• Informacje na temat:

  polskie aktorki w rozbieranych scenach

Artykuły na temat: polskie aktorki w rozbieranych scenach
 • Keira Knightley o kręceniu scen erotycznych

  ...także, jakie zachowania reżysera nie pomagają w kręceniu scen rozbieranych. "Najgorzej jest wtedy, gdy reżyser mówi "Wiecie co macie robić". Przecież często nie znam aktora, który towarzyszy mi w tej...

 • Robert Pattinson lubi... sceny rozbierane

  Gwiazdor sagi "Zmierzch", Robert Pattinson przyznał, że nie ma problemu ze scenami rozbieranymi. Wręcz przeciwnie - lubi, kiedy kobiety podziwiają jego ciało. Ku radości milionów fanek aktor ponownie pokaże swoje wdzięki w najnowszym filmie "Cosmopolis".

 • Boczarska nie rozbiera się bez powodu!

  Magdalena Boczarska ("W ukryciu", "Różyczka", "Misja Afganistan") nie ma problemów z pokazywaniem ciała, ale nie rozbiera się bez powodu. Aktorka przyzwyczaiła się już do tego, że większość reżyserów, którzy proponują jej współpracę, chcą - jak żartuje - rozebrać ją przed kamerą. - Dlatego marzę o roli... zakonnicy - mówi.

 • Magdalena Lamparska: Ciągle się rozbieram

  Magdalena Lamparska zagra u boku hollywoodzkiej gwiazdy Jessiki Chastain w filmie "The Zookeeper's Wife". Aktorka zakończyła już zdjęcia do obrazu z innym zagranicznym aktorem - Stephenem Baldwinem.

 • One rozbierały się w 2012 roku

  Słyszeliście kiedyś nazwisko aktorki Ashley Hinshaw? Nic dziwnego... Jej filmografia rozpoczyna się właściwie od tegorocznej produkcji "Kronika". O wiele większy rozgłos przyniósł jej jednak występ w filmie "About Cherry".

 • Linda o scenach erotycznych

  Sceny erotyczne są przyjemne tylko na ekranie, mniej przyjemnie się je tworzy - wyznał Bogusław Linda. Dyżurny twardziel polskiego kina ma na swoim koncie kilka "rozbieranych" występów. Zarzeka się jednak, że nie ogląda produkcji ze swoim udziałem.

 • 10 najgorętszych aktorek 2016 roku

  ...stacji zwrócili się do producentów z prośbą o dostarczenie innych materiałów promocyjnych. "ABC nie puści trailera 'Carol', bo chcą bardziej 'zasłonić' aktorki? Zasłonić co? Widzimy plecy(...) w geometryczne wzory, potem paradowała na Croisette w niestandardowej, bo... obcisłej, niebieskiej sukni Versace. Teraz do kin trafia nowy film aktorki - horror "183 metry strachu", który reklamowany...

 • Marzena Trybała: Była symbolem seksu lat 80.

  Widzowie zapamiętali ją jako jedną z najbardziej ponętnych aktorek polskiego kina. Sama jednak nie przepadała za rozbieranymi scenami.

 • Keira Knightley: Nie jestem pruderyjna

  Keira Knightley otwarcie przyznaje, że nie ma problemów z "rozbieranymi scenami".

 • Magdalena Boczarska: Różyczka, Wisłocka, Piłsudska

  ..., również był to film w najlepszym wypadku nieudany. Przełomem w karierze aktorki była tytułowa rola w "Różyczce" Jana Kidawy-Błońskiego. Zagrała w niej dziewczynę, która z polecenia związanego z UB(...) w Gdyni w 2010 roku. Otrzymał Złote Lwy dla najlepszej produkcji. Z kolei Boczarska otrzymała wyróżnienie dla najlepszej aktorki. Z Kidawą-Błońskim współpracowała później jeszcze przy okazji "W ukryciu...

Zdjęcia na temat: polskie aktorki w rozbieranych scenach