrościć jej niejedna dwudziestolatka.

 • "Obsesja Eve": Sandra Oh najlepszą aktorką!

  Sandra Oh okazała się sensacją tegorocznej ceremonii wręczenia Złotych Globów. Współprowadząca galę, a zarazem laureatka statuetki dla najlepszej aktorki w serialu dramatycznym, oczarowała widzów. "To jedna z najpiękniejszych nocy w moim życiu" - wyznała.

 • Polska aktorka Aleksandra Prykowska twarzą L'Oreal

  Aleksandra Prykowska dołączyła do elitarnego grona gwiazd reklamujących ekskluzywne kosmetyki. Na świecie twarzami marki L'Oreal były m.in.: Jane Fonda, Helen Mirren czy Eva Longoria.

 • Karolina Rosińska: Jak potoczyły się losy aktorki?

  ...w reklamach. Na co dzień pracuje w szkole, gdzie uczy języka angielskiego jak i zajęcia z literatury.

 • Najgorsze filmy 2014 roku!

  Znów chodzimy do kina na polskie filmy, kolejne rodzime produkcje plasują się w czołówce zestawień box office, jednak krytycy pozostają niewzruszeni. Na liście najgorszych filmów 2014 roku - według recenzentów INTERIA.PL - znalazło się aż... sześć polskich tytułów!

 • "M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan jest... najcenniejszą polską aktorką

  ..., którą otwiera dziennikarka Martyna Wojciechowska, znalazły się tylko 2 aktorki - Joanna Kurdej-Szatan i Kinga Preis. Kolejna serialowa gwiazda - Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska(...) Stuhr, czyli Paweł Zawadzki z "Belfra". Wyżej od niego wycenieni zostali Agata Kulesza, czyli Maria z "rodzinki.pl", Marcin Dorociński, czyli Piotr Grodecki z "Paktu" oraz pierwsza dama polskiego kina...

 • Beata Tyszkiewicz: Jak nie została gwiazdą Bollywood

  Czy wiecie, że w 1965 roku Beata Tyszkiewicz przyjęła propozycje indyjskiego producenta i poleciała do Bombaju, by podbić Bollywood? Dlaczego jej się to nie udało?

 • Kurdej-Szatan kupiła piękny dom. Dorobiła się na reklamie sieci komórkowej!

  Popularna "blondynka z reklamy" jest dziś najbardziej gorącym nazwiskiem polskiego show-biznesu. Na 20. gali wręczenia Telekamer zdobyła trzecią już z rzędu statuetkę dla najbardziej lubianej przez widzów aktorki. Jej kalendarz na najbliższe miesiące wypełniony jest po brzegi. Ale kariera ma swoją cenę. Basia w domu często bywa tylko gościem! Opieka nad 5-letnią Hanią spadła więc na barki męża...

 • Agnieszka Holland o "Dziecku Rosemary": Krew akceptują, gorzej z seksem

  1 maja na antenie stacji Lifetime wyemitowany zostanie pierwszy odcinek 4-częściowego serialu "Dziecko Rosemary" w reżyserii Agnieszki Holland. W rozmowie z Interią polska reżyserka opowiedziała, dlaczego zdecydowała się nakręcić klasyczny horror; ujawniła, że z ostatecznej wersji serialu wypadły niemal wszystkie sceny z Weroniką Rosati oraz wyznała, że w trakcie pracy nad "Dzieckiem Rosemary" musiała się zmierzyć z "obyczajowymi" ograniczeniami: - Krew akceptują, gorzej z seksem.

Wideo na temat: polskie aktorki w reklamach
 • Polskie gówno

  "Polskie gówno" to pierwsza komedia w tak bezkompromisowy sposób obnażająca kulisy polskiego przemysłu muzycznego. Film wyreżyserowany przez Grzegorza Jankowskiego powstał w oparciu o scenariusz Tymona Tymańskiego, który przez lata kariery muzycznej zdążył poznać ten biznes od podszewki. Dzięki historii zespołu Tranzystory, widzowie dostaną w końcu zaproszenie na backstage, na którym rozgrywają się naprawdę hardcore'owe sceny. Wizyta komornika zazwyczaj nie wróży niczego dobrego. I gdyby...

 • Syberiada polska

  "Syberiada polska" - poruszająca opowieść o sile ludzkiego ducha - to jedna z największych produkcji ostatnich lat, która z epickim rozmachem przywołuje na ekran dramatyczne losy Polaków deportowanych w latach 40. na Syberię. Dramatyczne losy Jana Doliny (Adam Woronowicz), jego rodziny i sąsiadów, którzy - po wkroczeniu Armii Czerwonej na ziemie polskie - zostają wywiezieni na Syberię, gdzie muszą stawić czoło NKWD, nieludzkim warunkom sowieckiego łagru i bezlitosnej naturze. "Syberiada...

 • Kongres

  Film opowiada historię aktorki, która podpisuje z wytwórnią filmową kontrakt na sprzedaż własnej tożsamości - dzięki temu studio będzie mogło wykorzystywać niestarzejący się wizerunek artystki w kolejnych produkcjach.